بریتانیا 'مناسب نیست' برای مذاکرات تجارت پس از بازی، می گوید نیوزیلند معاون نخست وزیر

نیوزیلند به عدم پیشرفت مذاکرات در مورد یک معامله تجاری پس از مسابقه اعتراض کرده است و اصرار دارد که بریتانیا ب

توسط SALAMNEWWS در 22 مرداد 1399

نیوزیلند به عدم پیشرفت مذاکرات در مورد یک معامله تجاری پس از مسابقه اعتراض کرده است و اصرار دارد که بریتانیا برای مذاکره "تناسب تطابق" نداشته باشد.

وینستون پیترز، معاون نخست وزیر این کشور، گفت که عضویت بریتانیا در اتحادیه اروپا به مدت چهار دهه به این معنی است که آماده نیست به درستی در مذاکرات شرکت کند، هنگامی که آن را قادر به پیگیری توافق اتش استقلال است.

در یک ارزیابی صادقانه از وضعیت هر قرارداد تجاری بریتانیا و نیوزیلند، آقای پیترز گفت که او "بسیار نا امید" بیش از سرعت مذاکرات، و ادعا کرد که دولت ترزا مه اجازه داده بود "بی اثر" در تنظیم در حالی که بر روی چیما متمرکز شده است.

این هشدار به دنبال آن است که وعده بوریس جانسون از مشارکت تجاری سودآور پس از جنگ اروپا در دوره شکست به دلیل سال های هدر رفته قادر به توافق بر اساس آنچه بریتانیا می خواهد از مذاکرات خود را - دادن دست بالا به کشورهای انگلستان در مذاکرات با.

آقای پیترز Times Radio, که با رادیو تایمز صحبت می کرد، گفت: "ما مجبور بودیم برای مدت طولانی به دنبال فراساحل باشیم و بنابراین ما به طور جدی متناسب با هم یم وقتی که به این می آید، به شکلی که من باور ندارم که بریتانیا است، زیرا انگلستان در تمام این سال ها در اتحادیه اروپا زندانی شده است.

و از نظر مهارت های تجاری و جریمه و قدرت شلیک آنها - بدون اینکه انتقادی باشد - آنها هرگز به حال outouting به تازگی.

"آنها هرگز امتحان ی را نداده، پس برای صحبت کردن. این مثل این است که به مسابقه ی "اِش" بیاید وقتی که ۳۰ سال است بازی نکردی - وقتی به این موضوع می آید در بریتانیا هم همین طور است.»

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب