تمبر قطع می تواند به اثر می آیند بلافاصله گزارش می گویند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 18 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Rishi Sunak به گزارش اعلام تمبر تعطیلات که تنظیم شده است برای به اجرا در آمده است فورا برای تحریک اقتصاد در میان coronavirus بحران است.

روز چهارشنبه بریتانیا صدراعظم انتظار می رود که به طور موقت افزایش آستانه برای پرداخت برای خرید و فروش ملک, که بلافاصله اعمال می شود با توجه به تلگراف.

این روزنامه گزارش آن را افزایش می دهد به £500,000 از زمان £125,000 در انگلستان و ولز — شش ماه تعطیل خواهد شد که به طور بالقوه صرفه جویی در homebuyers هزار پوند است.

گمانه زنی ها در آستانه مالیاتی می تواند مطرح شود, بازار مسکن کارشناسان استدلال homebuyers در جنوب انگلستان خواهد ایستاده به نفع بسیاری از حرکت می کند.

آقای Sunak نیز خواست به نظر اضطراری مالیات بر ارزش افزوده قطع برای افزایش هزینه های مصرف کننده پس از شیوع کروناویروس.

صدراعظم نیز به مجموعه اعلام £2bn طرح برای کمک به بیکاران افراد جوان در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از یک Covid-19 بازیابی بسته است.

سه نقطه برنامه ریزی برای تقویت اقتصاد بیمار با کمک به ایجاد شغل خواهد شد و شامل یک برنامه برای کمک به پرداخت هزینه برای شش ماه سرمایه گذاری برای برخی از افراد جوان در مواجهه با بیکاری بلند مدت.

آقای Sunak را به مجموعه ای از اقدامات او در تابستان اقتصادی به روز رسانی در مجلس عوام در روز چهارشنبه او به عنوان چهره فشار برای کمک به کسانی که بیشتر در معرض خطر از یک بحران مالی و به گسترش کردند و خود اشتغالی طرح.

خزانه اذعان کرد که افراد جوان هستند بیشتر احتمال دارد به furloughed تحت کار احتباس طرح که دولت آن پرداخت 80 درصد از یک کارمند دستمزد ماهانه تا حداکثر £2,500 است که با توجه به پایان رسیده در ماه اکتبر.

اتحادیه های کارگری به نام طرح جدید برای بیکاران جوان مردم خوب "گام اول" نسبت به توقف توده بیکاری جوانان زیر Covid-19 بیماری همه گیر.

"ما می تواند چک کردن چاپ کوچک برای اطمینان از هر کار فراهم می کند آموزش مناسب و یک پل به اشتغال پایدار" دبیر کل معاملات اتحادیه کنگره فرانسیس o'grady گفت.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب