خواهد تابستان آهسته coronavirus همه گیر?

تابستان است فقط در اطراف گوشه, آوردن آب و رطوبت و امیدوارم تعداد زیادی از نور خورشید.و به ما به چشم انداز صورت

توسط SALAMNEWWS در 18 خرداد 1399

تابستان است فقط در اطراف گوشه, آوردن آب و رطوبت و امیدوارم تعداد زیادی از نور خورشید.

و به ما به چشم انداز صورت یک بیماری همه گیر در تابستان محققان بوده است حفر به اینکه هوا خوب ممکن است گسترش از رمان coronavirus و آنچه در آن به معنی برای COVID-19 در کانادا.

متاسفانه, آنها می گویند, آن را بعید است که آفتاب را به این ویروس از بین برود.

ادامه مطلب: من می توانید به ساحل بروید و یا کسی را می کند. در اینجا چگونه مخاطره آمیز فعالیت های تابستانی هستند

واقعا وجود دارد نه هر گونه شواهد نشان می دهد که آب و هوای گرم لطمه می زند و این ویروس به گفته دکتر پیتر Jüni استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو و سنت مایکل در بیمارستان.

داغ کشورهایی مانند سنگاپور و برزیل را نیز تجربه کرده شیوع آغاز خواهد شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در یک مقاله که Jüni همکاری برای Canadian Medical Association Journal, کشور طول و عرض متوسط به نظر نمی رسد که بسیار با چگونه به راحتی این ویروس منتقل می شود.

"اطلاعات ما نشان می دهد و من فکر می کنم این است که به شدت جامد است که در دمای نمی کند هیچ نقشی در این بیماری همه گیر رشد COVID-19" او گفت:.

"آن را نمی خواهد موجود از طریق آب و هوا."

محققان را پیدا کنید برخی از لینک به رطوبت با محیط مرطوب ظاهری بد برای ویروس اما لینک ضعیف بود و نیاز به تحقیقات بیشتری است.

برای دکتر Lynora Saxinger یک بیماری عفونی پزشک متخصص در دانشگاه آلبرتا نیست به طوری که در تابستان آب و هوا لطمه می زند ویروس است که به عنوان آشپزخانه اپن, کولر, خشک کن هوا — مثل ما در پاییز و زمستان — ممکن است به طور بالقوه از آن کمک کند.

"سرد و خشک انتقال موثر تر," او گفت:. "که نشان می دهد ما شاید دیدن بیشتر COVID-19 در هوای سرد و خشک سناریو است که انتظار داریم در آینده پاییز و زمستان فصل از ما دیدم با شیوع بیش از تابستان است. پس از آن افزایش احتمال بدتر موج دوم."

ادامه مطلب: کانادا اردو در حال بازگشایی برای تابستان. در اینجا چیزی است که آنها را امن نگه دارید

چه تغییری در تابستان Jüni گفت: مردم رفتار.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این معامله بزرگ" او گفت:. "مردم از رفتن خواهد بود در خارج از همیشه تهویه توسط باد است که باد."

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

شواهد نشان می دهد که بیشترین شیوع سرچشمه گرفته و در داخل تنظیمات و نه در خارج از منزل گفت: Saxinger. و مردم تمایل به صرف زمان بیشتری را در خارج در تابستان.

در زمستان Jüni گفت: همه چیز متفاوت هستند. "اگر مردم در داخل توده ها در داخل به شدت تهویه اتاق, لمس کردن بیشتر سطوح صاف است که آلوده به SARS-CoV-2 که مشکل بزرگ است. شما که بسیار کمتر از تابستان است."

تا زمانی که مردم همچنان برای جلوگیری از جمعیت بزرگ و تمرین فیزیکی فاصله در حالی که در خارج از احتمال انتقال این ویروس کمتر است, او گفت:.

چگونه آب و هوا را تحت تاثیر قرار COVID-19?
چگونه آب و هوا را تحت تاثیر قرار COVID-19?

برخی از ویروس ها مانند آنفلوآنزا را باید فصلی الگوی Saxinger گفت: اما او هشدار می دهد که بعید است ما این را به طور منظم فصلی در COVID-19 هر زمان به زودی, به دلیل آن را با نام تجاری جدید است.virus.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"من فکر می کنم من از نوع اخراج فصلی موضوع به حدی هنگامی که شما به دنبال در آنفلوانزا تشابه چرا که این یک ویروس جدید است و هر کس مستعد," او گفت:.

"آنفلوانزای فصلی است زیرا همه ما باید برخی از جزئی ایمنی نسبت به آن است. و ما نیز در حال گرفتن عکس های آنفولانزا. و پس از آن نه تنها مصرف کردن را به یک کار کاملا مستعد جمعیت است."

ادامه مطلب: کانادا COVID-19 بحران قرار می دهد جشنواره, کنسرت, سرگرم کننده بر روی یخ

به عنوان یک ویروس جدید, ما همه مستعد ابتلا به رمان coronavirus هر چند, بنابراین ما نمی محافظت می شود که نوع سطح پایین ایمنی بیشتر مردم به آنفولانزا, او گفت:.

این ویروس نیست رفتن به دور در هر زمان به زودی Saxinger گفت. اما در حالی که آن را در یک سطح پایین تر ما یک فرصت برای آماده شدن برای آنچه که او فکر می کند می تواند دشوار قرار می گیرند.

"من فکر می کنم این واقعا مهم است که مردم نه حس کاذب امنیت در مورد "من آن را فقط تبدیل رفته در تابستان' از آنجا که آن را نمی خواهد. و آن نیست."

Coronavirus: پدر و مادر در تلاش برای پیدا کردن تابستان مراقبت از کودکان به عنوان بسیاری از اردوگاه های روز قصد اقامت بسته
Coronavirus: پدر و مادر در تلاش برای پیدا کردن تابستان مراقبت از کودکان به عنوان بسیاری از اردوگاه های روز قصد اقامت بسته

این باید شامل برنامه ریزی کردن راه هایی برای مدیریت کلاس های درس به طوری که معلمان کار نمی کنند با چند گروه از کودکان و یا برش دانشگاه درس اندازه و دیگر اقدامات برای اطمینان مردم نیست تجمع در اعداد بزرگ در محصور فضای Jüni گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Saxinger هشدار می دهد که بدون برنامه ریزی دقیق و بهبود مراقبت های بهداشتی منابع و افزایش تماس با ما-ردیابی قابلیت های ما می تواند در یک موج دوم ویروس.

"من فکر می کنم ما باید سعی کنید برای لذت بردن از تابستان به عنوان آنجا که ممکن است از آنجا که ما ممکن است رفتن به یک وضعیت که در آن ما می تواند نظارت واقعا با دقت به محدودیت هایی که نیاز به قرار دادن در محل و واقعا پایبند به در پاییز و زمستان است."

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید. در شرایط که در آن شما نمی تواند نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران, مقامات بهداشت عمومی توصیه می کنیم استفاده از یک غیر پزشکی صورت ماسک یا پوشش برای جلوگیری از پخش قطرات تنفسی است که می تواند این ویروس.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link "

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب