بسیار خسته کننده': برخی از بزرگسالان دانش آموزان مسدود شده از آنلاین CESB برنامه

هنگامی که او کاربردی آنلاین برای اولین بار در کانادا اضطراری دانشجویی بهره مند شوند (CESB) دوره پرداخت در مارس

توسط SALAMNEWWS در 8 مرداد 1399

هنگامی که او کاربردی آنلاین برای اولین بار در کانادا اضطراری دانشجویی بهره مند شوند (CESB) دوره پرداخت در مارس ملانی Leith 46 سال اخیر فارغ التحصیل در کلگری می گوید او از طریق فرایند بدون مشکل.

ژوئن, اما, یک داستان متفاوت بود. او می گوید این سیستم نمی خواهد اجازه دهید او درخواست آنلاین و به او گفت به تماس آژانس درآمد کانادا (CRA).

و او به تنهایی است. چند مادر دانش آموزان سخن گفت که به اخبار جهانی می گویند که آنها را مجبور به بارها و بارها خود را کامل attestations برای coronavirus کمک پول از طریق تلفن در حالی که خود را جوان تر همکلاسی هیچ موضوع درخواست آنلاین.

ادامه مطلب: CERB, CESB متقاضیان گزارش هفته-طولانی پرداخت تاخیر به سازمان تنظیم مقررات رول ضد تقلب, چک

لیت می گوید: یکی از دوستان او ادعا کرد که به آنها گفته شد دانش آموز متقاضیان تا به حال به تماس در صورتی که 45 ساله یا مسن تر. او را دیدم شبیه پچ پچ در رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی. لیت می گوید او همچنین از او خواست همکلاسی های خود در Facebook گروه اگر کسی دیگری نمی تواند درخواست برای CESB آنلاین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این تنها مردم بودند که 45 ساله یا مسن تر بودند که با داشتن مشکلات آن" لیت می گوید.

این CESB یکی از دو درآمد شخصی حمایت از برنامه های دولت فدرال نورد در اوایل سال جاری برای کمک به کانادایی کارگران و دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر که از دست رفته کار و یا شغل خود را به دلیل اثرات اقتصادی از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

سازمان تنظیم مقررات — که اداره دو گواهی مبتنی بر منافع — بعد کردیم تا تلاش خود را برای سرکوب جعلی برنامه های کاربردی از جمله چک هویت قبل از پردازش برخی ادعا می کند و یک خط تلفن به اعتبار برخی از متقاضیان.

اما به عنوان سازمان تنظیم مقررات شروع به فعالانه ضعیف برنامه های کاربردی نیاز متقاضیان به تماس در مردم شروع گزارش بیشتر و بیشتر مشکل از طریق مشغول خطوط تلفن.

Coronavirus: کانادایی ها پشتیبانی CERB اما می خواهم بیشتر انجام می شود برای مبارزه با ادعای جعلی ایپسوس نظرسنجی نشان می دهد
Coronavirus: کانادایی ها پشتیبانی CERB اما می خواهم بیشتر انجام می شود برای مبارزه با ادعای جعلی ایپسوس نظرسنجی نشان می دهد

لیت می گوید آن را در زمان های متعدد تلاش می کند در طول یک هفته برای ارتباط با یک عامل. او می گوید: او در توییتی نخست وزیر جاستین ترودو حساب کاربری و ایمیل خود را به بپرسید که چرا مادر دانش آموزان بودند که مجبور به انجام آنها گواهی بیش از این گوشی نشان می دهد آن را به نظر می رسد تبعیض سنی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پس از آن او یک تماس از سازمان تنظیم مقررات و عامل لیت می گوید اخبار جهانی است.

"(عامل) گفت: آنها می توانید ببینید که چرا من فکر کردم آن را تبعیض سنی ندارد اما — که سازمان تنظیم مقررات برداشت کرده است که گروه سنی چرا که آنها ممکن است اشتباه در مورد مدارک تحصیلی خود و یا تحت فشار بوده است به استفاده از آن," او می گوید: با اشاره به افراد 45 ساله و مسن تر.

"من از نوع رفت و در مورد من چگونه فکر کردم که آن را واقعا بد گروه سنی را انتخاب کنید چرا که بسیاری از افراد در این گروه سنی را افراد وابسته و یا مادران تنها و واقعا نیاز به آن کمک کند.

"اگر آن را واقعی حسابرسی پس از آن آنها باید فقط دید مردم به صورت تصادفی... نه خاص گروه سنی است."

ادامه مطلب: 2 میلیون کانادایی که هنوز ثبت مالیات می تواند مزایای وقفه سازمان تنظیم مقررات و هشدار

Cheryl کورتیس 50 ساله دانشجو در مقطع کارشناسی و مادر نیز در کلگری می گوید اخبار جهانی او نیز به صف کردن و تکمیل گواهی از طریق تلفن برای بازگشت به عقب برنامه در ماه های ژوئن و ژوئیه.

در هر دو مورد او می گوید: گواهی سوالات او تا به حال برای پاسخ به تلفن شد "دقیقا همان سوال" به عنوان کسانی که در نرم افزار آنلاین. کورتیس می گوید: او نمی خواست به تولید هر گونه مدارک اضافی به عنوان بخشی از هویت چک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او می گوید: او خواسته سازمان تنظیم مقررات و عوامل هر دو در ماه های ژوئن و ژوئیه به همین دلیل او تا به حال به این روش انجام دهید و اگر او را مجبور به تماس دوباره ماه بعد اما نمی توانید پاسخ های خود را در هر دو مورد.

"من تصور می کنم پس از آن بوده است و دو بار (به) بار سوم قطعا خواهد بود یک تلفن در" کورتیس می گوید.

برخی از سوال که آیا CERB پرداخت ارائه بازدارنده به کار
برخی از سوال که آیا CERB پرداخت ارائه بازدارنده به کار

الیسا یکی دیگر از قدیمی دانشجو که به تازگی به اتمام مدرک کارشناسی خود را در همیلتون نیز نمی تواند درخواست برای دانشجو نفع آنلاین دو ماه در یک ردیف. او ادعا شده است که حداکثر مقدار توزیع شده از طریق CESB — 2000 $در هر ماه — زیرا او به یک بیماری مزمن.

در دو ماه ژوئن و ژوئیه الیسا می گوید او نبود مورد نیاز برای انجام این گواهی از طریق تلفن. عامل به سادگی به روز رسانی پرونده به طوری که او می تواند بازگشت و پایان آنلاین گواهی او می گوید:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"اگر شما را تایید می کنند من یک بار باید آن را به اندازه کافی. دو بار باید بیش از اندازه کافی" الیسا می گوید.

"به این دلیل است که من یک ناتوانی مقدار ؟ به این دلیل است که من 38 و که به نظر می رسد عجیب و غریب ؟ من نمی فهمم چه اتفاقی می افتد. آن را بسیار خسته کننده است."

ادامه مطلب: 85 درصد از کانادایی ها معتقدند جعلی CERB کاربران باید جریمه نظرسنجی ایپسوس نشان می دهد

اخبار جهانی است که تنها شناسایی الیسا با نام چرا که او قصد دارد به درخواست برای کار با دولت فدرال و ترس است که انتقاد از یک برنامه فدرال ممکن است آسیب شانس خود را استخدام.

کانادا فدراسیون از دانش آموزان (CFS) می گوید: از آن شده است بحث نظارت بر رسانه های اجتماعی در مورد مادر تجارب دانشجويان با CESB اما نه به طور مستقیم دریافت هر گونه شکایت از هر گونه افراد است.

اما CFS معاون رئیس نیکول Brayiannis می گوید نگرانی های آنلاین پست ها "نگران کننده" و تایید روند باید توضیح داد که "در یک شیوه ای منسجم" تا دانش آموزان را در درک آنچه اتفاق می افتد.

سازمان تنظیم مقررات در پاسخ

اخبار جهانی خواسته سازمان تنظیم مقررات و اگر آن را به طور خودکار ضعیف برنامه های کاربردی توسط مادر دانش آموزان با سن 45 سال و بالاتر و برنامه های کاربردی توسط دانش آموزان ادعا معلولین — و در صورتی که این مورد به توضیح دهد که چرا.

اخبار جهانی نیز خواسته آژانس و چرا از آن نمی نیاز به هر گونه مستندات بیشتر از دانش آموزان اگر آن را به گرفتن آنها را به صف بر روی گوشی و, چرا برخی از دانش آموزان مجبور به تماس با خط چند بار اگر هویت خود را ظاهرا تایید شده ماه قبل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در بیانیه این سازمان می گوید آن را فاش نمی کند جزئیات در "عواملی که می تواند منجر به مالیات دهندگان اعتبار سنجی" از آنجا که انجام این کار می تواند به خطر اندازد انطباق آن تلاش.

شیوع کروناویروس: سازمان تنظیم مقررات و خدمات کانادا کار برای تعیین تعداد 'واقعی' CERB موارد تقلب
شیوع کروناویروس: سازمان تنظیم مقررات و خدمات کانادا کار برای تعیین تعداد 'واقعی' CERB موارد تقلب

با این حال سازمان تنظیم مقررات تایید موارد مختلف وجود دارد که در آن یک CESB نرم افزار ممکن است مسدود شده آنلاین از جمله "که در آن وجود دارد شناخته شده مورد سرقت هویت و فعالیت های مشکوک در حساب." نرم افزار همچنین می تواند مسدود شود در برخی موارد "که در آن واجد شرایط بودن متقاضی سوال برانگیز است و پردازش این نرم افزار می تواند منجر به عواقب منفی برای متقاضی (در آینده به نفع حقوق) و برای سازمان تنظیم مقررات (بازیابی از بدهی)."

"در این موارد کانادایی در حال هدایت به تماس با سازمان تنظیم مقررات برای پردازش برنامه های کاربردی خود را اجازه می دهد تا جلو تأیید هویت و الزامات واجد شرایط قبل از پرداخت صادر شده است" این بیانیه می گوید.

"آنها صحبت می کنند به طور مستقیم به یکی از عوامل و در انجام این کار ممکن است خواسته شود برای اسناد و مدارک یا اطلاعات اضافی بسته به شرایط منحصر به فرد خود را. برخی از دانش آموزان نیز ممکن است نیاز به اعتبار اطلاعات خود را در پس از آن برنامه به اطمینان حاصل شود که آنها هنوز هم در دیدار با معیارهای واجد شرایط بودن."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Scotiabank تماس با 'تعداد محدودی از مشتریان پس از مشکوک کارمند فعالیت

در حالی که سازمان تنظیم مقررات و بیانیه نمی پاسخ به این که آیا سیستم خود را به طور خودکار ضعیف تر گروه سنی از دانش آموزان آژانس را تایید می کنند آن است که دانش آموزان ضعیف که مدعی هستند حداکثر 2000 دلار پرداخت به دلیل ناتوانی.

کارشناسان وزن در

Singling از دانش آموزان در یک گروه سنی خاص برای چک هویت خواهد بود یک مورد از "مشکل سن پروفایل" با توجه به مارگوت جوان استاد در UBC Allard دانشکده حقوق که دارای تخصص در برابری قانون و حقوق اجتماعی-اقتصادی.

ادعا استدلال که دانش آموزان مسن تر ممکن است بیشتر اشتباه در مورد واجد شرایط بودن خود را برای COVID-19 به نفع "به نظر می رسد واقعا خودسرانه" جوان می افزاید.

"به نظر من وجود دارد به همان اندازه یک استدلال است که افرادی که 19 سال و کمتر با تجربه در جهان و در برنامه جزئیات و چارچوب های قانونی — در حال رفتن به گیج تر از یک زن 46 ساله" او می گوید.

ادامه مطلب: کانادایی پاره اینکه فدرال باید مقیاس coronavirus مزایای صرفه جویی در هزینه های نظرسنجی ها نشان می دهد

اگر دولت در حال رفتن به درمان افراد متفاوت بر اساس سن خود "مشروعیت" در انجام این کار ریشه در, چرا جوان توضیح می دهد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"وجود دارد گسترده تر هدف عمومی است که در خدمت به نوع قرار دادن بار اضافه آن را به عنوان در روند درخواست برای کسانی که بیش از یک سن خاص? من نمی دانم," او می گوید.

"من فکر می کنم دولت احتمالا به سختی ساخت که استدلال به خصوص اگر این پرسش که خواسته در فرد به سادگی همین سوال است که خواسته های آنلاین."

ادامه مطلب: دزد با استفاده از B. C. هویت مرد به باز جعلی, حساب بانکی, درخواست برای CERB

از یک ضد تقلب, چشم انداز, متخصص مارک Tassé می گوید آن است که "نوع عجیب و غریب" اگر گواهی که CESB متقاضیان باید برای تکمیل در تلفن آینه پرسشنامه آنلاین.

اما او می گوید: گرفتن یک متقاضی به صحبت کردن در تلفن می تواند یک شکل از هویت و اعتبار سنجی در خود دارد.

اگر کسی 48 بر روی کاغذ است اما صدا از 18 سال که به منظور بالا بردن پرچم قرمز می گوید Tassé که می آموزد مبارزه با فساد و اخلاق در دانشگاه اتاوا کسب و کار و قانون مدارس.

"به نظر من از لحاظ فنی آن را اطمینان بخش است. این یک مرحله اضافی آنها در حال انجام خود را به اعتبار هویت" او می گوید.

مشاهده link "


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن