Coronavirus: جهانی جدید اعتباری متقاضیان داشتن به وعده های غذایی پرش و فروش اموال موسسات خیریه هشدار

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 21 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

افرادی که اعمال می شود برای جهانی اعتباری پس از دیدن یک قطره در درآمد خود را با توجه به کروناویروس در حال پرش وعده های غذایی و فروش اموال خود را به دلیل بحث برانگیز پنج هفته منتظر سود به پا زدن در موسسات خیریه هشدار داده اند.

تحقیقات جدید توسط شهروندان توصیه یافت بیش از نیمی از جهانی جدید اعتباری متقاضیان مورد بررسی تا به حال با آن مواجه سختی در انتظار اولین پرداخت خود را با در نظر گرفتن مراحل شدید به "خراش توسط" زیرا آنها ترس را از دولت وام.

خط مقدم مشاور در امور خیریه است که پشتیبانی از تقریبا 90000 نفر با اعتبار جهانی مسائل پس از مستند آغاز شد و در ماه مارس گفت که آنها تا به حال دیده می شود مردم کمتر خوردن و پول قرض گرفتن از اعضای خانواده در حالی که آنها منتظر پول از طریق آمده است.

نزدیک به 3 میلیون نفر را ساخته اند که ادعا می کنند برای اعتبار جهانی از اواسط ماه مارس با یک پنجم بزرگسالان در بریتانیا با داشتن اعمال می شود و یا برنامه ریزی شده برای درخواست مزایای به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس. این رقم افزایش یافت و به بیش از سه پنجم در میان کسانی که در صفر-ساعت قرارداد.

بیش از 1 میلیون پیش پرداخت – که متقاضیان می توانند برای طی پنج هفته صبر کنید, اما آنها که باید شروع به پرداخت زمانی که آنها دریافت اولین پرداخت خود را – اعطا شده توسط وزارت کار و بازنشستگی (DWP) پس از مستند آغاز شد.

بسیاری از متقاضیان جلوگیری از وام زیرا آنها می خواهند برای جلوگیری از وارد شدن به بدهی.

صحبت کردن به کار و حقوق بازنشستگی کمیته در طول یک جلسه در مورد این موضوع در روز چهارشنبه صبح اما Revie مدیر اجرایی Trussell اعتماد که دیدم تقریبا 90 درصد افزایش در تعداد افرادی که به مواد غذایی بانک ها در طول دو هفته اول از مستند گفت: این سیستم بود شکست جدید متقاضیان.

"واقعیت این است که اگر شما از دست داده اند کار خود را به طور ناگهانی و یک بحران مواجه می شوند مانند بیماری همه گیر است که به ما نشان میدهد مردم لزوما باید این ذخایر وجود دارد به جزر و مد را بیش از یک یا دو هفته در حالی که همه چیز مرتب شده اند و قطعا نه از طریق پنج هفته صبر کنید دوره," او گفت:.

"ما نیاز به اطمینان از امنیت اجتماعی ما که سیستم ایمنی خالص ما تکیه می کنند برای گرفتن ما هنگامی که چیزهایی مانند که آمار ما مناسب برای هدف و یکی از اجزای کلیدی که توسط آن می توانید به سرعت پاسخ برای گرفتن مردم و متوقف کردن آنها را در حال سقوط به فقر و نیاز به آمدن به بانک های مواد غذایی."

Iain پورتر, سیاست مدیر در یوسف Rowntree بنیاد گفت: "جهانی اعتباری دارای پتانسیل بود که لنگر در برابر مردم افتادن به سختی اما برخی از معایب طراحی – و اولیه صبر کنید برای پرداخت برای اولین بار است که یکی از معایب – بدان معنی است که در آن انتقال نقطه زمانی که مردم آسیب پذیر ترین سیستم کار نمی کند و در واقع با اضافه کردن بیشتر تلاطم در آن نقطه است."

جنیفر, Harrison سر از سیاست و امور عمومی در تغییر زندگی, موسسه خیریه گفت: در حال حاضر وجود دارد قابل توجهی از چالش های پیش روی مشتریان خود را در جهانی اعتبار قبل از Covid-19 بحران, اما آنها تا به حال تبدیل به "حاد" در طول مستند دوره تا حد زیادی با توجه به "کاهش" در چهره به چهره تماس بگیرید.

"بسیاری از مردم ما از پایان انتظار طولانی تر از پنج هفته برای دریافت پرداخت های خود را به هر حال و این معمولا به این دلیل که آنها بسیار دیجیتالی حذف شدند," او اضافه شده است. "که باعث می شود آن را مشکل تر است در وهله اول اما از آنجا که ما در حال حاضر قادر به انجام کارهایی مانند همراه آنها به قرار ملاقات و ارائه آنها را با شبکه گسترده ای از پشتیبانی آن را حتی سخت تر برای آنها."

مشاوره شهروندان معتقد است که بیشتر اقدامات برای تقویت جهانی اعتبار مورد نیاز به عنوان زوائد آن را افزایش می دهد و افرادی که فاقد شرایط لازم برای دولت را حمایت از طرح های اجرا کردن پس انداز خود را.

خانم جیلیان پسر, مدیر اجرایی این موسسه خیریه گفت: "اعتبار جهانی شده است بسیار مهم ایمنی خالص در طول این بحران اما آن را به سادگی درست نیست که برخی تا پایان وعده های غذایی پرش استقراض از اعضای خانواده و یا سقوط بر روی قبوض در حالی که آنها منتظر پول از طریق آمده است.

"دولت گفته است که آن را بیش از حد پیچیده به تغییر فرآیند پرداخت برای جهانی اعتبار است. در عین حال برای مقابله با این چالش فنی است که نیاز به کاهش هزینه انسانی از پنج هفته صبر کنید."

یک DWP سخنگو گفت: "با جهانی اعتباری هیچ کس به صبر و پنج هفته برای پول به عنوان فوری پرداخت در دسترس هستند. ما می دانیم این است که یک زمان دشوار برای مردم کم درآمد و ما تزریق بیش از £6.5 میلیارد دلار به سیستم رفاهی از جمله افزایش UC تا £1,040 یک سال – برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز.

"بازپرداخت از پیشرفت های ساخته شده بیش از 12 ماه و کسر پوش. بیش از 900,000 فوری پرداخت شده به متقاضیان فرود در حساب های خود را در روز یک درخواست از اواسط ماه مارس است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de