خلاف کاران که ناودان آمریکا coronavirus پاسخ می گوید: او مجازات شده است بیشتر

دولت خلاف کاران مجلس از نقش پیشرو در مبارزه با COVID-19 ادعا شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را تشدید ک

توسط SALAMNEWWS در 6 تیر 1399

دولت خلاف کاران مجلس از نقش پیشرو در مبارزه با COVID-19 ادعا شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را تشدید کرده است کمپین برای تنبیه او برای آشکار کردن کاستی ها در ایالات متحده در پاسخ.

دکتر ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار گفت: در اصلاح شکایت با فدرال ناظر سازمان است که او شده است تنزل به یک نقش کمتری در ماموريت جديد خود در موسسه ملی بهداشت قادر به قرض دادن خود تخصص کامل به نبرد در برابر COVID-19.

ادامه مطلب: آمریکا چهره 'تاریکترین زمستان' اگر coronavirus ریباند دولت خلاف کاران هشدار

در این شکایت همچنین گفت که سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر است که منجر به یک "هماهنگ تلاش" برای تضعیف روشن در وظایف جدید خود را که منجر به همکاران سابق میداد تا در کنار دانشمند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فشار آمدن راست از بالا, شکایت گفت: با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار روشن یک "قهر کارمند ناراضی" و تنظیم تن برای یک کمپین عمومی "disparagement" به "unnerve و ارعاب" او.

روشن واکسن متخصص قرار بود کار بر روی ویروس تست های تشخیصی در شغل جدید خود را در NIH. اما او "قطع شده است از تمام واکسن کار قطع از همه کار درمانی و بسیار محدود نقش را در تشخیص کار گفت:" شکایت. "او بسیار باریک و نقش محدود به ساخت قرارداد با تشخیص شرکت هایی که در حال حاضر توسعه تشخیص به مقیاس تولید خود را."

شیوع کروناویروس: ریک روشن می گوید او در مخالفت با وزیر بهداشت این بخشنامه را هیدروکسی کلروکین به طور گسترده ای در دسترس
شیوع کروناویروس: ریک روشن می گوید او در مخالفت با وزیر بهداشت این بخشنامه را هیدروکسی کلروکین به طور گسترده ای در دسترس

که در آن روشن قبلا نظارت 200 یا بیشتر پروژه های در بردا او در حال حاضر داده شده است مسئولیت برای پنج تا هشت پروژه شامل تست های تشخیصی در حال حاضر تایید شده توسط اداره غذا و دارو.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

شکایت گفت: همکاران سابق روشن را در آژانس در حال حاضر اجتناب از او. این توصیف یک گفتگو با یک همکار است که شناسایی شده توسط نام.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این همکار سابق نقل عنوان کرد و گفت که این سازمان جدید سرپرست, Dr. Gary Disbrow حال او هشدار "به" بسیار مراقب باشید'" در مورد برخورد با روشن است.

ادامه مطلب: واقعی آمریکا coronavirus موارد ممکن است 20 میلیون مقامات نشان می دهد

شکایت گفت: Disbrow توضیح داده شده بود که آذر "خیلی عصبانی بود با دکتر روشن شد و 'در مسیر جنگ.' (Disbrow) توضیح داد که وزیر آذر کارگردانی HHS کارکنان به خودداری از انجام هر چیزی که کمک خواهد کرد که دکتر روشن بود موفق در نقش جدید خود را."

Disbrow همچنین گفت که "وزیر آذر گفت که اگر کسی به کمک دکتر روشن بود موفق 'وجود دارد خواهد بود جهنم به پرداخت'" شکایت گفت.

HHS سخنگوی مایکل Caputo گفت در توییتر که روشن و شکایت این است که "با یک طرفه استدلال و اطلاعات غلط شده است که به طور کامل افشا و خنثی. هنگامی که رسانه ها در جلوگیری از حمل آب خود را?"

'ما در عمیق s**t' کاران هشدار داد در ماه ژانویه در ایالات متحده ماسک کمبود عرضه
'ما در عمیق s**t' کاران هشدار داد در ماه ژانویه در ایالات متحده ماسک کمبود عرضه

HHS انتشار بیانیه ای نسبت به Disbrow در روز پنج شنبه گفت: "من نمی هر یک از این اظهارات و منشی آذر هرگز به من صحبت در شیوه ای ادعا. من نیز هرگز دستور هر بردا کارمند را به صحبت کردن با ریک. در واقع من تا به حال یک گفتگو با او روز گذشته در مورد نحوه همکاری ... من اشتباه توسط این اظهارات نادرست و اتهامات که منحرف کردن اذهان از کار مهم ما در حال انجام در پاسخ به کوروناویروس."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما روشن وکلا دبرا کاتز و لیزا بانک پاسخ داد که او "می ایستد اتهامات او در شکایت است."

این وکلا می گویند روشن هشدارهای زودهنگام در مورد کوروناویروس ثابت شده راست و "عدم توجه دولت به کسانی که هشدارهای تا به حال یک اثر فاجعه بار در این کشور است."

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن برجسته متضاد نمایش در ایالات متحده coronavirus پاسخ

دفتر مشاور ویژه, یک سازمان است که به بررسی شکایت از دولت خبرچین قبلا یافت "دلایل منطقی" که روشن شد بعد از تلاش برای هشدار دادن به کاخ سفید و HHS در اوایل این سال است که این کشور آمادگی برای شیوع کروناویروس.

روشن است که آنفولانزا و عفونی-بیماری کارشناس با 10 سال در پزشکی ، خاص خود را تمرکز بر روی تولید واکسن. در NIH او قرار بود کار در coronavirus تست, اما او در حال حاضر ادعا است که او به کنار.

آژانس روشن است که منجر شده است که یک واحد از HHS است که با تمرکز بر مقابله با بیماری های عفونی و بیوتروریسم. روشن تا به حال موفق به دریافت یک شغل بررسی عملکرد برجسته قبل از او شتابزده منتقل شده در مارس با آژانس ایمیل قطع بدون هشدار.

ادامه مطلب: تگزاس بازدید 'مکث' در بازگشایی به عنوان coronavirus موارد بستری شدن در بیمارستان سنبله

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

محققان قبلا درخواست شده است که آذر دوباره روشن در قدیمی خود را در حالی که آنها نگاه خود را به اتهام. در شکایت روشن وکلا بپرسید که آذر به طور رسمی حذف خود را از این تصمیم.

در اولیه او شکایت در ماه گذشته روشن گفت: نهایی کلش برای کارفرمایان خود به نظر می رسید که او در برابر تلاش ها برای سیل منطقه نیویورک با هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر یک بار تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک "تغییر بازی" برای COVID-19. روشن گفت: او استدلال موفقیت برای محدود کردن تایید استفاده از مواد مخدر به برخی تنظیمات از جمله بیمارستان درمان COVID-19 بيمار.

مغلوب ساختن پیشی جستن از آن زمان نشان داد که او گرفته هیدروکسی کلروکین ظاهرا سعی کنید برای جلوگیری از عفونت پس از چندین کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

FDA به تازگی لغو آن اورژانس با استفاده از تایید برای مالاریا دارو استفاده در COVID-19 بيمار با استناد شناخته شده قلبی خطرات و اثبات نشده مزایای برابر ویروس.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعات

آخرین مطالب