مواد مخدر غیر قانونی تجارت هنوز پر رونق در آسیا و استرالیا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: سازمان ملل متحد

مواد مخدر در بازارهای آسیا و اقیانوس آرام همچنان به گسترش و تنوع و به نظر می رسد تا حد زیادی تحت تاثیر شیوع کر

توسط SALAMNEWWS در 26 اردیبهشت 1399

مواد مخدر در بازارهای آسیا و اقیانوس آرام همچنان به گسترش و تنوع و به نظر می رسد تا حد زیادی تحت تاثیر شیوع کروناویروس سازمان ملل متحد روز جمعه گفت.

تولید متامفتامین محبوب ترین مواد مخدر در منطقه در ادامه به آمار رکورد در حالی که قیمت ها سقوط به پایین ترین نرخ های جدید در شرق و جنوب شرقی آسیا و همچنین در استرالیا و نیوزیلند دفتر سازمان ملل متحد در مورد مواد مخدر و جرایم (UNODC) گفت: در یک گزارش که اطلاعات وارد شده از 2019 به سه ماهه اول سال 2020 است.

ادامه مطلب: 2 کانادایی بازداشت در ملبورن پس از فرودگاه X-ray می یابد 16 کیلوگرم از مت

"این سخت است تصور کنید که جرم و جنایت سازمان یافته را دوباره موفق به گسترش مواد مخدر در بازار, اما آنها گفت:" جرمی داگلاس مخدر و نماینده آسیای جنوب شرقی و اقیانوس آرام.

"در حالی که جهان منتقل شده توجه خود را به COVID-19 pandemic, همه نشانه این است که تولید و قاچاق مواد مخدر مصنوعی و مواد شیمیایی همچنان در سطح رکورد در منطقه است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Inshik سیم کارت یک جرم مواد مخدر تحلیلگر رویترز گفت های اخیر هوش پیشنهاد کرد که وجود داشت هیچ تغییری در قیمت خیابان متامفتامین در بانکوک یا مانیل پایتخت تایلند و فیلیپین و بزرگترین بازار برای این ماده در جنوب شرقی آسیا.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این گفته او نشان داد وجود داشته است "هیچ تاثیری در دسترس بودن آن در بازار است."

استرالیا نیروی پلیس می یابد مایع مواد مخدر در snowglobes وارد شده از کانادا
استرالیا نیروی پلیس می یابد مایع مواد مخدر در snowglobes وارد شده از کانادا

الگوی تجارت مواد مخدر در سطح مصرف کننده با این حال منتقل شده بیشتر به آنلاین سیستم عامل رسانه های اجتماعی به عنوان اقدامات دولت در برابر coronavirus محدودیت های جنبش مردم گفت: تایلند, معاون دبیر هیئت کنترل مواد مخدر Paisith Sungkahapong.

"ما در بر داشت افزایش آنلاین تجارت مواد مخدر از طریق Facebook, Twitter, Instagram و همچنین ما در بر داشت مقدار زیادی از مواد مخدر در حال پنهان کردن و حمل و نقل به خریداران از طریق پستی دولتی و خصوصی خدمات," او گفت:.

ثبات نسبی در بازار مواد مخدر در بسیاری از نقاط آسیا و اقیانوس آرام در تضاد با تجربه در آمریکای شمالی و اروپا که در آن سخت تر محدودیت های مسافرتی و کنترل مرز را مختل زنجیره تامین تحت فشار قرار دادند و قیمت بالاتر است.

ادامه مطلب: 3 متهم در استرالیا بیش از کشور, بزرگترین تشنج از کریستال مت

در سال های اخیر فراملی جرم و جنایت گروه مستقر در هنگ کنگ و تایوان و ماکائو را گسترش پیچیدگی و مقیاس متامفتامین تولید صنعتی در مقیاس آزمایشگاه در شمال میانمار و گسترده تر خود در شبکه توزیع تا آنجا که ژاپن و نیوزیلند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به عنوان عرضه رسید و قیمت ها کاهش یافته است, خلوص مواد مخدر افزایش یافته است, سازمان ملل گزارش گفت:.

آسیایی, جرم سندیکاهای تولید هر دو قوی کریستال مت و کمتر از گران قیمت قرص مت مخلوط با کافئین شناخته شده به عنوان yaba یا "دیوانه مواد مخدر" در زبان تایلندی است.

مطالعه ملی سوء مصرف مت
مطالعه ملی سوء مصرف مت

در حالی که کشت تریاک و هروئین تولید شده است کاهش در جنوب شرق آسیا مثلث طلایی که سابقه شمالی میانمار و قطعات لائوس و تایلند بوده است "ثابت ظهور" خطرناک مواد مخدر مصنوعی مانند فنتانيل در شرق و جنوب شرقی آسیا گفت: این گزارش.

"قاچاق مواد مخدر بازار در اینجا این است که در نقطه اوج به عنوان اوپيوئيدی تولید به نظر می رسد مهاجرت به مکان های خود را با حکومت مشکلات مانند مثلث طلایی" گفت: Douglas. "آسیای جنوب شرقی به خوبی می تواند تبدیل به یک منبع از مواد مخدر برای دیگر نقاط جهان در حالی که این مواد مخلوط کنید یا به جابجایی بخشی از منطقه ای عرضه هروئین."

دیگر مواد مخدر مصنوعی مانند اکستازی کتامین و کانابینوئیدهای نیز به طور فزاینده ای در سراسر منطقه UNODC گزارش گفت:.

(گزارش شده توسط Panu Wongcha-um و تام Allard; ویرایش توسط Michael Perry)

مشاهده link "

© 2020 ایسناis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب