توییت افتخار بازیگر چادویک بوسمن می شود دوست داشتنی ترین توییتر تا کنون -- CNET

چادویک بوزمان روز جمعه در سن ۴۳ سالگی درگذشت.مارک مان توییت ارسال شده روز جمعه از حساب announcing the actor's

توسط SALAMNEWWS در 9 شهریور 1399
Black Panther lean

چادویک بوزمان روز جمعه در سن ۴۳ سالگی درگذشت.

مارک مان

توییت ارسال شده روز جمعه از حساب announcing the actor's death توییتر چادویک بوسمن اعلام مرگ این بازیگر و هرالد استقامت و روح مبارزه خود را در حال حاضر دوست ترین توییت تا کنون است.

حساب رسمی توییتر روز شنبه در اعلام این رکورد گفت: «ادای احترام برای یک پادشاه مناسب است.» "WakandaForever"

توییت رکوردشکن از حساب بوزمان که جمعه شب ساعت ۷:۱۱ بعد از ظهر PT فرستاده شده است، شامل عکسی سیاه و سفید از ستاره پلنگ سیاه است که پوزخندی پهن و درخشنده پوشیده است که چشمان به همان اندازه خندان دارد. همراه با تصویر بیانیه ای از به اشتراک گذاری خانواده بوزمان است که او می خواهم در گذشت پس از مبارزه با سرطان روده بزرگ به مدت چهار سال است.

نیکی فیوراوانته، عمومی گرای بوسمن به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت این بازیگر روز جمعه در سن ۴۳ سالگی در خانه اش در لس آنجلس در کنار همسرش و دیگر اعضای خانواده اش درگذشت.

در این بیانیه آمده است: «یک مبارز واقعی، چادویک از طریق آن همه پشتکار داشت و بسیاری از فیلم هایی را که برای عشق بسیار آمده ای برایت به ارمغان آورد.» "From Marshall to Da 5 Bloods, August Wilson's Ma Rainey's Black Bottom and several more -- all were filmed during and between countless surgeries and chemotherapy. این افتخار دوران حرفه ای او بود که شاه تچالا را در پلنگ سیاه به زندگی رساند.»

از این نوشته، توییت از حساب بوسمن ۵٫۹ میلیون بار دوست شده است. که به خوبی بیش از یک میلیون رکورددار قبلی پیشی می گرفت که در اوت ۲۰۱۷ توسط باراک اوباما رئیس جمهور سابق فرستاده شد.

در توییت اوباما آمده است: «هیچ به دلیل رنگ پوست یا پیشینه اش یا مذهبش از فرد دیگری متنفر به دنیا نمی آید.» در توییت اوباما در کنار تصویری از او که در پنجره ای باز ایستاده بود و به گروه کوچک و متنوعی از کودکان لبخند می زد، می خواند. اون توييت 4.3 ميليون دوست داره

اخبار مربوط به مرگ بوسمن جهان را مبهوت کرد، چرا که او علناً نبرد خود را با سرطان در میان نخوانده بود. بسیاری در رسانه های اجتماعی ابراز هر دو شوک و تحسین که این بازیگر همچنان به تولید فیلم در طول بیماری خود را، و بسیاری از عمیقا توسط یک ویدیو در گردش به طور گسترده ای شنبه که در آن بوزمان صحبت می کند از ایان و تیلور، دو کودک مبتلا به سرطان ترمینال او می خواهم در تماس با در طول فیلمبرداری برای پلنگ سیاه لمس شد.

پدر و مادر بچه ها، بوزمان در این ویدئو گفت، رله کردند که ایان و تیلور سعی می کنند تا زمانی که فیلم ابرقهرمان مارول در سال ۲۰۱۸ بیرون آمد، نگه دارند. ما الان ميدونيم که بوسمن داشت مبارزه سرطاني خودش رو راه ميکرد وقتي که از بچه ها حرف مي زد و فيلم رو خيلي تندتر ميکرد

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de