Coronavirus تماس با ردیاب نمی خواهد به پلیس اگر مردم را نقض کرده اند مستند

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 8 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

تماس با ردیاب نخواهد اطلاع رسانی پلیس اگر مردم نشان می دهد که آنها را شکسته coronavirus مستند قوانین دولت گفته است.

نگرانی وجود دارد که افراد آلوده ممکن است صادق باشد در مورد جایی که آنها شده اند یا کسانی که اگر آنها از ترس که آنها یا خود عزیزان خواهد بود تنبیه کنید.

اما وزارت بهداشت گفت که تمام اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی خدمات محرمانه است و نمی خواهد به پلیس یا نهادهای دیگر.

آن گفت: این مهم است که افرادی که تست مثبت به اشتراک گذاری اطلاعات دقیق که آنها شده اند در تماس با این ویروس می تواند شامل شود.

بر اساس سیستم جدید کسانی که با تایید Covid-19 تماس گرفته خواهد شد با تماس با ردیاب و خواسته خود را در مورد اخیر تعاملات خواهد شد که شامل افرادی که در عرض دو متر برای بیش از 15 دقیقه.

هر کسی مشخص خواهد شد گفت: به خود منزوی برای 14 روز حتی اگر آنها علائم و به دنبال یک تست اگر آنها توسعه Covid-19.

جداسازی دستورالعمل در حال حاضر داوطلبانه اما وزارت بهداشت گفت که "اقدامات سخت تر" خواهد بود معرفی اگر مردم منطبق نیست مانند بازدیدکننده داشته است خانه و جریمه.

این سرویس دیده می شود به عنوان کلیدی برای کاهش مستند محدودیت - نورد شده در سراسر انگلستان با کمک 25,000 تماس با ردیاب در حالی که یک برنامه جداگانه شده است به تعویق افتاد.

وزارت بهداشت اعتراف کرد "برخی از کارکنان مواجه می شوند در ابتدا مسائل مربوط به ورود به سیستم خود را" روز پنج شنبه در حالی که نمایندگان مجلس گفت: به آنها گفته شد این برنامه خواهد بود عملیاتی در سطح محلی تا پایان ماه آینده.

به وزیر بهداشت گفت: او معتقد بود که "اکثریت" از مردم خود جدا داوطلبانه تحت سیستم جدید است.

"من فکر می کنم که اکثریت قریب به اتفاق مردم را درک خواهد کرد که آن را به همه علاقه که کسانی که در معرض خطر بالاتر به دنبال درخواست از بیمه خدمات درمانی این دستورالعمل و این بسیار مهم است که آنها را" مت Hancock گفت BBC Radio 4 امروز برنامه.

"این است که در مورد چگونه به عنوان یک کشور ما از این مستند در امن ترین راه ممکن است از داشتن یک واکسن یا درمان موثری است که بدیهی است که ما در حال کار بر روی اما ما هنوز نمی کرده اند."

مت, Hancock, می خندد قاه پس از اینکه از او خواسته در مورد 'با عجله' تست و راه اندازی ردیابی

آقای Hancock گفت: مردم را دریافت خواهد کرد مجازات برای عدم رعایت دستورالعمل "در وهله اول" و اما در سمت چپ باز امکان ساخت آن را اجباری برای مردم به ماندن در خانه در آینده است.

بهداشت و حفاظت از مقررات است که اجازه می دهد مردم به جریمه و بازداشت مردم برای شکستن این مستند در حال حاضر آن را غیر قانونی به ترک خانه بدون "معقول بهانه" اما شامل نمی شود هر گونه قدرت در انزوا باشند.

جداگانه Coronavirus عمل سبب مقامات بهداشت عمومی و پلیس به منظور "به طور بالقوه عفونی افراد" به یک "محل مناسب برای غربالگری و ارزیابی" اما نه خانه های خود را دارند.

هر کسی که پس از رسیدن در انگلستان نیز نیاز خواهد بود برای خود جدا برای 14 روز از 8 ژوئن.

گروه های حقوق بشر نگرانی در مورد بهداشت عمومی انگلستان اعلامیه حریم خصوصی حاکی از این است که بیمه خدمات درمانی ممکن است نگه داشتن اطلاعات شخصی در مورد افراد مبتلا به کروناویروس برای 20 سال به عنوان بخشی از برنامه ردیابی.

بدن گفت: این مهم به حفظ اطلاعات در مورد افراد آلوده و تماس های خود را "برای کمک به کنترل هر آینده شیوع بیماری" و که این امر می تواند ایمن برگزار می شود.

ملی راه اندازی یک NHS تماس با ردیابی برنامه به تاخیر افتاده است اما آقای, Hancock, بازی کردن اهمیت آن در روز پنج شنبه.

به وزیر بهداشت گفت: "خلبان در جزیره موجود زنده نشان داد که بهترین کاری برای انجام به معرفی انسان تماس ردیابی و پس از آن ساخت که هنگامی که مردم باید به این ایده که زمانی که بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی سیستم دریافت در تماس با شما رو به انجام کاملا یک چیز بزرگ است که برای منزوی کردن برای دو هفته."

آقای Hancock گفت: این برنامه که با استفاده از سیگنال های بلوتوث به تشخیص زمانی که کاربران آمده نزدیک به یک دیگر مفید خواهد بود بعد از آن به دلیل آن می تواند کمک به گسترده تر ردیابی مانند حمل و نقل عمومی که در آن مردم نمی دانند که آنها را در تماس با آمد.

بر خلاف انسان در تماس با سیستم ردیابی نرم افزار اجازه می دهد تا مردم را به دنبال هشدار زمانی که آنها خود گزارش coronavirus علائم به جای تایید نتیجه آزمون.

این طرح نگرانی است که کاربران می تواند دروغ در مورد سقوط بیمار به دادن مردم با مخرب هشدار اما Hampshire Police گفت: مستقل آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت هر گونه گزارش از سوء استفاده در جزیره موجود زنده.

بیمه خدمات درمانی ارائه دهندگان که نشان دهنده تراست در انگلستان گفت: "انگلستان "هفته پشت" که در آن باید با کروناویروس تست و ردیابی.

مدیر اجرایی کریس Hopson گفت: "ما فکر می کنم از آن شده است بسیار سودمند برای دولت برای گفتن وجود خواهد داشت یک جهان-کلاس تست و ردیابی سیستم در محل در 1 ژوئن دلیل بود که هرگز به مورد خواهد بود."

بارونس Dido هاردینگ اجرایی رئیس بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی شد و گفت: به گفته نمایندگان مجلس در یک تماس در روز پنج شنبه که این سرویس خواهد بود عملیاتی به صورت محلی و در پایان ماه ژوئن.

کار وزیر سابق بن برادشاو گفت که در "کامل واريانس" با بوریس جانسون تعهد به کار رهبر آقا Keir Starmer نخست وزیر سوالات هفته گذشته که سیستم خواهد بود در حال اجرا توسط دوشنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب