بخار فروش تابستان: 9 با تخفیف PC بازی به خرید در حال حاضر - CNET

پس از هفته ها شایعه بخار در تابستان فروش به طور رسمی زندگی می کنند. وجود دارد صدها نفر از تخفیف عناوین بزرگ و

توسط SALAMNEWWS در 6 تیر 1399

پس از هفته ها شایعه بخار در تابستان فروش به طور رسمی زندگی می کنند. وجود دارد صدها نفر از تخفیف عناوین بزرگ و غیر منتظره ای درصد بالایی از آنها به ارزش زمان خود. این شامل برخی از بازی ها از دو یا سه سال پیش است که شما ممکن است از دست رفته, اما همچنین برخی از AAA بازی از شش ماه گذشته.

غربال کردن از طریق فروش و شما مطمئنا پیدا کردن چیزی است که شما بوده ام به معنای به بازی. اما اگر شما نمی کردم زمان برای انجام این کار فقط این دوم در اینجا ما تراکم قابل توجه بازی است که با تخفیف در حال حاضر. تابستان فروش خواهد شد و تا آخرین جولای 9.

id نرم افزار/Bethesda

عذاب ابدی منتشر شد فقط چند ماه پیش در ماه مارس که این باعث می شود 50% تخفیف و حتی شیرین تر است. ابدی است و عاقبت به سال 2016 عذاب اندازی مجدد که در آن سری مسلما بیشتر شد gnarly تر از همیشه. وجود دارد برخی از مناسب و معقول platforming و در ابدی است, اما آن را عمدتا در مورد نابودی شیاطین. شما می توانید این استرس برای قیمت نیم تا 9 ژوئیه.

شیر

در اینجا یکی دیگر از تازه AAA بازی در لیست. Half-Life: Alyx است VR بازی است که طول می کشد محل در بین نیمه اول و دوم-زندگی عنوان. نه تنها آن است که مسلما بهترین دلیل برای خود VR سخت افزار در حال حاضر, آن را نیز یک بازی فوق العاده در حق خود است.

Mobius دیجیتال

بیرونی حیات وحش ماجراجویی/پازل بازی است که همه در مورد کشف. شما در یک سیاره دور با 22 دقیقه قبل از خورشید supernovas و هر چیزی را از بین می برد. خوشبختانه شما گیر در یک timeloop. در بیرونی حیات وحش, شما به آرامی به شکل از چگونه به صرفه جویی در جهان -- 22 دقیقه در یک زمان. آن را برای تلفن های موبایل عجیب و غریب بود اما یکی از 2019 را بیشتر تحسین شده بازی.

کپکام

پس Last of Us Part 2 است و باور نکردنی است. اما اگر شما بعد از یک تجربه ترسناک و لازم نیست که یک پلی استیشن 4 ؟ اخم نه, Resident Evil 2, فوق العاده بازسازی از سال 1998 پلی استیشن 1 بازی است 50 ٪ تخفیف تا تاریخ 9 ژوئیه.

EA

Star Wars Jedi: Fallen منظور این است که یک نوع نادر از بازی. آن را بر اساس بسیار محبوب حق رای دادن و در عین حال آن را نیز... واقعا خوب است. شما واقعا باید به خیس خوردن قوی مجوز بازی در زمانی که شما می توانید. یکی از اواخر سال 2019 بزرگترین فیلم های پرفروش, آن را 30 دلار تا ژوئیه 9.

مت باعث می شود بازی

اگر شما بعد از بیشتر indie در, نمایشگاه, Celeste است معروف دشوار است-و تکان دهنده. آن منتشر شد در سال 2018 بنابراین شما احتمالا در حال حاضر شنیده زیادی در مورد آن. اگر این 2D platformer شده است خود را به لیست بازی در حال حاضر زمان برای حمله به آن را خاموش. Celeste است 50 ٪ تخفیف تا تاریخ 9 ژوئیه.

تیم گیلاس

یکی دیگر از فوق العاده بازی indie در, توخالی, شوالیه است که یک Metroidvania سبک بازی است که شما را حدود 25 ساعت به ضرب و شتم. آن را چالش برانگیز به نظر می رسد و شما می توانید آن را در حال حاضر به کمتر از 10 دلار است.

2K

Borderlands 3 چهارم اصلی بازی در حق رای دادن (مانند فریبنده عنوان) و یکی از 2019 را به کرات منتشر شده است. آن را رنگارنگ, شیک, اول شخص تیرانداز با یک huuuuge آرایه ای از سلاح های که با آن به انفجار بین کهکشانی دشمنان. این هم 30 دلار تا جولای 9.

آخرین مطالب