آب و هوای انگلستان: گرمای بی سابقه به آخرین روز در سراسر جنوب و شرق

درجه حرارت sweltering خواهد انگلستان در گرمای استثنایی از جمعه طعمه, اما هواشناسان پیش بینی یک موج گرما مانند

توسط SALAMNEWWS در 20 مرداد 1399

درجه حرارت sweltering خواهد انگلستان در گرمای استثنایی از جمعه طعمه, اما هواشناسان پیش بینی یک موج گرما مانند هیچ دیگری دیده می شود قبل از.

ارتفاع 37C انتظار می رود در سراسر بخش های جنوبی و شرقی، نشانه تنها پنجمین بار است که این کشور را دیده است چنین درجه حرارت از زمان سوابق آغاز شده است.

و این می تواند اولین باری باشد که کشور دو بار در همان سال درجه حرارت را می بیند، و در پی بالا بودن جمعه گذشته ۳۷ سی.

اما سالتر، هواشناس دفتر مت، روز جمعه گفت: "ما در همان تابستان دو روز نداشتیم که در آن 37C یا بیشتر ... امروز اولین بار است که تابستانی با دو روز 37 C داشته است. واقعا ً گرمه."

برخلاف فلاش هفته گذشته در تابه گرما، این یکی پیش بینی می شود که به مدت طولانی فراتر از پایان جمعه، با انتظار 36C در روز شنبه، 35C در یکشنبه و 34C در روزهای دوشنبه و سه شنبه.

آن درجه حرارت باعث می شود این گرمای موج حتی غیر معمول تر به دلیل این کشور تا کنون تنها سه روز متوالی از 35C یا بالاتر از سه بار قبل از دیده است.

برخی از خبر خوب بیش از حد برای کسانی که فراتر از جنوب شرقی انتظار برای آب و هوای تابستان وجود دارد, به عنوان گرما در حال رفتن به 30s برای بسیاری از انگلستان و برخی از ولز در سراسر تعطیلات آخر هفته گسترش.

موج گرما بدون اشکالات آن نیست هر چند و دفتر Met هشدار بهداشت گرما ی کهربا صادر کرده است.

ایشاني کار-پورکاياستا مشاور بهداشت عمومی در بهداشت عمومی انگلستان می گوید: «بسیاری از ما از هوای گرم تر استقبال می کنیم، اما ممکن است برخی افراد مقابله با آن را دشوارتر بفهمند.

افراد بهبود یافته از Covid-19 در خانه، کسانی که خود منفصل، افراد مسن تر و افراد با شرایط بهداشتی زمینه ای همه بیشتر آسیب پذیر در طول آب و هوای گرم است.

"در تابستان امسال، بسیاری از ما در حال صرف زمان بیشتری در خانه به دلیل Covid-19.

"بسیاری از خانه ها می توانند بیش از حد گرم, بنابراین مهم است که ما همچنان به بررسی در افراد مسن تر و کسانی که با شرایط زمینه ای سلامت, به خصوص اگر آنها زندگی تنها و ممکن است از نظر اجتماعی منزوی."

دفتر ملاقات به مردم توصیه کرده است که خنک نگه دارید و با نوشیدن مقدار زیادی مایعات، اجتناب از الکل اضافی و پانسمان مناسب آب بدن خود را حفظ کنید.

حرکت به سمت شمال فراتر از نقاط مهم، تصویر به طور قابل ملاحظه ای تغییر می کند و یک جبهه آب و هوا به سمت شمال و غرب می شود شرایط ابری و شیوع باران برای اسکاتلند و ایرلند شمالی به ارمغان خواهد آورد. ممکنه روز جمعه هم رعد و برق باشه

اما هنوز گرم تر از حد متوسط در آن مناطق خواهد بود، با درجه حرارت انتظار می رود برای رسیدن به پایین به اواسط 20s، و همه چیز با شنبه و یکشنبه آوردن بادهای سبک و مقدار زیادی از نور خورشید برای یک طلسم تابستانی دلپذیر بهبود می بخشد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن