شرکت های فن آوری با کیه رو به رشد کارکنان پدر و مادر در طول COVID-19 مواجه هستند - CNET

با خانواده های گیر در خانه، شرکت های فن آوری در حال تلاش برای انطباق فرهنگ سخت شارژ خود را.گتی تصاویر برای به

توسط SALAMNEWWS در 16 شهریور 1399
gettyimages-1216390582

با خانواده های گیر در خانه، شرکت های فن آوری در حال تلاش برای انطباق فرهنگ سخت شارژ خود را.

گتی تصاویر
برای به روزترین اخبار و اطلاعات مربوط به همه گیر ویروس کرونا به وب سایت WHO مراجعه کنید.

سیلیکون ولی مجبور شد شیوه کار کارمندانش coronavirus pandemic را تغییر دهد زمانی که همه گیر کروناویروس مدارس را مجبور به بستن کرد، کسب و کارها دفاتر خود و میلیون ها نفر را رها کردند تا در خانه های خود در سراسر آمریکا که از ماه مارس شروع می شود قرنطینه کنند. در میان تغییرات، شرکت ها برنامه های انعطاف پذیر و افزایش زمان خاموشی را برای کمک به مراقبان و کارکنان در صفوف خود برای مراقبت از خانواده های خود ارائه دادند.

اما اگر چه شرکت ها گفتند که آنها پدر و مادر در خانه با فرزندان خود حمایت می کنند، همه مدیران و کارگران موافقت نکردند. با گذشت زمان، یک جریان کم کیه در سراسر صنعت فن آوری در برابر کسانی که تقسیم زمان بین کار و خانواده حباب، و آن را در عموم در هیئت مدیره پیام کارمند، نرم افزار چت شرکت و در شبکه های اجتماعی ریخته شده است. در فیس بوک، عقب نشینی COO شریل سندبرگ، خود پدر و مادر را مجبور به دفاع از سیاست های این شرکت کرده است.

بر اساس گزارشی در نیویورک تایمز، سندبرگ در جلسه ماه اوت گفت: «من معتقدم والدین چالش های خاصی دارند.» "اما همه چالش هایی دارند و آن چالش ها بسیار بسیار واقعی هستند."

در همین حال ، برخی از کارکنان در اپل ، فیس بوک و اوبر می گویند که آنها به سختی آن را همه کار می کنند.

بیش از نیمی از 1000 نفر مورد بررسی توسط Care.com گفت که آنها احساس می کنند که آنها همکاران خود را به دلیل شعبده بازی کودکان و کار در طول همه گیر رها. 52 درصد از پاسخ دهندگان به این نظرسنجی که در ماه اوت منتشر شد، گفتند که مسائل مراقبت از کودکان خود را پنهان می کنند زیرا نگران ند همکاران درک نکنند. و 45 درصد بر این باورند که پیشرفت شغلی آنها رنج می برد چون آنها باید کار و بچه ها را در خانه شعبده بازی کنند.

بو یانگ لی، مدیر ارشد تنوع و شمول در اوبر که حدود ۲۲ هزار کارمند را در نیروی کار خود به حساب می آورد، می گوید: «حتی کسانی که مراقبت از کودکان نسبتاً کافی دارند، دست به گریبان هستند.» وی افزود: تیم مدیریتی اوبر در طول چند ماه گذشته به طور فزاینده ای سرود جدیدی را در آغوش گرفته است، چرا که پرونده های کروناویروس در صدر 26 میلیون نفر در سراسر جهان قرار گرفته و دست کم 867 هزار نفر کشته شده اند. وی افزود: مدتی مردم فکر می کردند این کار می گذرد و همه چیز به حالت عادی باز خواهد گشت. "هيچ بازگشتي به حالت عادي وجود نداره"

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن