می خواهید یک Oculus تلاش ؟ آن را در سهام اما موجودی محدود - CNET

سارا تو/CNET Oculus تلاش فراری ضربه VR هدست شده است که تا حد زیادی در دسترس نیست از هر خرده فروش پس از تعطیل

توسط SALAMNEWWS در 8 تیر 1399
14-oculus-quest
سارا تو/CNET

Oculus تلاش فراری ضربه VR هدست شده است که تا حد زیادی در دسترس نیست از هر خرده فروش پس از تعطیلات است که در نهایت به آینده را در انبار. که خبر خوبی برای VR طرفداران. این تلاش به دست آورده است ویراستاران' انتخاب در اینجا در CNET در سال گذشته و بر خلاف بسیاری از ابزارهای آن است بدست به طور قابل توجهی بهتر با سن. Oculus در سال گذشته نورد از دست پیگیری به روز رسانی است که باعث می شود آن را ممکن است برای توسعه دهندگان برای ایجاد بازی که نیازی به کنترل و Oculus لینک نرم افزار و کابل را قادر می سازد تلاش به افسار به کامپیوتر و بازی های نوشته شده برای HTC Vive. که ما به ارمغان می آورد آخرین دلیل کمبود: Half-Life: Alyxیک گل سرسبد VR عنوان از شیر است که طراحی شده است به اجرا در گران افسار هدست اما می توان فقط در یک نسبتا ارزان تلاش با استفاده از Oculus با لینک.

هدست شده خارج از بورس با توجه به ترکیبی از تقاضای مصرف کننده تاثیر coronavirus در تولید و حتی فروش رباتها که به طور خودکار خرید محدود-موجودی محصولات مانند تلاش و نینتندو سوئیچ قبل از متوسط مصرف کنندگان می توانید به وب سایت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ما در زمان Oculus تلاش در تعطیلات

5:18

در گذشته طولانی, انواع خرده فروشان شروع به موجودی دوباره. اگر شما شده است انتظار برای یک 64GB و یا 128GB مدل در حال حاضر به سفارش. اما وجود دارد مقدار زیادی از هشدارهای. موجودی است که همواره در حال تغییر و هیچ تضمینی وجود ندارد شما می توانید این نسخه را با ظرفیت ذخیره سازی شما می خواهید در حال حاضر. بنابراین شما ممکن است نیاز به انتخاب بین انتظار بیشتر از طریق کمبود و یا خرید 128GB زمانی که شما می خواستم نسخه 64GB (و یا بالعکس). به عنوان یک اختصاص داده شده تلاش صاحب من می خواهم بگویم 64GB به سرعت می شود کمی تنگ, بنابراین من می خواهم شخصا توصیه 128GB نسخه. حتی پس از آن را سخت به حذف برنامه ها به اتاق را برای دیگران; آن را فقط ناخوشایند است.

اگر شما در حال گرفتن یک تلاش با برنامه بازی Half-Life: Alyx شما ممکن است نیاز به یک USB-C کابل و کسانی که شده اند را به عنوان به خوبی. بله به لطف اخیر Oculus, به روز رسانی, شما هم اکنون می توانید با استفاده از کابل USB شارژ آمد که با تلاش خود را, اما آن را فقط 3 متر است که کمی کوتاه برای VR بازی. استاندارد طلا 5 متر Oculus با لینک کابل از Oculusاما که شده خارج از بورس برای سنین.

در نهایت به خاطر داشته باشید که شایعاتی وجود دارد جریان در مورد نسل بعدی Oculus تلاش هدست که ممکن است دیدن نور روز بعد از این سال و یا گاهی اوقات در 2021. اما در حال حاضر همه ما باید در حال شایعات بنابراین اگر شما می خواهید به بند به برخی از ضرب و شتم صابر یا Half-Life: Alyx هر چه زودتر به جای بعد از اتمام این زمان در دسترس بودن زیر.

ادامه مطلب در GameSpot: Half-Life: Alyx نقد و بررسی

نسخه 64GB ($399)


128GB نسخه ($499)


خارج از بورس

توجه داشته باشید که این لیست ممکن است شامل بسته های نرم افزاری استفاده می شود/مرمت مدل و شخص ثالث فروشندگان که ذکر شده به عنوان "در سهام" اما اغلب در حد بالاتر از لیست قیمت و یا با کشتی خرما که در آینده دور.

این ماده اغلب به روز شده است تا منعکس کننده در دسترس بودن محصول.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Oculus تلاش ممکن است یک هدست VR شما باید مراقبت...

5:35


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن