بهترین بلندر 2020: NutriBullet, نینجا و بیشتر - CNET

گرامی لوازم آشپزخانه دهه بلندر بالا لیست علاقه مندیهای برای مراسم فارغ التحصیلی و housewarming ، آنها بهترین ش

توسط SALAMNEWWS در 12 مرداد 1399

گرامی لوازم آشپزخانه دهه بلندر بالا لیست علاقه مندیهای برای مراسم فارغ التحصیلی و housewarming ، آنها بهترین شرط بندی شما اگر شما می خواهید سریع چرب و یا منجمد آشامیدنی و شما حتی می توانید استفاده از آنها را برای chop, خرد کردن یا مخلوط مواد خشک.

بلندر لزوما یک کالای لوکس اما شروع به جستجوی خود را و شما خواهید دید که در سمت راست در کنار $50 مدل دیگر که هزینه $500. چگونه انجام شما انتخاب بهترین ماشین مخصوص مخلوط کردن? هنگامی که آن را واقعا پرداخت به ریخت و پاش ؟ ما آزمایش 10 مدل محبوب برای پیدا کردن آنهایی که ایجاد ترکیب های مورد علاقه خود را چرب, دستور نوشیدنی منجمد یا لرزش پروتئین یک نسیم است.

مولی قیمت/CNET

NutriBullet نگه می دارد آن را ساده با سه سطح قدرت یک پالس تنظیم و 1200 وات قدرت. آن را خوب انجام شده در تمام آزمایش های ما. صاف batters, ریز خرد شده, یخ, کف مخلوط و خوب پنیر رنده شده (ما شکنجه آزمون) بودند همه آسان برای رسیدن به. معقول 100 دلار برچسب قیمت به معنی شما نمی خواهد که به شکستن بانک به خوبی مخلوط کن.

قدرتمند تر از نینجا و اوستر مدل های زیر, NutriBullet می شود این کار به سرعت انجام می شود. 64-هر اونس ترکیب شیشه است مقدار زیادی به اندازه کافی بزرگ برای بسیاری از دستور العمل های. مخلوط کن همراه با یک دستور مفید در کتاب و رشوه دادن به مطمئن شوید که تمام مواد تشکیل دهنده خود تماس تیغه. همچنین ماشین ظرفشویی امن و همراه با یک سال گارانتی. NutriBullet به راحتی نقطه بالا به عنوان بهترین ماشین مخصوص مخلوط کردن در ماشین مخصوص مخلوط کردن, مدل نبرد.

مولی قیمت/CNET

نینجا برنده ما بهترین ماشین مخصوص مخلوط کردن بودجه انتخاب کنید فقط 10 دلار تحت NutriBullet. ما آزمایش $35 همیلتون ساحل مدل و 50 $Black & Decker مدل اما نه کاملا به اندازه کافی خوب توصیه می شود. هنوز هم تحت $100 ستوده است و نینجا حرفه ای بلندر انجام شده بسیار خوب است.

مانند NutriBullet, این مخلوط کن نینجا دارای سه سرعت: متوسط و بالا. این شهر همچنین دارای یک تابع پالس و 1000 وات قدرت. آن را با شش تیغه در سه سطح. این کار بزرگ برای مخلوط و batters اما ارائه یک موضوع را هنگامی که در تلاش به تناسب موارد بزرگتر در 64 اونس ظرف. به طور کلی این مقرون به صرفه بلندر یک خرید بزرگ به خصوص اگر شما آن را گرفتن در فروش.

مولی قیمت/CNET

این اوستر مدل یک بازیگر خوب و شامل چند ویژگی های اضافی من واقعا مفید یافت. در $190 آن را در گران تر اما این قیمت شامل یک ظرف نوشیدنی و یک مجموعه ای از کاسه و تیغه برای پردازش مواد غذایی. شما تقریبا گرفتن دو دستگاه در اینجا. مارک های دیگر نیز ارائه کیت بود به طوری که تنها دلیل آن برنده عنوان بهترین ماشین مخصوص مخلوط کردن با ویژگی های اضافی.

آنچه که من دوست داشتم در مورد این اوستر آن معکوس ترکیب دکمه چیزی است که من نمی روبرو می شوند و در هر آزمون ، پایین نگه داشتن این دکمه تیغه ها به نوبه خود در جهت مخالف اهدای مواد غذایی به سمت مرکز. این کار واقعا خوب زمانی که من در خرد کردن یخ و ساخت مهره آرد. مواد تشکیل دهنده است که تحت فشار قرار دادند دور آمد حق بازگشت برای بهتر خرد کردن.

Oster یک اسموتی برنامه یک سری از ترکیب و پالس که خدمت زیادی بنوشید. یک شیب/مخلوط حالت کمک کرده مخلوط خشک و مرطوب مواد تشکیل دهنده. در علاوه بر این به کسانی که حالت های ویژه شما همچنین دریافت استاندارد پایین و متوسط و سرعت بالا. این مدل گرانتر اما آن را با مقدار زیادی از لوازم جانبی اضافی و فوق العاده مفید معکوس ترکیب از ویژگی های.

مدل های دیگر ما تست شده

KitchenAid K400: این 250 دلار KitchenAid بلندر زیبا است اما در سمت چپ چیزی به دلخواه می شود که آن را به عملکرد که برای قیمت. این پنج سرعت پالس و سه ایستگاه از پیش تنظیم. اگر شما قلب خود را بر روی یک, رنگارنگ, با کیفیت ماشین مخصوص مخلوط کردن, KitchenAid است که هنوز هم یک گزینه خوب است.

Maelstorm ep out now 5200: سرعت متغیر و محکم طراحی این $449 maelstorm ep out now 5200 بلندر محبوب مدل لوکس بلندر. در چنین قیمت بالایی من نبود wowed به اندازه کافی به آن را توصیه. این تلاش با پنیر گریتینگ و من آن را به طرز محسوسی بلندتر از مدل های دیگر است.

Maelstorm ep out now Explorian E310: این $350 maelstorm ep out now ماشین مخصوص مخلوط کردن ساده تر برای استفاده به لطف اختصاصی پالس گزینه است. هنوز هم گران قیمت و متوسط عملکرد در تست من نمی توانم آن را توصیه به هر کسی که در بودجه است. آن را شامل یک کتاب دستور و سفارشی رشوه دادن.

Blendtec مجموع کلاسیک: این محبوب $353 Blendtec بلندر ساخته شده بزرگ مخلوط و یخ خرد شده. اما Blendtec موفق به رنده پنیر و خمیر مخلوط از پیش تعیین شده بود و کمتر موثر تر از به طور منظم ترکیب با سرعت.

همیلتون ساحل نخبگان قدرت: قیمت کنار این 35 دلار در مخلوط کن به خوبی انجام نمی به اندازه کافی توصیه می شود. در حالی که آن را یک کاسه شیشه ای ، درب بود infuriatingly سخت به حذف. آن را تنها ایستگاه از پیش تنظیم بنابراین شما نیاز به رمزگشایی آنهایی که در واقع کم متوسط یا بالا.

Black & Decker له استاد: فقط 25 دلار در این بلندر کار خواهد کرد اگر شما واقعا نیاز به چیزی ارزان در خرج کردن. اما انتظار نداریم که تعالی. آن را قادر به رسیدگی زیادی توت فرنگی یخ زده یا به طور مساوی مخلوط نان شیرین و پهن خمیر. هنوز هم می تواند کافی برای مشاغل کوچک.

Breville تازه & Furious: به نظر می رسد بزرگ و نقاط جایزه برای یک نام اما که به اندازه کافی به این توصیه $175 ماشین مخصوص مخلوط کردن. عملکرد متوسط بود و آن را تلاش برای مخلوط مرطوب و خشک مواد تشکیل دهنده.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه ما با قرار دادن مواد غذایی به آزمون

1:49

ما چگونه تست

تست بلندر نیست فقط مخلوط و یخ خرد کن. وجود دارد مقدار زیادی از دستور العمل های دیگر بلندر کار خوبی برای این آزمون برجسته چگونه قادر به هر مدل است که آن را به خشک بزرگ و درشت تشکیل دهنده.

یخ

در یک آزمون از خالص خرد کردن قدرت ما قرار داده شده 2 فنجان یخ را هر ماشین مخصوص مخلوط کردن. شمارش تعداد پالس در آن طول می کشد برای رسیدن به یک خوب و یخ خرد شده را می دهد نشانه خوبی از دنیای واقعی سفت قدرت. سه بلندر ما بالا توصیه می شود انجام هست.

نینجا و NutriBullet زمان تنها چهار پالس برای رسیدن به یک بسیار خوب و تقریبا سرد تراشیده قوام. Oster مخلوط کن نزدیک بود با شش پالس. مدل های دیگر نمی کرایه تا به خوبی. برخی از زمان به یک دقیقه از زننده به یخ خرد شده و چند حتی چپ تمام مکعب های پس از آن.

اسموتی

کلاسیک ماشین مخصوص مخلوط کردن, دستور العمل, smoothie به میوه بالا در لیست من از دستور العمل های برای تست. من با استفاده از 2 فنجان آب پرتقال 1 فنجان توت فرنگی یخ زده را تست مخلوط.

در حالی که بسیاری از این آزمون به همراه داشت بسیار شبیه نتایج چند کار سریع تر از دیگران است. نه همه بلندر با ایستگاه از پیش تنظیم, اما آنهایی که تقریبا همیشه شامل یک اسموتی تابع. زمانی که ممکن است در این حالت ما استفاده می شود. اگر وجود دارد هیچ اسموتی عملکرد ما به دنبال مخلوط کن دستی توصیه برای اسموتی ساخت. این بود که معمولا در اطراف یک دقیقه در بالا.

smoothie

اسموتی تست شروع می شود با کل یخ زده توت فرنگی و آب پرتقال.

مولی قیمت/CNET

این است که نسبتا آسان تست و ترین بلندر آن را به کار گرفته هست. برخی از آنها frothier و برخی از slushier اما تنها Black & Decker مدل چپ تکه های زیادی از توت فرنگی منجمد unblended.

مهره آرد و کره

بلندر نیست همه چیز در مورد نوشابه ها است. وجود دارد مقدار زیادی از استفاده های دیگر از جمله آسیاب مواد خشک. برای ما خشک عنصر تست ما را با 1 فنجان بادام قطعات (unroasted) در هر پالس مخلوط کن و تا زمانی که آن قطعه شد به کاهش جریمه آرد. یک بیت از یک چالش برای برخی از بلندر اما اکثر آنها قادر به انجام این کار در حدود 10-20 پالس با همیلتون ساحل مدل بازده قابل ملاحظه ای درشت نتایج.

کره مهره یک داستان متفاوت است. اکثر بلندر واقعا طراحی شده برای در حال اجرا بار و سطح پردازش مورد نیاز برای ایجاد یک کره مانند روغن بادام یا کره بادام زمینی. در واقع بسیاری از توصیه های در حال اجرا در ماشین مخصوص مخلوط کردن برای بیش از چند دقیقه در یک زمان.

20200616-112003

این مهره آرد کمی درشت.

مولی قیمت/CNET

تنها یک maelstorm ep out now مدل واقعی نشان داد نشانه هایی از پیشرفت به سوی کره بادام در آزمایش ما با مهره آرد و آن را هنوز هم plateaued قبل از دستیابی به یک خوب قوام. اکثر مدل به سادگی whirred مواد خشک را به سمت بالا و به سخت برای شستشو از شکاف درب های خود را. اگر شما در ساخت مهره کره, من می خواهم پیشنهاد یک مدل مانند اوستر با یک شامل پردازش کیت یا جداگانه پردازنده مواد غذایی.

پنیر

آیا می دانید بلندر می تواند تکه تکه پنیر ؟ این درست است; برخی از بلندر می تواند. ما قرار داده شده 8 اونس بلوک های پنیر در هر پالس مخلوط کن و تا زمانی که تمام بلوک های خرد شده بود. این را به نور چند طراحی جالب انتخاب در میان برخی از مدل های. نینجا برای مثال از دست پنیر دور چون چند تیغه مخلوط کن سطوح ساخته شده آن را غیر ممکن به تناسب پنیر بلوک در مخلوط کن. من تا به حال به قطع آن را به قطعات.

20200616-111351

بلندر می تواند تکه تکه پنیر و این NutriBullet بود تا در زمان ثبت; فقط چهار پالس.

مولی قیمت/CNET

هر دو maelstorm ep out now مدل های مته سوراخ در پنیر بلوک در واقع بدون ترکیب آن به طور همزمان ذوب چه کمی پنیر شده خرد شده به عنوان دستگاه گرم می شود. در ضمن, NutriBullet به کار گرفته گریتینگ پنیر بلوک در سه پالس تخت. Oster موفق به دریافت کار انجام می شود در هشت.

کلوچه خمیر

اگر شما را دیده ام ما لیستی از بهترین وفل سازندگانباید آن را به عنوان جای تعجب نیست که کلوچه خمیر ساخته شده ظاهر در ما بلندر تست. در حالی که خوشحال بودم به ماهی تابه و تلنگر برخی از کیک مخلوط کردن خمیر آزمون مهم. این اقدامات چه آسان یا دشوار است برای مخلوط کن به مخلوط خشک و مرطوب مواد تشکیل دهنده.

اختلاط به طور معمول انجام می شود در سرعت های پایین اما چند بلندر با مخلوط کردن ایستگاه از پیش تنظیم مانند Breville مدل ما تست شده است. هنوز هم در سمت چپ آن خشک و تکه های unincorporated پس از سه دقیقه. بهترین خشک/مرطوب میکسر بود NutriBullet; آن را به همراه داشت صاف lumpless خمیر فقط در 17 ثانیه از ترکیب.

مخلوط کن, خرید, راهنمایی

مانند بسیاری از لوازم شما باید فکر می کنم در مورد چگونه اغلب شما می خواهید از آن استفاده کنید و برای چه کارهای. بسیاری از بودجه بلندر می تواند رسیدگی به چند مخلوط هر تابستان. آن را به ارزش هزینه 200 دلار در یک مخلوط کن استفاده کنید برای دو نوبت در هر سال. اگر شما در حال مخلوط کردن مورد سنگ زنی مواد خشک و خرد کردن یخ به صورت منظم آن ممکن است عاقلانه به سرمایه گذاری در کیفیت ، در اینجا چند چیز در ذهن نگه دارید.

لوازم جانبی

با بلندر لوازم جانبی می تواند تمام تفاوت را. مخلوط کن می آید که با رشوه دادن عالی است برای کسانی که آخرین سمج بیت به مخلوط کن تیغه و آن را یک مورد من به شدت توصیه چک کردن برای زمانی که شما خرید یک ماشین مخصوص مخلوط کردن. چند مدل تست کردم شامل یک جعبه. شما می توانید آنها را خرید به صورت جداگانه, اما آنها اغلب مدل خاص با یک حلقه گارد در بالا برای نگه داشتن شما را از ياوه رشوه دادن به مخلوط کن تیغه.

20200617-132507

یک رشوه دادن گنجانده شده است با برخی از بلندر و آن را یک ابزار مفید برای حرکت مواد با خیال راحت به سمت تیغه.

مولی قیمت/CNET

اگر به شما امکان ساخت مخلوط و منجمد نوشیدنی مخلوط کن با یک مجموعه خاص از سفر ظروف باعث از درب یک گام آسان تر است. اگر شما ترکیب بزرگتر و متراکم از مواد غذایی سالم در نظر گرفتن یک مدل است که هر یک از مواد غذایی پردازش کاسه چرخ و پره گزینه یا چیزی با قدرت بالا وات. نینجا و NutriBullet, در میان مارک های دیگر نیز این کیت برای سفر, ظروف و پردازنده.

از پیش تعیین شده و اولویت

بعد از در نظر گرفتن اولویت خود را برای حالت خاص در مقابل سرعت. من در بر داشت برخی از حالت های موثر و مفید در حالی که دیگر بلندر بهتر کار می کرد زمانی که من در زمان بیش و انتخاب سرعت برای مواد تشکیل دهنده برای تماشای زمانی که برای متوقف کردن. برخی از مدل های ارائه به سادگی پایین و متوسط و بالا حالت. دیگران مانند بسیاری از maelstorm ep out now مدل متغیر با سرعت 1 تا 10 در شماره گیری. مدل وجود دارد با وظیفه خاص مانند حالت اسموتی مخلوط یخ له و خود تمیز کردن بیش از حد. مهم تر از ایستگاه از پیش تنظیم در یک مخلوط کن با یک پالس گزینه را تضمین می کند شما قادر خواهید بود به کسانی که مزاحم چند قطعه مخلوط در.

در حالی که آن پایین می آید به اولویت به نظر من شما باید کنترل بیشتری بر نتیجه خود را بدون از پیش تعیین شده. بله شما نیاز به نگه داشتن سازمان دیده بان و یک کمی بیشتر دست, اما آن را آسان تر به مطمئن شوید که همه چیز نمی تواند بیش از حد مخلوط بیش از حد گرم یا توقف قبل از هر چیز واقعا مخلوط شده است.

طراحی

بلندر لازم نیست که خسته کننده است. KitchenAid مدل های آمده در رنگین کمانی از رنگها. Oster Versa Pro بالا به نظر می رسد بسیار ورزشی و Breville مدل ما مورد آزمایش قرار گرفته بود و دوست داشتنی پس از اتمام و محکم احساس می کنید. فراموش نکنید که برای در نظر گرفتن زیبایی شناسی اگر این دستگاه را زنده در آشپزخانه خود را.

اگر مخلوط کن خود را در آشپزخانه شما, ضد, من می خواهم توصیه ای برای اندازه گیری ارتفاع بین آشپزخانه و کابینت فوقانی. چند مدل تست کردم مناسب نیست در زیر کابینت های من و من ترجیح شخصی است به اسلاید خواب لوازم به پشت شمارنده زمانی که استفاده نمی کنید. بر خلاف بزرگ لوازم کوچک آنهایی که نمی آیند در اندازه گیری های استاندارد پس از چند دقیقه اندازه گیری می تواند به شما صرفه جویی در ذخیره سازی و سردرد است.

مهم نیست که ماشین مخصوص مخلوط کردن مناسب نیازهای شما خوب یکی می تواند باز کردن یک دنیای جدید دستور العمل های خود را ساده آشپزی دبستان کار و ارائه رفتار خوشمزه در روز گرم تابستان است.

راه های بیشتری برای صعود به سطح بالا مهارت های آشپزی خود را

در اصل منتشر شد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب