آمریکا به احتمال زیاد نمی تواند به تاخیر افتاد اما مقامات هشدار می دهند ممکن است که نتایج

یک تغییر به پست الکترونیکی رای گیری در حال افزایش شانس که آمریکایی ها نمی خواهد می دانم که برنده نوامبر انتخاب

توسط SALAMNEWWS در 10 مرداد 1399

یک تغییر به پست الکترونیکی رای گیری در حال افزایش شانس که آمریکایی ها نمی خواهد می دانم که برنده نوامبر انتخابات ریاست جمهوری در شب انتخابات. اما این بدان معنا نیست که نتایج را ناقص و یا جعلی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد در روز پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال در حال حاضر تضعیف نتایج انتخابات او می تواند از دست دادن خواستار آن شد که برنده Nov. 3 مسابقه شناخته می شود که شب.

ادامه مطلب: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد تاخیر در آمریکا با توجه به پست الکترونیکی-در رای گیری

"من نمی خواهم به انتظار در اطراف برای هفته ها و ماه ها و به معنای واقعی کلمه به طور بالقوه اگر شما واقعا آن را سال, چرا که شما هرگز نمی دانید" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

رئیس جمهور بارها مطرح شده بی اساس ترس از تقلب مربوط به پست الکترونیکی-در رای گیری که انتظار می رود بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود در انتخابات ماه نوامبر از سر نگرانی برای ایمنی داده COVID-19 انتخابات. در روز پنج شنبه, به عنوان ملی و میدان نبرد دولت سنجی نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن در سیاسی خطر در مسابقه خود را در برابر دموکرات جو بایدن او رفت و حتی بیشتر شناور ایده به تأخیر انداختن انتخابات تا زمانی که آن را می تواند انجام شود در فرد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع خواستار تاخیر از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده
مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع خواستار تاخیر از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده

چشم انداز یک تاخیر انتخابات رد شد توسط همکار خواهان. تغییر روز انتخابات نیز تقریبا غیر ممکن است برای مغلوب ساختن پیشی جستن در خود; تاریخ — سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر هر سال چهارم — مندرج در قانون فدرال و نیاز به عمل کنگره برای تغییر.

چه تر است به احتمال زیاد به تاخیر می افتد و نتیجه است. دولت انتخابات در برخی از کلید میدان نبرد متحده هشدار داده اند که آن را ممکن است روز به تعداد آرای داده شده آنها چه انتظار خواهد بود موجی از آراء طریق پست فرستاده می شود. در انتخابات به عنوان نزدیک به عنوان 2016 است تاخیر در شمارش آرا در ایالت های مهم می تواند در حفظ و سازمان های خبری از تماس یک برنده است.

ادامه مطلب: اوباما برای کنگره آمریکا برای گسترش حق رای در, John Lewis, مراسم تشییع جنازه

"این ممکن است چند روز قبل از ما می دانیم که به نتیجه انتخابات گفت:" Jocelyn بنسون میشیگان دموکراتیک وزیر امور خارجه گفت: ممکن است. "ما باید به آماده شدن برای آن در حال حاضر و قبول این واقعیت است که."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تاخیر در نتایج مشترک در چند متحده که در آن انتخابات در حال حاضر انجام شده تا حد زیادی از طریق پست. اما انتخابات ریاست جمهوری نشده است چپ در برزخ از سال 2000 زمانی که رای گیری بی نظمی در فلوریدا منجر به هفته از هرج و مرج و دادگاه دعوا.

برای برخی از کارشناسان انتخاباتی و دموکرات چشم انداز مشابه عدم قطعیت است به خصوص نگران کننده در این سال با توجه تهمت های مکرر اعلامیه که پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب است و یک "تهدید" را به خود گشتند. رئیس جمهور نیز حاضر به متعهد به پذیرش نتایج انتخابات گفت: آن را بیش از حد به زودی به یک ironclad تضمین کند.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد تاخیر در آمریکا با توجه به پست الکترونیکی-در رای گیری
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد تاخیر در آمریکا با توجه به پست الکترونیکی-در رای گیری

بایدن گفت که او فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است استفاده از دفتر کار خود به دخالت و پیش بینی در اوایل این تابستان که رئیس جمهور ممکن است سعی کنید برای به تاخیر انداختن مسابقه: "علامت گذاری کلمات من, من فکر می کنم او در حال رفتن به سعی کنید به پشت پا زدن انتخابات به نوعی به آمده تا با برخی از دلایل که چرا آن را نمی تواند برگزار شود."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به عنوان رای دهندگان به دنبال یک جایگزین امن تر برای فرد رای گیری انتخابات از هر دو طرف باید ترویج پست الکترونیکی-در و رای گیری غایب گزینه های. درخواست برای ایمیل های رای باید رسید در مقدماتی. بسیاری از ایالت ها انتظار به تکاپوی فرایند میلیون ها نفر دیگر در ماه نوامبر.

در حالی که هر دولتی خود را اجرا می کند, روند, کسانی که ایمیل رای دیگر را به دفعات مشاهده شده است. در برخی از ایالتها آراء پذیرفته شده می تواند چندین روز پس از روز انتخابات به عنوان طولانی به عنوان آنها قبل از شهریور نظرسنجی بسته شده است. و در حالی که برخی از ایالت ها تعداد آراء به عنوان آنها می آیند در دیگران — به ویژه بحرانی میدانهای میشیگان و پنسیلوانیا — قوانینی که ناکرده پردازش پست الکترونیکی رای گیری تا روز انتخابات تضمین این تعداد را گسترش خوبی گذشته که شب.

ادامه مطلب: واقعیت را بررسی کنید: تهمت ادعای پست الکترونیکی-در برگه های رای باعث خواهد شد 'تقلب در انتخابات'

این بدان معنا نیست که مربوط به مطبوعات و دیگر سازمان های خبری نمی خواهد یک برنده است. AP به طور منظم تماس قبل از مسابقات رسمی شمارش آرا به طور کامل با استفاده از مدل بر اساس نتایج قسمی گذشته نژادها و گسترده رای گیری.

اما در خصوص تنگ, مسابقات, AP و اخبار دیگر سازمان ها ممکن است نگه داشتن در اعلام برنده. که می تواند منجر به ملی سوار coaster غلتکی به عنوان آرا در حال شمارش است.

در آریزونا در سال 2018 به عنوان مثال حزب جمهوری خواه مارتا McSally دقت برنده اولیه شمارش در شخص رای و پست الکترونیکی رای گیری که تا به حال وارد روز قبل از روز انتخابات. بیش از یک هفته پس از انتخابات قادر به شمارش تمام پست رای که وارد در روز انتخابات دموکرات Kyrsten Sinema برنده سناتوری مسابقه بیش از 2 درصد است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آریزونا است و پس از آن تغییر رویه سعی کنید برای سرعت بخشیدن به شمارش آرا.

آسوشیتد پرس نویسندگان دیوید Eggert در لانسینگ, Mich., و مارک لوی در Harrisburg, Pa. کمک به این گزارش.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب