زنان آمار توسط دولت سن بازنشستگی افزایش یابد نمی تواند خواب' به عنوان آنها در انتظار دادگاه تجدید نظر حکم

زنان آمار توسط دولت سن بازنشستگی افزایش "نمی تواند بخوابد و در کنار خود" را به عنوان آنها در انتظار دادگاه تجد

توسط SALAMNEWWS در 7 مرداد 1399

زنان آمار توسط دولت سن بازنشستگی افزایش "نمی تواند بخوابد و در کنار خود" را به عنوان آنها در انتظار دادگاه تجدید نظر قضاوت در مورد خود را در برابر دولت پیشرو مبارز هشدار داد.

تقریبا چهار میلیون نفر تحت تاثیر قرار گرفتند که وزیران مطرح ایالتی سن بازنشستگی از 60 به 66 برای زنان متولد پس از مارس سال 1950 – با کارشناسان هشدار به آنها داده نشده است و توجه کافی به آماده شدن برای پیاده کردن.

BackTo60 یک کمپین گروه تماس برای زنان به پرداخت برای پرداخت حقوق بازنشستگی آنها از دست رفته با توجه به تغییرات خود را از دست داد نقطه عطفی بالا نبرد دادگاه پس از به دست گرفتن دولت به دادگاه اما دادگاه تجدید نظر این حکم هفته گذشته است.

زنان آمار بحث برانگیز سن بازنشستگی افزایش می تواند به طور بالقوه باید صبر کنید تا پاییز برای تصمیم گیری اعلام می شود.

جوآن ولش بنیانگذار Backto60 گفت: مستقل: "در سراسر انگلستان وجود دارد, زنان متولد در 1950s آمار مرحله سن بازنشستگی افزایش یابد که در حال زندگی در زیر breadline که نمی تواند بخوابد و در کنار خود تعجب کنید که چگونه آنها می رویم به مقابله در حالی که آنها صبر کنید برای قضاوت اعلام می شود.

"هنگامی که این حکم اعلام شده است ما هنوز برای دریافت درمان در محل قرار داده. زندگی زنان آمار توسط دولت سن بازنشستگی افزایش بوده است محو. زنان داستان من امد و شد زیاد در هر روز است. من از شنیدن داستان دیگری از کسی که به من گفتن آنها چگونه بوده است نهفته در هر روز است.

"ما بسیار با اعتماد به نفس در مورد دادگاه. شکی نیست که این تبعیض است. زندگی در بازنشستگی دولت به تنهایی معنی زندگی در زیر breadline. این یکی از بدترین دولت حقوق بازنشستگی در جهان با وجود بودن پنجم-ثروتمندترین کشور است. اما زنان متولد در 1950s نیست حتی دریافت این."

Ms ولش استدلال دولت سن بازنشستگی افزایش contravenes یک معاهده سازمان ملل متحد بریتانیا امضا به 40 سال پیش و تنظیم کرده است تا مردم را از دادگاه اختصاص داده شده به انتقال کنوانسیون رفع همه اشکال تبعیض علیه زنان (CEDAW) را به داخلی انگلستان قانون است.

این پیمان بین المللی به عنوان یک اعلامیه های بین المللی از حقوق زنان تصویب شده توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد در سال 1979 قبل از تصویب 189 متحده در سال 1981.

"سیاست های تبعیض آمیز نسبت به زنان شده اند قادر به تکامل CEDAW به دلیل نبود منتقل به انگلستان قانون" Ms ولش اضافه شده است. "یعنی دولت سن بازنشستگی را تغییر دهید اما سیاست های دیگر بیش از حد."

جان کوپر QC حقوق بشر, وکیل مدافع گفت: مستقل او "بسیار هیجان زده" در مورد CEDAW مردم دادگاه که او به عنوان مشاور.

او گفت: "این بسیار دیر شده است. مشکل شده است وجود دارد از این نامه سرگشاده به گوستاو هوساک در 1980s. هیچ چیز انجام شده برای اصلاح قوانین ما برای پوشش برابری تا آنجا که زنان و دختران نگران هستند."

دولت سن بازنشستگی افزایش تسریع شد در سال 2010 و دیدم زنان و رسیدن به برابری با مردان در 65 در سال 2018 است.

سازمان ملل متحد قبلا گفت: زنان آسیب دیده توسط دولت سن بازنشستگی تغییر بودند در معرض خطر "فقر و بی خانمانی و مشکلات مالی" – با بسیاری از این زنان مجبور به کار از طریق coronavirus بحران با وجود اینکه در معرض خطر عوارض شدید از این بیماری با توجه به سن آنها.

Dr Davina لوید صندلی از مردم در دادگاه گفت: مستقل زنان آمار توسط دولت حقوق بازنشستگی سن تغییرات قابل ملاحظه ای تبعیض در "اساس سن و جنسیت" و نيز "اطلاع کافی" مورد تعمیرات اساسی.

دکتر لوید فرستاده سازمان ملل برای BackTo60 گفت: "پنجاه زنان این گروه از زنان هستند که از نظر آماری نیاز به رفتن به بازنشستگی دولت خود بیش از دیگران است. آنها نمی تواند ساخت تا بازنشستگی خصوصی در سمت راست خود را به دلیل نیاز به انجام مراقبت از کودکان و یا کار پاره وقت کم پرداخت و جنسیتی.

"دولت باید به طور موثر و گفت: مردان و زنان می توانند هر دو بازنشسته در 65 اما ما می دانیم که یک گروه را دریافت کنید یک پنجم از گروه دیگر بود. آنها باید انتخاب زنان بودند که در نیروی کار پس از سال 1975 تبعیض جنسی عمل می کنند."

پیش از آن در ماه مستقل reported تعداد زنان در سن 60 و بیش از این ادعا جهانی اعتبار و از مزایای کار با افزایش تقریبا پنج بار در شش سال گذشته – با فعالان نسبت این افزایش به سن بازنشستگی اصلاحات.

ظهور زنان و ادعا می کند برای چنین منافع – آن افزایش یافت و از 7,578 به 36,527 بین 2013 و 2019 – تقریبا سه برابر بیشتر از مردان بودند که 60 ساله و مسن تر.

به سن بازنشستگی برای زنان به تدریج افزایش یافته و از سال 2010 به عنوان بخشی از تلاش برای آن را در خط با مردان است که پنج سال بالاتر برای چند دهه قبل.

با توجه به مجلس گزارش دولت بریتانیا در موقعیت "باقی مانده است که دولت حقوق بازنشستگی سن نیاز به تساوی".

در پاسخ به 2015 طومار خواستار "نمایشگاه انتقالی دولت بازنشستگی ترتیبات برای 1950s زنان" دولت انگلستان در پاسخ گفت: "به طور منظم در نظر گرفتن سن بازنشستگی دولتی لازم است برای اطمینان از حقوق بازنشستگی سیستم باقی می ماند پایدار به عنوان امید به زندگی رشد می کند."

آنها افزود: "تصمیم گیری در سیاست به افزایش زنان سن بازنشستگی دولتی طراحی شده است برای حذف نابرابری بین زنان و مردان است. هزینه های طولانی این نابرابری خواهد بود چندین میلیارد پوند است."

وزارت کار و بازنشستگی شده است تماس, برای اظهار نظر ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب