VJ روز : بوریس جانسون ، دونالد ترامپ و رهبران دیگر تگرگ نسل جنگ در پیام های ویدئویی

بریتانیا امروز از نسل جنگ در نبرد علیه ویروس تاج و عروق به عنوان رهبران جهان در هفتاد و پنجمین سالگرد روز VJ ا

توسط SALAMNEWWS در 25 مرداد 1399

بریتانیا امروز از نسل جنگ در نبرد علیه ویروس تاج و عروق به عنوان رهبران جهان در هفتاد و پنجمین سالگرد روز VJ ادای احترام می کنند، خواست تا الهام بخش باشد.

بوریس جانسون شجاعت کسانی را که جنگ جهانی دوم را به نزدیک آورده و "صلح و رفاه" را به ارمغان آورده اند، مورد تگرگ قرار داده است.

او به رهبران دیگر از جمله دونالد ترامپ در یک ویدئو برای بزرگداشت فداکاری های نیروهای مسلح بریتانیا و متحدان ملحق شده است.

سر کیر استارمر، رهبر حزب کارگر، در پیام ویدئویی خود گفت: «مهم این است که ما به عنوان چالش های امروز، از آن نسل الهام بگیرم.

"از طریق روحیه جامعه و شجاعت و عزم خود را برای دنیای بهتری نشان داده اند که وقتی با هم جمع می شیم به چه چیزی می رسيم."

در ویدئوی 'دوستی ملل' ۱۰ چهره جهانی از جمله آقای جانسون و آقای ترامپ، محمدو بوهاری رئیس جمهور نیجریه و جاستین جانتانگ، نخست وزیر کانادا، به نوبه خود خواهند گفت: "به همه کسانی که خدمت کردند، از شما تشکر می کنیم."

مراسم بزرگداشت در طلوع آفتاب با یک پایپر در حال بازی Battle's Over در موزه جنگ امپراطوری HMS بلفاست در لندن آغاز خواهد شد.

همچنین در سپیده دم در هند، استرالیا، نیوزیلند و نپال نیز بازی خواهد کرد.

بعدها شاهزاده ولز و دوشس کورنوال یک سکوت دو دقیقه ای را در ساعت ۱۱ صبح در یادبود ملی آربورتوم در استافوردشایر رهبری خواهند کرد.

پس از آن نبرد بریتانیا یادبود پرواز خواهد شد در پرواز پرواز.

دوک ادینبورگ، ۹۹ سال، که در جنگ جهانی دوم به عنوان افسر نیروی دریایی خدمت می کرد، پس از بازنشستگی از وظایف سلطنتی در سال ۲۰۱۷، در این رویداد، ظاهر عمومی نادری را به نمایش خواهد داشت.

در حالي که روزي که در فلش هاي قرمز مي گذرد، بر روي ادينبورگ، بلفاست، کاردیف و لندن پرواز خواهند کرد.

مسیر پرواز آنها شامل خانه بازنشستگان چلسی خواهد بود، جایی که سه دریافت کننده برمه استار در بازنشستگی زندگی می کنند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن