بریتانیا بزرگترین, اجتماعی, ارائه دهنده مراقبت های هشدار آن را بدون دسترسی به منظم coronavirus تست برای پنج هفته

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 9 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بریتانیا بزرگترین مستقل ارائه دهنده مراقبت های اجتماعی صادر کرده است یک هشدار است که آن را بدون دسترسی به منظم coronavirus تست برای ساکنان و کارکنان در انگلستان حداقل برای مدت پنج هفته ،

در نامه ای به بستگان ساکنان مراقبت انگلستان اجرایی اندرو نایت گفت: وزارت بهداشت بود سرزنش مسائل با کیت از یک منبع خاص اما گفت که ارتباطی با دولت بوده است "بشدت فاقد".

لیبرال دموکرات گفت که هزاران نفر از مردم را از دست حیاتی آزمون به عنوان یک نتیجه از این مسئله است. روز پس از محکم مجلس گزارش که در بر داشت که بوریس جانسون دولت انداخت مراقبت از ساکنان خانه به "گرگ" در مراحل اولیه این بیماری همه گیر, پارتی, سلامت, سخنگوی منیر ویلسون گفت: آیات جدید نشان داد که این بود و هنوز هم مورد امروز است.

مراقبت از انگلستان اجرا می شود بیش از 110 خانه در سراسر کشور و آقای شوالیه هشدار داد که مشکلات مشابه بودند تاثیر عمده دیگر مراقبت های سازمان. توقف در آزمایش به طور منظم می آید به عنوان آقای جانسون است که تاکید بر اهمیت آزمون و ردیابی سیستم برای دفع خطر موج دوم coronavirus.

این قابل درک است که دولت را به یاد بیاورید از کیت عرضه شده توسط شرکت خصوصی Randox در زمینه ایمنی در 15 ژوئیه موجب اختلال در ارائه آزمون به صورت هفتگی و 28 روز آزمون در مراقبت از خانه در انگلستان در حالی که دسترسی باقی مانده به راحتی در دسترس در اسکاتلند است.

پس از 6 ماه ژوئیه مراقبت از خانه در انگلستان وعده داده شده به طور منظم تست بر اساس بارگیری در این هفته برای کارکنان و هر 28 روز برای ساکنان. تکرار آزمایش برای افراد بدون علامت در ابتدا محدود به مراقبت از خانه و مراقبت از افراد سالخورده بیش از 65 یا کسانی که مبتلا به زوال عقل است اما با توجه نورد به تمام مراقبت های خانه از ماه اوت است.

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی (DHSC) تاکید کرد که هر کسی که زندگی و یا کار در خانه مراقبت است که coronavirus علائم یا گمان آنها این بیماری هنوز هم قادر خواهد بود برای دسترسی به تست طریق محلی حفاظت از بهداشت و درمان تیم است.

اعلام اجرای آزمایشات منظم کمتر از چهار هفته پیش وزیر بهداشت مت Hancock گفت: این طرح خواهد "نه تنها نگه داشتن ساکنان و کارکنان مراقبت های امن اما به اطمینان و آرامش خاطر را به خانواده ها که ممکن است نگران عزیزان خود و به کارکنان اعتماد به نفس به انجام آنچه آنها بهترین".

اما آقای شوالیه گفت که خوش بینی در مورد به طور منظم تست شده بود "کوتاه مدت" و آن را در حال حاضر "به طور فزاینده ای دشوار برای دسترسی به آزمایش منظم در تمام خانه های ما".

مراقبت انگلستان مدیر عامل شرکت گفت: "ما مطلع شده اند توسط DHSC که با توجه به یک موضوع را با یک آزمون خاص از یک تامین کننده ما دیگر دسترسی به هفتگی تست برای همکاران و یا ماهانه تست برای ساکنان.

"ارتباط از دولت در این زمینه شده است بشدت وجود ندارد. ما نیز در تماس با DHSC اجتماعی مراقبت و گروه ضربت و مراقبت از وزیر بپرسید که این وضعیت به سرعت حل اما آخرین نشانه های ما نشان می دهد که بسیاری از خانه های ما در انگلستان وجود خواهد داشت حداقل پنج هفته صبر کنید قبل از اینکه ما قادر به دسترسی دور دیگری از تست.

"ما شده اند بررسی گزینه های بخش خصوصی تامین می شود, تست اما هنوز نتوانسته اند به شناسایی یک تامین کننده است که قادر به پشتیبانی قابل اعتماد ما در مقیاس نیاز داریم. این تجربه است که آینه در سراسر عمده دیگر مراقبت های سازمان."

تست منظم برای مراقبت از خانه معرفی شد پس خشم بیش از شیوع کروناویروس ادعا کرد که جان هزاران نفر از سالمندان ساکن در اوایل هفته از این بیماری همه گیر.

اما در 15 ژوئیه DHSC اعلام کرد که برخی از کیت عرضه شده توسط ایرلند شمالی-بر اساس Randox بودند خارج به عنوان آنها نمی دیدار با استانداردهای ایمنی. این گروه در آن زمان گفت که این امر می تواند "حمایت از تمام تست تنظیمات به دریافت تعویض کیت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است". اما مراقبت از منابع گفته است که منابع جدید بود نه محسوس در مقیاس لازم.

آقای شوالیه گفت: خانواده های ساکنان: "من مطمئن هستم که بسیاری از شما را پیدا خواهد کرد این وضعیت ناامید کننده به عنوان من به خصوص با توجه به پیام های مثبت دولت است که هنوز در مورد صدور مقیاس تست برنامه آن است که ظاهرا ارائه شده است."

لیبرال دموکرات سلامت, سخنگوی منیر ویلسون گفت: "اگر ما نیاز به هر گونه شواهدی وجود دارد که این دولت است که هنوز هم پرتاب مراقبت از خانه به گرگ سپس این آن است. از همان ابتدا از همه گیر این دولت شکست خورده برای اطمینان از مراقبت از خانه تا به حال دسترسی به کافی تست و PPE در حالی که تخلیه بیماران مبتلا به این ویروس به خانه های خود.

"این نامه ای است محکم. با یک پتانسیل دوم اوج در افق بریتانیا بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های اجتماعی دیگر نیاز به دسترسی به آزمایش منظم برای کارکنان و ساکنان را ترک خواهد کرد هزاران نفر از ما را آسیب پذیر در معرض coronavirus.

"نخست وزیر و دولت او هنوز در حال یادگیری درس آنها نیاز به اگر ما برای جلوگیری از بیشتر مردم از دست دادن زندگی خود را. یک پرس و جو به دولت را از دست داده و coronavirus بحران باید شروع به در حال حاضر, بنابراین وزیران می تواند یادگیری از اشتباهات خود و کمک به محافظت از خانواده در سراسر کشور از غم بیشتر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن