ایکس باک سری S در 299 دلار راه اندازی خواهد شد ، مایکروسافت تایید -- CNET

براد سامس یوتیوبر براد سامس روز دوشنبه تصویری از ایکس باک اس سری اس که مدت ها شایعه شده بود را به بیرون درز

توسط SALAMNEWWS در 18 شهریور 1399
screen-shot-2020-09-08-at-12-34-22-pm.png براد سامس

یوتیوبر براد سامس روز دوشنبه تصویری از ایکس باک اس سری اس که مدت ها شایعه شده بود را به بیرون درز داد -- نسخه ای ارزان تر و کمتر ویژگی سنگین از کنسول نسل بعدی ایکس با ایکس باک سری ایکس -- همراه با قیمت: 299 دلار. پس از چند ساعت گمانه زنی، مایکروسافت یک تأییدیه را توییت کرد.

آره، سری ایکس باک اس واقعیه. و آره، فقط 299 دلار هزينه داره. (مایکروسافت قیمت های بین المللی را ارائه نداد، اما این به حدود ۲۳۰ پوند یا AU$۴۲۰ تبدیل می شود.)

"عملکرد نسل بعدی در کوچکترین ایکس باک تا کنون،" خواندن یک توییت از ایکس باک در کنار عکس. شات سری S را با کنترل کننده ای برای مقیاس نشان می دهد. ویژگی های بیشتر، توییت وعده داده شده، به زودی اعلام خواهد شد.

👀 بیایید آن را رسمی!

ایکس باک سری S | عملکرد نسل بعدی در کوچکترین ایکس باک تا کنون. $299 (ERP).

مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری بیشتر! زودی. وعده. pic.twitter.com/8wIEpLPVEq

— ایکس باک (@Xbox) سپتامبر 8, 2020

یک نسخه ارزان تر، کمتر قدرتمند و تنها دیجیتالی از ایکس باک ایکس سری ایکس بیش از یک سال است که شایعه شده است، و با نام پروژه لاکهارت شناخته می شد. پس از ماه ها توجه متمرکز بر سری ایکس و پلی استیشن 5 -- ما قیمت یا تاریخ انتشار برای هر یک از آنها را نمی دانیم -- گمانه زنی در مورد پروژه لاکهارت توسط نشت توسعه دهنده در ماه ژوئن برانگیخته شد. ماه گذشته بسته بندی به بیرون درز کرده برای کنترل کننده آینده ایکس بااکس سری ایکس سازگاری با "ایکس با ایکس باک سری S" را نشان داد.

براد سامس همچنین فیلم هایی از آنچه به نظر می رسد عکس های مقایسه ای بین ایکس باک اس سری اس و ایکس باک ایکس سری ایکس است را توییت کرد. بر اساس گزارشی از ویندوز سنترال، هر دو کنسول در ۱۰ نوامبر منتشر خواهند شد. بر اساس آن گزارش، ایکس باک ایکس سری ایکس «قدرتمندتر» ۴۹۹ دلار هزینه خواهد داشت. هیچ کدام از این ها توسط ایکس با تأیید نشد.

بسیاری از مردم در توییتر حدس زده اند که نشت سامس توسط مایکروسافت تنظیم شده است -- هر چند اگر این درست باشد، نیمه شب PT زمان عجیبی برای رها کردن اخبار است. در هر صورت، قیمت سری S یک شگفتی دلپذیر برای کسانی است که مضطرب در مورد هزینه پریدن به نسل بعدی بازی است. به خیره شدن طولانی بین مایکروسافت و سونی پایان می دهد که به نظر می رسد برای تمام سال ۲۰۲۰ منتظر بودند تا دیگری ابتدا پرت شود و قیمت کنسول های جدید را اعلام کند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب