سرگرم کننده هرگز متوقف نمی شود در Animal Crossing: New Horizons. این یک مشکل - CNET

Animal Crossing: New Horizons به فروش 13 میلیون نسخه فقط در شش هفته. نینتندو اطلاع رسانی مجموعه گوشی من صفحه

توسط SALAMNEWWS در 12 خرداد 1399
animal-crossing-new-horizons-switch-hero

Animal Crossing: New Horizons به فروش 13 میلیون نسخه فقط در شش هفته.

نینتندو

اطلاع رسانی مجموعه گوشی من صفحه نمایش روشن شده که من مسواک زدن دندان من. موجی از وحشت برس بیش از من. دلیلی برای نگرانی نیست, اطلاع رسانی, یا من مولر اما زمان. این 11:56 بعد از ظهر وحشت تبدیل می شود به یادآوری استعفای.

"لعنت دانیل" من خودم بگویم. "شما را فراموش کرده به آب گیاهان است."

نه واقعی گیاهان مجازی گیاهان. در عبور از حیوانات جزیره است. من در تلاش برای به دست آوردن جزیره امتیاز ستاره و صرف ساعت پیش از آن در هفته سازماندهی متفرقه بناهای پوشش سواحل گرمسیری با درختان نارگیل و تزئینات ارتفاعات با بوته زار و گل.

بوته زار و درختان بسیار آسان است. آنها را به اندازه کافی فضا و آنها را رشد فقط خوب است. اما گل ؟ آن گل که به شما. شما نیاز به آب آن پسران بد هر روز اگر شما می خواهید آنها را به رشد. فکر می کنم شما در حال گرفتن حتی یک 4 ستاره جزیره بدون پر آن را با ده ها تن از گل دوستان ؟ Fuhgeddaboudit.

حتی اگر شما نمی بازی Animal Crossingشما احتمالا شنیده ام زیادی در مورد آن. این نینتندو تغییر بازی به فروش می رسد بیش از 13 میلیون نسخه فقط در شش هفته آن را محبوب تر از حتی گوگل بیایید Pikachu و Eevee و حتی با توجه به 2017 Animal Crossing: جیب اردوگاه iOS و آندروید بازی زندگی دوم است. این یک کارتونی شبیه ساز زندگی قرار می دهد که شما در یک جزیره متروکه و وظایف شما را با تبدیل آن به یک بهشت است.

شادی از این فرایند سخت برای توصیف کسی که تا حالا بازی Animal Crossing بازی قبل از بازی. خیلی از گیم پلی بازی حول محور ماهیگیری, چوب سفت معدن سنگ و گر چه هنر. این آرامش اما هدف گرا به اندازه کافی تحریک کننده است. آن 20 مارس انتشار همزمان با بسیاری از نقاط جهان وارد coronavirus مستند و آن را بازی کامل برای کمک به آرام که هرج و مرج است. هیچ مقابله با داستان پیچیده یا مکانیک. افق های جدید است timesink اما آن را نیز ساده و کم تعهد سرگرم کننده است.

حداقل در ابتدا آن را کم تعهد سرگرم کننده است. اما در حال حاضر دو ماه در آن تبدیل شدن به یک مشکل است.

تلاش برای رسیدن به کمال

اگر شما نوع از کسی که دوست دارد به ارتکاب به یک بازی برای مدت طولانی از زمان, افق های جدید یک رویا است. اگر شما می خواهم به بازی بازی های متعدد در یک بار و یا خدای ناکرده شعبده بازی با خواندن و یا شراب خواری تماشای آن را به یک کابوس بیداری.

رنگارنگ و شاد بیداری کابوس است که جایگزین یک چیز عجیب و غریب, فردی کروگر, هیولا برای مشاغل راکون به نام تام گوشه. اما یک کابوس با این وجود.

عبور از حیوانات واقعا باید به پایان رسیده است. در یک نقطه خاص شما با توجه به یک جزیره امتیاز (1 ستاره) و وظیفه با بهبود آن به جذب بیشتر روستاییان. بنابراین شما می توانید 5 ستاره جزیره بالاترین امتیاز در مقیاس اما معنا است که شما عبور از حیوانات? من نمی دانم.

در برخی از راه های آن را در واقع یک بازی بیشتر شبیه یک تمرین در مجسمه سازی. عبور از حیوانات به شما می دهد یک تن از خاک رس گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه و یک مجموعه ای از ابزار است. سپس آن را به شما اجازه انجام هر کاری شما می خواهید.

تام گوشه مذکور کابوس راکون در پوشش یک thrifty عامل املاک و مستغلات به شما می دهد ماموریت های مختلف که بسیاری از آنها در اطراف زنگ یک نوع از جزیره پول است. هر روز شما همچنین باید با توجه به مجموعه ای از وظایف برای تکمیل مانند جمع آوری 10 قطعه چوب یا 20 توده علف های هرز در ازای گوشه مایل به دیگر نوع جزیره پول است. همه از این است که سرگرم کننده اما پس از این بازی بیشتر در مورد خلاقیت از تکمیل اهداف این اصل آموزش.

من گاهی اوقات خودم را برای رفتن در مورد کارهای روزانه جمع آوری تمام مانور از منابع طبیعی و توقف به تعجب دقیقا چرا. من می خواهم حفاری تا فسیل به فروش برای دیگران بزرگ است که من پس از آن می تواند استفاده برای اضافه کردن یک اتاق جدید به خانه من. اما من می خواهم در حال حاضر اضافه شده بسیاری از اتاق را به خانه من تنها به صحبت به بیشتر بسط -- و بدهی -- توسط تام گوشه. چرا.

من تا به حال دیده می شود افراد آنلاین ارسال ویدئوها از باور نکردنی خود را islands. سلیمان که نگاه مانند آنها شده است و با عبور از حیوانات واقعی تیم توسعه. سلیمان که تکرار بازی مانند عکس افسانه از موبایل و کامپیوتر و حتی Pac-Man. سلیمان که به احتمال زیاد در زمان صدها ساعت برای قرار دادن با هم.

من احترام فشار اما من لازم نیست که در من است. من یک completionist من می خواهم برای لذت بردن از گوشت یک بازی و حرکت به بعدی. من صرف ده ها و ده ها ساعت با عبور از حیوانات و آماده کردم به باد کردن. اما با هیچ منطقی نقطه پایان ،

من در نهایت کردم من جزیره تا به یک امتیاز 3 ستاره یک احساساتی دستاورد با توجه به مقدار زمان غرق در بازی است. تام گوشه من تبریک گفت و فریاد می زند که kk کشویی گیتار-نواختن جک راسل تریر که او شده است می خواهم تلاش برای گرفتن گوش خواهد بود بازدید از این جزیره است. صفحه نمایش محو به سیاه و سفید.

چیزی که بعد از من می دانید, K. K. در است جزیره من. او آواز خواندن یک آهنگ. روستاییان آن دوست داشتن. و به عنوان آنها نوسان به موسیقی خود را سبک اعتبارات رول پایین سمت راست از روی صفحه نمایش. بله! من تا به حال آن را انجام داده.

همانطور که من راه اندازی مجدد بازی گوشه به من اطلاع که من در حال حاضر گوشی جزیره طراح برنامه بر روی گوشی من. این به من می دهد توانایی برای ذخیره کردن پیاده رو ساخت و رودخانه ها شکل صخره ها و بیشتر. اساسا او به من گفتن که در حال حاضر این بازی واقعا آغاز می شود.

بزرگ.

animal-crossing-new-horizons-guide-hub-feature

این kk کشویی کنسرت بود به پایان.

نینتندو

بیش از حد خوب درست باشد

Animal Crossing: New Horizons واقعا یک استاد در نگه داشتن شما متصل شده اند.

هر وقت من شروع به پرسیدن چراکه یک ویژگی جدید قفل شده است و یا مرموز جدید روستایی می رسد به من اطلاع از برخی از چیزهایی که من می توانید انجام دهید. تغییرات در فصل جدید را ماهیگیری و اشکال نواز فرصت ها و رویدادهای جدید در حال اعلام کرد در هر هفته است. ژوئن است همه چیز در مورد عکاسی, ظاهرا.

اغلب بازی های ویدئویی هستند که بهترین در نگه داشتن شما رو پول از microtransactions. سپاس نینتندو: حیوانات عبور کرده است none. افق های جدید است که هر دو جاذب و اخلاقی است.

اما این بدان معنا نیست که آن را نمی خواهد شما سوال خود را انتخاب زندگی در 11:56 بعد از ظهر روز یک شنبه شب.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن