UK politics news - live: Alok Sharma تست شده برای coronavirus پس از نمایندگان مجلس مجبور به بازگشت به وست با وجود اجتماعی فاصله نگرانی

خانواده از اسپانیا می تواند به بازدید از دریاچه منطقه تحت قرنطینه طرح اذعان وزیربراندون لوئیس در دفاع از این د

توسط SALAMNEWWS در 15 خرداد 1399

خانواده از اسپانیا می تواند به بازدید از دریاچه منطقه تحت قرنطینه طرح اذعان وزیر


براندون لوئیس در دفاع از این دولت را 14 روز در قرنطینه سیاست برای مسافران بین المللی در صبح روز جمعه گفت: "این است که زمان مناسب آن را انجام دهد".


صحبت کردن در بی بی سی صبحانه ایرلند شمالی وزیر گفت: "حتی اگر (انتقال) رای در یک کشور خاص است که پایین تر از ماست هر کسی که می آید به کشور که به طور بالقوه حامل ویروس باعث می شود حاشیه ای تاثیر است.


"واقعیت این است که ما می خواهم به ماندن بگیرید پیش از این وزیر حمل و نقل در حال کار در سراسر دولت به نگاه چگونه ما fine-tune این که ما رفتن به جلو."


وقتی پرسیده شد که چرا از آن است گرفته تا به اعمال قرنطینه او گفت: "ما به عنوان جامعه انتقال این ویروس است که در حال حاضر بسیار کمتر کسی از آمدن به این کشور واقعا تاثیر."


لوئیس مجبور شد اعتراف کرد که تحت قرنطینه سیاست یک خانواده از اسپانیا می تواند به بازدید از دریاچه منطقه برای تعطیلات و در حالی که یک خانواده از لندن نمی تواند.


او گفت BBC صبحانه: "تا زمانی که آنها به دنبال هدایت و انجام قرنطینه برشمرد و دادن اطلاعات به بهداشت عمومی انگلستان (PHE) کسی از خارج از کشور می توانند به انگلستان اما آنها را مجبور به قرنطینه برای 14 روز."


لوییس گفت: "PHE چک خواهد شد تا در این کار وجود خواهد داشت قابل توجهی جریمه برای افرادی که نمی دنبال این دستورالعمل ها آنها را به قرنطینه - در اینجا در انگلستان ما به تدریج به دنبال در چگونه ما می تواند به سهولت مستند اقدامات است.


"ما بسیار مشتاق است که مردم در سراسر کشور با احتیاط رویکرد قادر خواهد بود برای لذت بردن از تابستان خود را قادر خواهد بود برای کسانی که سفر. ما رو به انجام است که بسیار موفق و با احتیاط راه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن