آب و هوای بریتانیا: هیتروویو با طوفان های پراکنده سنگین در سراسر بریتانیا ادامه دارد

هشداررعد و برق در محل برای بسیاری از بریتانیا در روز چهارشنبه باقی ماند، به عنوان طلسم شدید داغ در انگلستان نش

توسط SALAMNEWWS در 22 مرداد 1399

هشداررعد و برق در محل برای بسیاری از بریتانیا در روز چهارشنبه باقی ماند، به عنوان طلسم شدید داغ در انگلستان نشان داد هیچ نشانه ای از abating.

یک شروع گرم و آفتابی بیشتر قسمت ها را خوش آمد می گوید، اما رطوبت می خواهد ساخت و طوفان های پراکنده تصادفی را با خود همراه خواهد کرد، در پدیده ای که به «همدم پاپ کورن» معروف است.

دفتر مت یک هشدار طوفان زرد برای همه انگلستان و نیمه شرقی اسکاتلند صادر کرده است، با پیش بینی طوفان، به ویژه برای شمال غربی، شمال ولز و غرب میانه در چهارشنبه و پنجشنبه.

هشدار کهربای جدی تر برای شرق اسکاتلند بین ادینبورگ، اینورنس و آبردین، جایی که آب سیل سریع یا عمیق می تواند خطر یراد حیات را به همراه داشته باشد، در جای خود قرار دارد.

فلاش سیل و آسیب ساختمان از رعد و برق، آب های سیل و سنگ های تگرگ پیش بینی شده است، و همچنین تاخیر در حمل و نقل عمومی، شرایط رانندگی دشوار و بسته شدن جاده های احتمالی.

استیو رامسدیل، رئیس هواشناس دفتر مت، گفت: «مجموع بارندگی های استثنایی می تواند در یک ساعت 60 میلی متر با احتمال بسیار کوچک 150 میلی متر بارندگی در سه یا چهار ساعت دیده شود» در این مناطق.

آژانس محیط زیست همچنین پنج هشدار سیل در اطراف بیرمنگام صادر کرده و ۱۷ هشدار سیل در سراسر اسکاتلند باقی مانده است، با دوش های سنگین بیشتر احتمالاً باعث سیل بیشتر در "مناطق عمدتاً شهری" انگلستان تا جمعه می شود. انتظار می رود برخی از خانه ها تحت تاثیر قرار می شود.

اندی براون، مدیر ریسک سیل آژانس گفت: ده ملک در لنکاشیر روز سه شنبه پس از بارش باران، به سیل زدند که باعث شد آبراه بورو بک در اسکاتفورث در جنوب لنکستر، در کمتر از سه ساعت تقریباً یک متر افزایش یابد.

با این حال ، طوفان خواهد شد کمی به مزاج گرما به عنوان بالا در پایین به اواسط 30s انتظار می رود در بخش های مرکزی و جنوبی ، با پیش بینی 31C در لندن ، کمبریج ، یئوویل و ساوت همپتون.

درجه حرارت سرد تا اندازه ای به سمت شمال حرکت می کند، کاهش به 22C در نیوکاسل و 19C در آبرداین، اما لیدس، شفیلد، ناتینگهام، بیرمنگام و کاردیف هنوز هم می تواند 30C را ببینید.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب