ممنوعیت TikTok نمی خواهد جلوگیری از کارکنان از پرداخت می شود ، ایالات متحده می گوید در تشکیل پرونده -- CNET

کارکنان TikTok مجبور به نگرانی در مورد ممنوعیت متوقف کردن چک حقوق خود را.آنجلا لانگ/سی نت دولت ترامپ روز دوشن

توسط SALAMNEWWS در 25 شهریور 1399
tiktok-logo-phone-app-united-states-flag-reflection-5286

کارکنان TikTok مجبور به نگرانی در مورد ممنوعیت متوقف کردن چک حقوق خود را.

آنجلا لانگ/سی نت

دولت ترامپ روز دوشنبه در یک پرونده دادگاه گفت یک دستور اجرایی که تیک تیک تیک را از آمریکا ممنوع می کند، بر چک حقوق کارمندان تاثیری نخواهد گذارد.

دستور اجرایی میله هر گونه معاملات ایالات متحده با شرکت مادر چینی TikTok، ByteDance. این شرکت در پشت برنامه ویدئویی کوتاه فرم an employee worried that wages and salaries would be covered به سرعت شکایت کرد، مانند یک کارمند نگران بود که دستمزدها و حقوق تحت پوشش بخشی از دستوری قرار گیرد که معاملات با این شرکت را ممنوع می کند.

دولت در تشکیل پرونده در شمال کالیفرنیا منطقه دادگاه گفت که آن را ارسال کرده است تضمین به پاتریک رایان ، شاکی در طرح دعوی در دادگاه ، که آن را برای غرامت کارکنان در نظر ندارد که تحت تاثیر این دستور قرار گیرد.

"وزارت بازرگانی می تواند بیان کند که قصد اجرا و یا اجرای دستور اجرایی 13942 به شیوه ای که پرداخت دستمزد و / یا حقوق به شاکی و یا هر کارمند یا پیمانکار دیگر از TikTok ممنوع است،" ایالات تشکیل پرونده.

ترامپ دستور اجرایی را امضا کرد، زیرا بر اساس این دستور، داده های TikTok جمع آوری می کند «تهدید می کند که به حزب کمونیست چین اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی و اختصاصی آمریکایی ها را خواهد داد» و می تواند به چین اجازه دهد محل کارمندان و پیمانکاران فدرال را ردیابی کند. بر اساس این دستور، TikTok در ایالات متحده ممنوع خواهد شد مگر اینکه یک شرکت دیگر به دست آوردن برنامه.

ترامپ با استناد به نگرانی های امنیت ملی، قصد خود را برای ممنوعیت تیک تیک تیک در ماه اوت اعلام کرد مگر اینکه توسط یک شرکت آمریکایی خریداری شود. تیک تیک می گوید هرگز داده های کاربر آمریکا را به دولت چین تحویل داده است، و حتی اگر از آن خواسته شود این کار را انجام نخواهد داد.

تیک تیک تیک دستور اجرایی را به چالش می کند و استدلال می کند که ترامپ روند دادرسی را دنبال نمی کند یا «شواهدی مبنی بر اینکه تیک تیک تیک یک تهدید واقعی بوده است» ارائه نداده است. شکایت تیک تیک تیک می گوید این دستور همچنین نتوانست «اقدامات تنبیهی» خود را توجیه کند.

طرح دعوی در دادگاه رایان که در ۲۸ اوت در همان دادگاه تشکیل شد، دستور اجرایی ترامپ را «گسترده گسترده» نامید و ابراز نگرانی کرد که می تواند بر معیشت صدها کارمند تیک تیک وک در آمریکا تأثیر بگذارد.

شکایت رایان می خواند: «۱۵۰۰ کارمند تیک تیک تیک که در آمریکا کار می کنند - و همچنین خانواده هایشان - باید بدانند که آیا ماه آینده به آنها پرداخت خواهد شد یا نه.»

تشکیل پرونده دولت می آید تنها چند ساعت پس از آن اعلام شد که ByteDance اوراکل به عنوان یک شریک ایالات متحده برای خدمات ویدئویی محبوب خود را به عنوان مهلت ممنوعیت تساوی نزدیک انتخاب کرده بود. اوراکل جزئیات مربوط به این معامله را به اشتراک نگفت، اما انتظار می رود نیازهای کاربران تیک تیک تیک را برآورده کند و همچنین نگرانی های امنیت ملی آمریکا را برآورده کند، فردی که با این وضعیت آشنا ست گفت.

یک سخنگوی TikTok همچنین تایید کرد که این شرکت پیشنهادی را به وزارت خزانه داری ارائه کرده است که معتقد است به نگرانی های امنیت ملی رسیدگی خواهد کرد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de