این Animorphs سری کتاب است در نهایت گرفتن یک فیلم - CNET

A live-action Animorphs فیلم در حال طراحی و توسعه توسط اسکولاستیک و Picturestart. مدرسی A live-action Animorph

توسط SALAMNEWWS در 29 خرداد 1399
Animorphs book Rachel

A live-action Animorphs فیلم در حال طراحی و توسعه توسط اسکولاستیک و Picturestart.

مدرسی

A live-action Animorphs فیلم بر اساس سری کتاب از '90s در نهایت در آثار Picturestart نشان داد پنج شنبه. این شرکت توسعه یافته در کنار اسکولاستیک منتشر شده K. A. Applegate سری.

"Animorphs مناسب پیدا کرده است صفحه اصلی" Applegate توییتی.

این Animorphs سری کتاب که لگد در سال 1996 به شرح زیر پنج نوجوان و یک نوجوان بیگانه -- جیک راشل توبیاس کسی مارکو و تبر -- که شده است و با توجه به قدرت به جلوه های ویژه گرافیکی را به هر حیوانی آنها را لمس. با هم آنها منجر زمین مبارزه در برابر راز تهاجم مغز-خانه انگل گونه های بیگانه به نام Yeerks.

"تم مرکزی Animorphs را طنین انداز به شدت با بچه ها برای بیش از دو دهه" یولا Lucchese, Scholastic EVP در بیانیه ای گفت:. "زمان مناسب برای یک فیلم سینمایی است که این فریبنده, علمی تخیلی, ماجراجویی به سطح دیگری برای مخاطبان امروز است."

وجود 54 کتاب در سری اصلی و همچنین چندین نسخه های خاص مانند Andalite تواریخ این Hork-Bajir تواریخ چهار Megamorphs کتاب و حتی دو را انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی رمان به نام Alternamorphs. (بدیهی است که بهترین کتاب یک مجموعه در زمان دایناسورها.) شما می توانید به عنوان خوانده شده همه آنها را به صورت رایگان و آنلاین در حال حاضر به لطف ق را Animorphs جامعه.

اریک بکار می رود, Picturestart مدیر عامل شرکت به نام سری "یاد."

"این کتاب را شایسته عمیق نیمکت پرشور طرفداران خودمان شامل" بکار می رود اضافه شده است. "ما امیدواریم که به کاترین Applegate and her co-نویسنده مایکل گرانت افتخار به عنوان ما به جیک, مارکو, کسی, راشل و توبیاس به زندگی برای نسل های جدید است."

Animorphs که همچنین اقتباس به عنوان یک مجموعه تلویزیونی به همین نام در '90s زمان بوده است برای آن unflinchingly تیره تصویر از جنگ و پیامدهای آن از نظر جسمی و روانی تاثیر است. همچنین روند شده است به تازگی به عنوان طرفداران توصیه می کنیم خواندن Animorphs به جای هری پاتر در پی واکنش بیش از جی کی رولینگ را فراجنسیتی نظرات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن