بریتانیا می تواند خود به خود قفل شده خارج از اتحادیه اروپا coronavirus واکسن برنامه پس از امتناع از پرداخت

دولت بریتانیا می تواند خود به خود قفل شده خارج از اتحادیه اروپا coronavirus واکسن برنامه با امتناع از کمک مالی

توسط SALAMNEWWS در 19 تیر 1399

دولت بریتانیا می تواند خود به خود قفل شده خارج از اتحادیه اروپا coronavirus واکسن برنامه با امتناع از کمک مالی به نمایندگان مجلس هشدار داده اند.

مجلس عوام اروپایی موشکافی کمیته صدا زنگ در روز چهارشنبه بیش از انگلستان اصرار که آن را نمی خواهد پرداخت افزایش بودجه اتحادیه اروپا سهم برای سال 2020 است.

پرداخت اضافی به طور مستقیم وابسته به واکسن برنامه که با هدف به اعضای اتحادیه اروپا اولویت دسترسی به درمان برای Covid-19. انگلستان هنوز هم می تواند در تئوری شرکت به عنوان آن را در Brexit دوره گذار است.

خیابان داونینگ گفت: انگلستان است که علاقه مند به شرکت در اتحادیه اروپا برنامه و می گوید: "کار در حال انجام است" برای تعیین چگونگی این امر شرکت کنند.

از آنجا که بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در بروکسل در مورد افزایش بودجه سال 2020 بیش از €4 میلیارد دلار به صندوق انواع coronavirus مربوط به طرح که از آن €2.7 میلیارد دلار به صندوق اضطراری پشتیبانی از ابزار "در نظر گرفته شده در درجه اول به عنوان پیش پرداخت در آینده هر coronavirus واکسن برای اتحادیه اروپا و کشورهای عضو با استفاده از اتحادیه اروپا جمعی قدرت خرید" این کمیته از نمایندگان مجلس گفت: در گزارش.

کمیسیون اروپا می گوید بریتانیا برای پرداخت هزینه های اضطراری پشتیبانی ابزار, اما همچنین می تواند از آن بهره مند شوند. تحت شرایط Brexit دوره گذار مذاکره توسط بوریس جانسون, انگلستان به دنبال اتحادیه اروپا قوانین و سیاست بدون هر گونه می گویند.

اما دولت بریتانیا این استدلال که چون Covid-19 هزینه های مورد نیاز یک تغییر قانونی به اتحادیه اروپا محدودیت هزینه برای سال 2020 توافق تنها پس از انگلستان را ترک کرده بود اتحادیه اروپا "آن را موظف به پرداخت نسبت به آن تحت شرایط خروج توافق". وزرای می گویند که در "بحث" با اتحادیه اروپا بر سر این موضوع.

"معلوم نیست چه نتیجه ای از این بحث را با اتحادیه اروپا به, تاریخ, و چگونه آن را تحت تاثیر قرار هر احتمالی بریتانیا از مشارکت در اتحادیه اروپا طرح به صورت جمعی در پیشبرد قراردادهای خرید برای یک آینده coronavirus واکسن که در آن بخشی از €2 میلیارد در موضوع و در نتیجه انگلستان احتمالي سهم است که با توجه به صرف" اروپا موشکافی کمیته می گوید.

"دولت ظاهرا اختلافات که آیا آن را به یک الزام قانونی تحت این توافق برای کمک به سوی €2 میلیارد دلار (£1.8 میلیارد دلار) افزایش در هزینه های اتحادیه اروپا در 'پشتیبانی اضطراری ابزار که می تواند بر انگلستان توانایی شرکت در یک کشور اتحادیه اروپا به رهبری ابتکار عمل را به استفاده از بخشی از این پول برای تضمین عرضه هر آینده coronavirus واکسن."

دولت متهم شد که "ایدئولوژیک" در اوایل این سال و پس از آن کاهش یافته است برای شرکت در یک کشور اتحادیه اروپا تهیه طرح برای خرید تجهیزات حفاظت شخصی که انگلستان بود عمده کمبود در آن زمان است.

پس از آن انتقاد خیابان داونینگ گفت: این امر در نظر گرفتن بخشی در آینده Covid-19 تهیه طرح های سازماندهی شده توسط اتحادیه اروپا. در حالی که دفاع از خود اقدامات وزرای دولت تا به حال استدلال گوناگون است که طرح های ارائه شده هیچ مزیت است که آن را تا به حال از دست رفته مهلت برای شرکت با توجه به ارتباطات خطا و که آنها تا به حال در واقعیت پیوست این طرح است.

خواسته در مورد وضعیت با واکسن تهیه برنامه و بودجه سهم افزایش یک سخنگوی دولتی مبهم بود و فقط گفت: "کار در حال انجام است برای تعیین اینکه آیا و چگونه بریتانیا شرکت در اتحادیه اروپا واکسن استراتژی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن