نمی تواند 'مفید' به برچسب پلیس متروپولیتن نهادی نژادپرستانه کمیسر Cressida دیک می گوید

کمیسر پلیس شهری گفته است که صحبت از این نیرو که از نظر نهادی نژادپرستانه است ،«مفید» نیست. Cressida دیک، ارشد

توسط SALAMNEWWS در 24 مرداد 1399

کمیسر پلیس شهری گفته است که صحبت از این نیرو که از نظر نهادی نژادپرستانه است ،«مفید» نیست.

Cressida دیک، ارشد ترین افسر پلیس بریتانیا، اصرار او بود "در انکار" بیش از رفتار پلیس با مردم سیاه پوست و اقلیت های قومی نیست، اما پیشنهاد "همه می دانند" اسکاتلند یارد است "تحمل صفر" نژادپرستی در صفوف خود.

پدر استفان لارنس نوجوان به قتل رسيده لندن يواشکي در ژوئن گفت که به اعتقاد او پليس دهه هاي بعد از وعده اصلاحات در اثر تحقيقات خرابشده در مورد قتل پسرش، از نظر نهادي نژادپرستانه باقي مانده است.

اما در صحبت با کانال 4 اخبار در روز پنجشنبه، دام کِرسِدا پیشنهاد کرد که این اصطلاح یک "تعریف مسابقه ای" داشته باشد.

من فکر می کنم این به معنی همه نوع چیز برای افراد مختلف است. فکر نمی کنم مفید باشد."

کمیسر گفت: "ما هیچ تحملرفتار نژادپرستانه ای در درون مت نداریم. هفته پيش يکي بخاطر رفتار نژادپرستانه اخراج شد و همه می دانند که این طور است.

ما چالش را در آغوش گرفتیم، اگر دوست دارید، که بیست سال پیش توسط سر ویلیام مکپرسون در استفن لارنس پرس و جو تنظیم شده بود که در آن او با تعریفی از نژادپرستی نهادی به وجود آمد.

من کسی بودم که به اجرای توصیه ها متهم شده بودم و به کاری که انجام دادیم خیلی افتخار می کنم. فکر کنم ما راه خیلی خیلی خیلی طولانی ای رو پیش رو داریم."

رئیس پلیس گفت که او به طور منظم به دنبال نشانه های سوگیری در راه نیروی عمل، و گفت که او "وحشت زده" برای کشف که کارکنان قومی سیاه پوست، آسیایی و اقلیت در Met دو برابر بیشتر از احتمال خود را در یک روند سوء استفاده پیدا کنید.

در همین حال، دام کِرسِدا گفت که او همچنین به تحقیقات دربارهٔ مرگ لارنس نیز «عمیقاً» اهميت می دهد.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب