کاخ سفید این گزارش با توجه به مداخله فدرال در 5G - CNET

آمریکا می خواهد به سرب بر 5G. گرافیک Pixabay/تصویر توسط CNET 5G شبکه در سراسر ایالات متحده می تواند افزایش از

توسط SALAMNEWWS در 7 تیر 1399
5g-phone-1

آمریکا می خواهد به سرب بر 5G.

گرافیک Pixabay/تصویر توسط CNET

5G شبکه در سراسر ایالات متحده می تواند افزایش از دولت فدرال به گزارش روز شنبه توسط وال استریت ژورنال. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت با توجه به حرکت به طوری که آنها می تواند به رقابت بهتر در برابر Huawei جهان, این گزارش می گوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بنا به گزارش ملاقات با ما در شبکه های شرکت ها از جمله سیسکو به بحث در مورد کسب اروپای غربی, شبکه, غول اریکسون و نوکیا. آن را نیز به دنبال دادن معافیت های مالیاتی و تامین مالی به اریکسون و نوکیا, مجله گزارش با استناد به منابع بی نام.

می آید پس از کاخ سفید گزارش برنامه ریزی 5G جلسه برای اوایل مارس با, نوکیا, اریکسون, دل, اینتل, مایکروسافت و سامسونگ در مورد چگونه به بهترین رزمی چینی غول شبکه هواوی. اما گسترش COVID-19 به معنای این جلسه تا به حال به تعویق افتاد.

اریکسون گفته است که "غالبا دعوت به دولت های مختلف انجمن" در آمریکا به بحث در مورد فن آوری است. "به عنوان یک صنعت رهبر اریکسون است که به طور مداوم درگیر شدن با دولت ها در تمام نقاط جهان است که می خواهید به رول از 5G سرعت" یک اریکسون سخنگو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

Cisco گفت: هیچ چیز جدیدی اتفاق می افتد پس از این جلسه قرار است به اتفاق در ماه آوریل لغو شد با توجه به COVID-19. اینتل کاهش یافته است به نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مدیریت, نوکیا, Dell, مایکروسافت و سامسونگ نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Huawei شد, لیست سیاه در سال گذشته توسط آمریکا بود که آن را به اضافه ایالات متحده "نهاد فهرست" (PDF). علاوه بر این رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در همان زمان یک فرمان اجرایی را امضا اساسا ممنوعیت شرکت در نور از نگرانی های امنیت ملی است که Huawei تا به حال روابط نزدیک با دولت چین. Huawei بارها رد کرده است که مسئول است.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن