تعداد مرگ و میر مرتبط با کروناویروس در انگلستان و ولز گذشت 40,000, با توجه به دفتر آمار ملی.

مرگ و میر اعلام شد پس از سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که کشورهای آسانسور خود را coronavirus مستندات خیلی زود در معرض خطر مواجهه با یک "فوری دوم اوج" از عفونت. دکتر مایک رایان که شرایط اضطراری سر گفت: این ویروس می تواند به "پرش به بالا در هر زمان" حتی در کشورهای که در آن عفونت شده اند و در حال سقوط است.

در ضمن یک کارآزمایی بالینی به مالاریا مواد مخدر تبلیغ توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک Covid-19 پیشگیرانه متوقف شده است بیش از ایمنی ترس. که گفت testings شامل هیدروکسی کلروکین معلق شده بود در حالی که "داده است مورد بررسی قرار داده نظارت بر ایمنی مدیره".

محافظه کار نمایندگان مجلس را به چالش بوریس جانسون چهره به چهره بیش از امتناع خود را به گونی Dominic Cummings

محافظه کار نمایندگان مجلس را به چالش خواهد بوریس جانسون چهره به چهره بیش از امتناع خود را به گونی Dominic کامینگز به عنوان خشم عمومی در مورد شماره 10 مشاور آشکار مستند نقض تهدید به غرق دولت است.

بیش از 30 محافظه کاران از جمله برجسته وزرای سابق – دارای عقاید شورش علیه رئیس aide برخی هشدار شکست خود را به ترک تضعیف حمایت برای ادامه اعمال محدودیت بر آزادی مردم ترکیه.

یکی گفت: "اقتدار اخلاقی" به تقاضای عمومی رضایت برای مبارزه با کروناویروس بود که از دست داد در حالی که دوم برجسته این تصور داده "یک قانون برای آنها و دیگری برای ارشد مشاوران دولت".

مطلب زیر:

کانتی دورهام نمایندگان مجلس صدور بیانیه مشترک در Cummings

کانتی دورهام سه محافظه کار نمایندگان مجلس با صدور بیانیه مشترک در طول بحث در اطراف Dominic Cummings.

ریچارد هولدن که نشان دهنده شمال غرب Durham, Bishop Auckland MP Dehenna دیویسون که حوزه شامل برنرد کسل و پل هاول که نشان دهنده Sedgefield گفت: آقای کامینگز' بیانیه عمومی بود خطاب "تعدادی از نگرانی".


"به طور کلی ما معتقدیم که اقدامات خود را به انگیزه از تمایل خود به عنوان یک پدر و مادر به انجام آنچه او فکر لازم در حفاظت از خانواده اش" گفتند.


"اما در همان شرایط هیچ یک از ما را ساخته اند این تصمیم گیری های او ساخته شده - به خصوص در طول سفر به Barnard Castle. ما همچنین از نزدیک دنبال اظهارات از دورهام پاسبانان به آنها توضیح داد چه اتفاقی افتاده است.


"این است که جمعی ما که بالاتر از همه چیز این ادامه وضعیت ایجاد یک انحراف بزرگ از کار حیاتی دولت آن را به عنوان آگهی کشور ما در مبارزه با جهانی coronavirus بیماری همه گیر.


"بیشتر به صورت محلی آن را به معنای سه نفر از ما تا به حال به اختصاص زمان قابل توجهی و انرژی دور از ما مهم ترین وظایف است که وجود دارد برای ما از تشکیل ترویج County Durham, و سرمایه گذاری و فرصت برای شهرستان ما که دیر شده است."

مستاجران در صورت اخراج بدون وکیل در میان همه گیر

مستاجر می تواند در صورت بودن اخراج بدون دسترسی به وکیل در زمانی که خانه تملک ثانوی جلسات رزومه ماه آینده با توجه به نامه از دادگاه شهرستان.

اخراج رسیدگی شد به طور موقت منجمد توسط دولت در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان نگه دارید برای اطمینان مردم آسیب پذیر بودند نه چپ بی خانمان در طول بحران.

جلسات در حال انتظار برای از سرگیری در پایان ماه ژوئن اما اسناد دیده می شود توسط قانون روزنامه نشان می دهد که برخی از دادگاه ها با توجه به در حال اجرا جلسات از راه دور تا پاییز خروج افراد آسیب پذیر و بدون دسترسی به یک وظیفه وکیل است.

مطلب زیر:

تبلیغات
جانسون در مورد ویروس پاسخ با سازمان ملل متحد و سازمان ستاد

نخست وزیر بوریس جانسون در گفتگو با دبیر کل سازمان ملل متحد و رئیس سازمان بهداشت جهانی در مورد coronavirus خیابان داونینگ گفت.

یک شماره 10 سخنگوی گفت: "نخست وزیر خواستار این شب با دبیر کل سازمان ملل متحد, آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ و با Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی است.
 

"در هر دو تماس های نخست وزیر مجموعه ای از انگلستان برای حمایت از تلاش های بین المللی برای شکست coronavirus و برای این کار از سازمان ملل متحد و سازمان در کمک به هماهنگ جهانی پاسخ.


"نخست وزیر و دکتر Tedros توافق بر اهمیت تحقیقات مستقل به ریشه های شیوع کروناویروس بنابراین ما می توانید یادگیری درس برای جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر.


"نخست وزیر همچنین تایید کرد او را از طریق پیام های ویدئویی در سازمان ملل متحد را در آینده تامین مالی برای توسعه در عصر Covid-19 رویداد به نقشه عادلانه سبز بازیابی از این بحران است.


"هر دو Dr Tedros و دبیر کل اشاره به این حادثه تلخ تصریح کرد حمایت خود را برای انگلستان به میزبانی جهانی واکسن در اجلاس سران در ماه ژوئن 4 که جمع آوری کمک های مالی بسیار حیاتی برای نجات زندگی میلیون ها نفر از کودکان در سراسر جهان است."

انگلستان آب و هوا مذاکرات می تواند به تعویق افتاد نوامبر 2021

انگلستان پیشنهاد که کلید سازمان ملل متحد مذاکرات آب و هوا به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس برگزار خواهد شد در ماه نوامبر سال 2021 آن پدید آمده است.

در نامه ای به کشورهای عضو سازمان ملل دیده می شود توسط بهبهان نیوز بریتانیا پیشنهاد کرده است Cop26 مذاکرات که در ابتدا با توجه به برگزار می شود, در گلاسکو در نوامبر سال 2020 می تواند نقل مکان کرد و تا نوامبر 1-12 2021.

در آغاز ماه آوریل یک اطلاعیه از سازمان ملل متحد آب و هوا بدن, UNFCCC و انگلستان

دولت گفت این اجلاس خواهد بود تحت فشار قرار دادند به 2021 در جهانی همه گیر با خرما به توان تصمیم گرفت.

این قابل درک است پیشنهاد خرما که پس از گسترده مشاوره خواهد بود تصمیم گرفت در توسط OECD را پلیس اداره با بحث در مورد این موضوع در اداره جلسه بعدی در تاریخ 28.

Andrea Bocelli قرارداد ویروس بهبود بود در ماه مارس

ایتالیایی تنور Andrea Bocelli گفته است که او گرفتار coronavirus اما تا به حال به طور کامل بهبود در ماه مارس.

پس از حضور در بیمارستان برای اهدای خون به Covid-19 تحقیقات خواننده posted on Facebook, نوشتن: "این بیماری همه گیر است که متزلزل جهان نیز تحت تاثیر - ولو خفیف - من و برخی از اعضای خانواده من است.


"از احترام به کسانی که برای آنها قرارداد این ویروس تا به حال بیشتر عواقب جدی تصمیم گرفتم این امر می تواند بهترین به اشتراک گذاشتن اخبار. من قطعا نمی خواهم به بی ارزش زنگ طرفداران من و همچنین آرزو برای محافظت از خانواده و حفظ حریم خصوصی.


"ما به اندازه کافی خوش شانس به یک سریع و بهبودی کامل تا پایان ماه مارس است.


"با توجه به فرصتی برای اهدای خون برای کمک به پیدا کردن یک درمان برای Covid پاسخ من بود فوری 'بله'.


"متوسط - اما اساسی - حرکت از طریق آن من بازی کوچک من بخشی."
 

تبلیغات
مغلوب ساختن پیشی جستن دبیر مطبوعاتی انتقاد بایدن برای پوشیدن ماسک در روز یادبود خدمات

کاخ سفید انتقاد جو بایدن برای پوشیدن ماسک در مراسم روز یادبود اما نه در حالی که "در زیرزمین خانه خود را" انجام تلویزیون ظاهر با جیل بایدن.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany توصیف دولت دستورالعمل برای coronavirus به پوشیدن ماسک در خارج از منزل به عنوان "توصیه می شود اما لازم نیست."

چرا که آقای بایدن نگه داشته و فاصله خود را از دیگران در این تاج گل-تخمگذار رویداد Ms McEnany به نام تصمیم خود را برای پوشش صورت خود را "نه اطلاعات محور است."

مطلب زیر:

آمریکا پیشی اروپا به عنوان ویروس epicentre

آمریکا پدید آمده است به عنوان جدید کانون بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان بهداشت جهانی گفت: در یک جلسه توجیهی به عنوان یک مطالعه US هوا مرگ و میر موجی در برزیل و دیگر کشورهای آمریکای لاتین از طریق اوت.

"در حال حاضر زمان برای کشورها به سهولت محدودیت" Carissa اتین که مدیر برای آمریکا و رئیس سازمان بهداشت پان آمریکا گفت: از طریق ویدئو کنفرانس.

آمریکا باید ثبت نام بیش از 2.4 میلیون موارد جدید کروناویروس و بیش از 143,000 مرگ و میر ناشی از نتیجه COVID-19 بیماری تنفسی است. آمریکای لاتین گذشت اروپا و ایالات متحده در روزانه عفونت, او گفت:.

"منطقه ما تبدیل به کانون COVID-19 همه گیر" اتین گفت: به عنوان دیگر PAHO مدیران هشدار داد وجود دارد "بسیار دشوار" هفته آینده برای منطقه و برزیل دارای یک راه طولانی برای رفتن قبل از آن را ببینید همه گیر پایان.

آلمان به گسترش اجتماعی فاصله سیاست

آلمان و دولت و آن دولت premiers توافق کرده اند که به گسترش تا 29 ژوئن اجتماعی فاصله قوانین مورد استفاده شامل coronavirus گیر یک مقام ارشد دولت گفت.

روز سه شنبه معامله زیر یک ردیف بیش از چگونه سریع برای سهولت مستند اقدامات است که باید کمک کرد, اروپا, پرجمعیت ترین کشور, آب و هوا با شیوع نسبتا کم تعداد مرگ و میر.

آنگلا مرکل در اصل پیشنهاد گسترش اجتماعی فاصله قواعد حداقل 1.50 متر تا 5 جولای به عنوان رهبر محافظه کار است نگران موج دوم از موارد است که می تواند دیگر نیاز به هزینه مستند.

تبلیغات

کولوسئوم برای دریافت بازدید کننده پس از سه ماه تعطیلی

رم کولوسئوم را شروع به دریافت بازدید کننده دوباره پس از سه ماه تعطیلی در طول Covid-19 مهار اقدامات است.

برای کاهش خطر ابتلا به امکان سرایت در ایتالیا یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری, گردشگران باید پوشیدن ماسک محافظ و باید خود را به درجه حرارت گرفته شده قبل از ورود به عرصه باستان که دوباره باز می شود به گردشگری در 1 ژوئن.

ورودی بار خواهد بود مبهوت به تضعیف تراکم و بلیط باید خریداری آنلاین.

کاهش-قیمت بلیط در دسترس خواهد بود و برای بعد از ظهر بازدید کنندگان در تلاش برای تشویق رومیان به بازدید از این بنای تاریخی در پایان روز کاری خود به خصوص در حالی که ایتالیا در انتظار برای گردشگری از خارج از کشور به سر.

بلیط به کولوسئوم نیز اجازه ورود به روم فروم و کامی تپه.

اما گردشگران به این دو سایت دیگر قادر خواهد بود به سرگردان را از طریق آلاینده ویرانه های باستانی. در عوض آنها باید به دنبال مسیرهای ثابت.

کلیسای انگلستان به اسقف دریافت تهدید به مرگ بیش از دومینیک کامینگز نظرات

چند اسقف را دریافت تهدید به مرگ پس از آنها انتقاد دولت در توییتر برای دست زدن به آن از دومینیک کامینگز افتضاح روری سالیوان گزارش.

پس خود را توییتهایی aboutthe دولت را به عدم شفافیت بیش از Mr کامینگز' در حال حاضر بدنام سفر به شهرستان دورهام برخی از اسقف بودند با ارسال پیام های تهدید.

دکتر جان اینگه اسقف Worcester, یکی از سران روحانیت اعضای که صحبت کردن در برابر نخست وزیر در روزهای اخیر و چه کسی فرستاده شده است یک تهدید به مرگ برای انجام این کار است.

پس از نخست وزیر ترکیه در کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه بعد از ظهر او در توئیتر خود نوشت: "این ساعت را risible دفاع از کامینگز است که توهین به همه کسانی که چنین فداکاری برای اطمینان از ایمنی از دیگران است."

در یک بعد از بیانیه Dr اینگه توضیح داد که او این دیدگاه به دلیل عمومی "سزاوار بهتر توضیح" برای ارشد دستیار اقدامات در طول مستند.

دومینیک کامینگز شکست سه مستند قوانین سابق وزیر بهداشت جرمی هانت می گوید:

سابق وزیر بهداشت جرمی هانت اضافه کرده است به تورنت انتقاد از دومینیک کامینگز با گفتن او را شکست مستند قوانین در سه راه جداگانه.

آقای کامینگز اشتباه بود در آینده به کار هنگامی که او تا به حال شده است با همسرش که بیمار بود; در رانندگی به دورهام به جای ماندن در خانه و در بازدید از Barnard Castle, Mr شکار گفت.

"این به وضوح اشتباهات – هر دو از نظر هدایت بود که شفاف و از نظر سیگنال این امر بالقوه را به دیگران به عنوان کسی که در مرکز حکومت" او در نامه ای نوشت به یک جزء.

تبلیغات

دولت به دنبال' اجازه دادن به مردم به دیدار یکی دیگر از خانواده

پرسید: چرا مردم نمی تواند در دیدار های مختلف خانواده از جمله که در آن پدربزرگ و مادربزرگ زندگی می کنند اما غیر ضروری مغازه ها و مدارس را بازگشایی آقای Hancock گفت: "یکی از چالش های است که آن را بسیار دشوار است بدانید که این ویروس در گذشته از و به.

"نیز وجود دارد یک حسرت برای دیدن افراد دیگر خانواده و ما به دنبال در چگونه ما می توانیم از این اتفاق می افتد در یک راه امن."

بریتانیا می توانید شروع به پر کردن PPE انبارهای, وزیر بهداشت می گوید:

مت, Hancock, به وزیر بهداشت گفت: انگلستان در حال حاضر می توانید شروع به پر کردن آن با تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) انبارهای پس از مبادله قراردادهای جدید و افزایش تولید است.

او گفت: روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی گفت: "من می توانم اعلام کنم که ما در حال حاضر به امضا قرارداد برای ساخت دو میلیارد موارد از PPE در اینجا در انگلستان است.

"در سراسر جهان, ما امضا کرده ایم معاملات با بیش از 100 جدید تامین کنندگان از جمله موافقت با قرارداد برای بیشتر از 3.7 میلیارد دستکش.

"در حالی که ما همچنان به بهبود تدارکات و کار سخت برای به دست آوردن همه PPE آنها نیاز به این منابع جدید معنی ما به سادگی با نگه داشتن تقاضای ما در حال حاضر قادر به شروع به پر کردن انبارهای ما."

اسپانیا و مرگ و میر می رسد 27,117

اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: در مجموع 27,117 مردم مرده بود از coronavirus پس از آغاز شیوع.

موارد تایید شده از ویروس رسیده 236,259 وزارت گفت.

دولت تجدید نظر این کشور تجمعی مرگ و میر نزدیک به 2,000 پس از بررسی اطلاعات ارائه شده توسط مناطق یک حرکت که درو انتقاد شدید از مخالفان سیاسی.

تبلیغات

بوریس جانسون دعوت ولادیمیر پوتین به اجلاس سران در توسعه واکسن

بوریس جانسون دعوت کرده است رئیس جمهور روسیه, ولادیمیر پوتین, برای شرکت در یک اجلاس آنلاین در توسعه یک coronavirus واکسن.

سفارت بریتانیا گفت: آقای جانسون به حال رسما دعوت آقای پوتین برای حضور در جهانی واکسن اجلاس 2020 میزبانی بریتانیا در 4 ژوئن.

سفارت بیانیه نشان می دهد این اجلاس را به تمرکز بر روی تامین امنیت حیاتی حمایت مورد نیاز برای Gavi, the Vaccine Alliance, به "ادامه کار حیاتی و برای کمک به اطمینان حاصل شود که هر گونه واکسن برای توسعه Covid-19 در دسترس است برای تمام جهان است."

چندین روسی labs در حال توسعه شده است ضد coronavirus واکسن و آزمایش بر روی انسان ها بود و انتظار می رود برای شروع در ماه آینده.

ونزوئلا نظام سلامت 'به شدت آمادگی' برای مقابله با کروناویروس گزارش می گوید

گزارش می گوید ونزوئلا شکسته نظام سلامت است "به شدت آمادگی" برای مقابله با COVID-19 pandemic, هشدار ازدحام و دسترسی محدود به آب در بیمارستان ها و خانه های آن را به احتمال زیاد coronavirus بیماری را به سرعت در حال گسترش است.

به گزارش دیده بان حقوق بشر و دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه مراکز بهداشت عمومی و حقوق بشر و بشردوستانه بهداشت می گوید عظیم خروج از ونزوئلا و عبور از مرزهای این کشور با توجه به همه گیر است و افزایش خطر گسترش یافته است.

این گزارش می گوید ونزوئلا بود 1,121 تایید موارد Covid-19 و 10 مرگ و میر در روز دوشنبه.

اما "تعداد واقعی است که تقریبا قطعا بسیار بالاتر با توجه به در دسترس بودن محدود قابل اعتماد, تست محدود شفافیت و آزار و اذیت های پزشکی حرفه ای و روزنامه نگاران که گزارش این موضوع است."

دیده بان حقوق بشر و دانشگاه جانز هاپکینز خواست دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ و امداد سازمان ملل متحد رئیس علامت Lowcock به رهبری تلاش ها برای رسیدگی به این "انساندوستانه."

آنها در لیما گروه عمدتا محافظه کار-اجرا کشورهای منطقه به دنبال خنثی کردن بحران در ونزوئلا و همچنین ایالات متحده و اتحادیه اروپا به پرس مادورو به "بلافاصله پس از باز کردن درب به یک مقیاس کامل سازمان ملل متحد به رهبری بشردوستانه پاسخ به جلوگیری از فاجعه گسترش Covid-19."

ایتالیا با صلیب سرخ تماس برای شهروندان به تست خون برای coronavirus آنتی بادی

ایتالیا با وزیر بهداشت جذاب به شهروندان برای پاسخ به صلیب سرخ تماس برای یک آزمایش خون برای تعیین اگر آنها آنتی بادی به COVID-19.

صلیب سرخ داوطلبان شروع به ساخت تماس های تلفنی امروز به یک نمونه نماینده از مردم در سراسر ایتالیا.

روبرتو Speranza گفت: آسمان TG24 تلویزیون هدف این است که برای درک بهتر چگونه بسیاری از مردم را توسعه داده اند آنتی بادی است.

کارشناسان می گویند بسیاری از مردم بدون COVID-19 علائم در کشوری که در اروپا شیوع شروع شد و به احتمال زیاد آلوده بودند اما هرگز مورد آزمایش قرار. آقای Speranza گفت: نتایج آزمایش خون از 150000 نفر را می توان به کل کشور است.

آقای Speranza گفت: مردم با آنتی بادی را به سرعت دریافت یک آزمون برای Covid-19 به دیدن اگر آنها یک عفونت فعال. ایتالیا است و با توجه به آزمایشی لغو محدودیت سفر بین مناطق در کشور در 3 ژوئن.

دانشمندان هشدار داده اند آنها نمی دانند که اگر آنتی بادی های تضمین ایمنی و اگر آنها چه ایمنی به طول می انجامد.

تبلیغات

آمریکا و جدید می شود همه گیر epicentre که می گوید:

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در نظر آمریکا جدید کانون بیماری همه گیر کوروناویروس و در حال حاضر زمان برای کشورها به سهولت محدودیت در انتخابات گفت: در یک جلسه.

Carissa اتین که مدیر برای آمریکا و رئیس سازمان بهداشت پان آمریکا گفت: از طریق ویدئو کنفرانس که شیوع بودند تسریع در کشورهایی مانند برزیل که در آن تعداد مرگ و میر گزارش شده در هفته گذشته به بالاترین سطح خود در جهان برای 7 روز پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

هیدروکسی کلروکین نتایج انتظار می رود در ماه آینده که می گوید:

سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: ایمنی یک تیم را بررسی داده های هیدروکسی کلروکین ماه آینده یک روز پس از مقامات ذکر نگرانی های ایمنی است که آنها را وادار به تعلیق استفاده از مالاریا مواد مخدر در جهانی محاکمه در Covid-19 بيمار.

که به نام زمان با استفاده از مواد مخدر در آن چند کشور محاکمه به نام همبستگی پس از یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست یافت بیماران تصادفی به هیدروکسی کلروکین (HCQ) افزایش یافته بود نرخ مرگ و میر و فرکانس بالاتر از نامنظم بودن ضربان قلب.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران را تحت فشار قرار دادند HCQ به عنوان ممکن است برای درمان این بیماری است.

"تصمیم نهایی در آسیب رساندن سود یا عدم سود هیدروکسی کلروکین ساخته خواهد شد هنگامی که شواهد بررسی شده است با داده های نظارت بر ایمنی مدیره" که گفت.

"این بررسی شامل داده ها از همبستگی دادگاه و جریان محاکمه را به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه شواهد منتشر شده تا کنون. انتظار می رود تا اواسط ماه ژوئن است."