Lanarkshire: مقامات بررسی شیوع کروناویروس در NHS تماس با ردیابی مرکز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 30 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مقامات بهداشت در حال بررسی شیوع کروناویروس در NHS تست و ردیابی مرکز در Lanarkshire.

همه کارکنان در سایت در متهرولل است که اجرا توسط بخش خصوصی برون سپاری شرکت Sitel شده است گفت: به کار از خانه در حالی که ساختمان "deep-تمیز".

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی (DHSC) گفت: کارکنان خواهد بود ارائه آزمون در 24 ساعت آینده.

یک کارگر به بی بی سی گفت که حداقل هفت نفر از کارکنان در تماس با مرکز تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

آن را مستقل نشان داد انگلستان "دنیای ضرب و شتم" coronavirus تست و ردیابی خدمات است که عدم رسیدن به بیش از نیمی از مخاطبین نام آلوده ساکنان در Blackburn with Darwen – که در آن بهداشت و درمان ستاد مبارزه عمده شیوع. داده ها همچنین نشان داد که کمتر از نیمی از تماس نزدیک بودند که رسیده در اولدهام, St Helens منچستر و راچدیل.

یک منبع ارشد گفت: "تماس با ردیابی خدمات است که در حال حاضر بخشی از مشکل ما در حال تلاش برای حل, راه حل نیست."

NHS Lanarkshire گفت: آن مطلع شد در مورد "برنامه به طور بالقوه مرتبط موارد" از Covid-19 عفونت در مرکز تماس در متهرولل در صبح روز یکشنبه.

دیوید Cromie مشاور در بهداشت عمومی و طب گفت: "ما تحریک برخی از اقدامات فوری برای کاهش خطر و در حال حاضر در حال بررسی وضعیت است."

این DHSC تایید شیوع بیماری در Sitel سایت در متهرولل در بیانیه ای به مستقل یکشنبه شب.

"این است که مدیریت Sitel و همکاران در NHS Lanarkshire که زیر تست مناسب و محافظت از عمل در خط با دولت اسکاتلندی مشاوره" یک NHS تست و ردیابی سخنگو گفت:

"ما را ایمنی و رفاه کارکنان ما بسیار جدی است. هر کس در این سایت در حال کار از خانه در حالی که عمیق تمیز می گیرد و ارائه خواهد شد آزمون در عرض 24 ساعت آینده."

اسکاتلند ثبت شده 23 جدید تایید موارد coronavirus روز یکشنبه از جمله سه Lanarkshire انجمن بهداشت منطقه است.

این بالاترین روزانه رقم برای موارد جدید پس از 21 ژوئن هنگامی که 26 نتایج مثبت گزارش شد.

تعداد موارد تایید شده در حال حاضر افزایش یافته است در هر یک از پنج روز گذشته اگر چه بیشتر مرگ و میر افراد مبتلا به این بیماری ثبت شده است.

اسکاتلند ملی مدیر بالینی Jason لیچ در روز شنبه گفت که او بیش از حد در رابطه با نوسان ارقام آنها به عنوان "گسترش در سراسر کشور است."

در مجموع 18,445 مردم در اسکاتلند در حال حاضر آزمایش مثبت برای Covid-19.

در ضمن راچدیل آورده فوری اقدامات جدید برای جلوگیری از سرگیری مستند به عنوان شهر مدیر بهداشت عمومی هشدار داد که "مبارزه با کروناویروس نشده است".

قصبه شرح زیر است Blackburn with Darwen و Pendle در ترغیب ساکنان به دنبال اقدامات احتیاطی اضافی مانند پوشیدن پوشش صورت در مغازه ها و محدود کردن خانه بازدید کنندگان برای دو نفر.

راچدیل شورا مدیر بهداشت عمومی, Andrea فالون گفت: "مبارزه با کروناویروس نشده است.

"اگر چه مستند اقدامات در حال آرام در سراسر کشور با ما می توانید از محلی ما داده است که ما باید هوشیار باشند به تهدید ناشی از این بیماری است.

"ما افزایش یافته است و تست است که به ما نشان داده است که ما نیاز به اقدام و هر کس بپرسید برای کمک به نگه داشتن ما عفونت نرخ پایین."

اقدامات مورد بررسی قرار خواهد گرفت در دو هفته.

از 29 ژوئن تا جولای 12 قصبه بود چهارم بالاترین نرخ مورد در هر 100000 نفر جمعیت در انگلستان پس از لستر بلکبرن و برادفورد گفت: شورای.

با آژانسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de