SpaceX, NASA تاریخ با راه اندازی دو فضانوردان به ISS شنبه - CNET

ناسا فضانوردان باب Behnken (راست) و داگ Hurley نشستن در یک تسلا پس از راه رفتن عملیات و پرداخت ساختمان در راه

توسط SALAMNEWWS در 10 خرداد 1399
astronauts

ناسا فضانوردان باب Behnken (راست) و داگ Hurley نشستن در یک تسلا پس از راه رفتن عملیات و پرداخت ساختمان در راه خود را به SpaceX Falcon 9 rocket با خدمه اژدها سفینه فضایی در مرکز فضایی کندی در 30 مه.

جو Raedle/گتی ایماژ

خوش آمدید به فضا, تاریخچه SpaceX خدمه اژدها.

ایلان فضای شرکت به تصویب رسید بسیار مهم برای اولین بار بخشی از آن آزمون نهایی پرواز برای NASA Commercial Crew Program در روز شنبه. خدمه فضاپیمای اژدها با موفقیت راه اندازی شد بالای آتشین موشک فالکون 9 از فلوریدا با دو فضانورد ناسا در هیئت مدیره.

خدمه اژدها برداشته در زمان برنامه ریزی شده از 12:22 p. m. PT.

این crewed نسخه ی نمایشی-2 ماموریت انسانی-spaceflight اول برای SpaceX. آن را نیز نشانه بازگشت فضانورد راه اندازی از خاک آمریکا برای اولین بار پس از پایان شاتل دوران در سال 2011.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: فضانوردان ناسا در حال پرواز یک فضاپیما با استفاده از تنها...

4:17

ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی در حال حاضر در راه خود را به بازدید از ایستگاه فضایی بین المللی, جایی که آنها در حال برنامه ریزی برای بارانداز در 7:27 a. m. PT در صبح روز یکشنبه. تلویزیون ناسا است که ارائه پوشش ماموریت و خواهد livestream ورود فعالیت های.

"این باور نکردنی بود. قدردانی از همه کار سخت است. با تشکر برای سوار شدن به فضای" خدمه گفت: پس از رسیدن به مدار حدود 12 دقیقه به پرواز.

فالکون 9 تقویت کننده استفاده می شود به حرکت خدمه اژدها با موفقیت بازگشت برای فرود تمیز در SpaceX البته من هنوز هم شما را دوست دارم droneship.

این بیماری همه گیر کوروناویروس نمی کند راه اندازی برنامه به ناسا و اسپیس ایکس تنظیم خود کار پروتکل ها و نظارت فضانوردان در طول قبل از پرواز دوره قرنطینه.

"کشور ما را از طریق بسیاری بوده است. اما این منحصر به فرد است لحظه ای که همه از امریکا می تواند در یک لحظه و نگاه در کشور ما چیزی خیره کننده دوباره و این است که برای پرتاب فضانوردان آمریکایی در آمریکا موشک از خاک آمریکا به ایستگاه فضایی" ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز سه شنبه.

این ممکن است اولین گام بزرگ برای نسخه ی نمایشی-2 اما بیشتر برای آمدن وجود دارد. پس از گذراندن زمان در ISS Behnken و Hurley بازگشت به زمین در داخل خدمه اژدها برای تکمیل ماموریت. اگر همه چیز می رود هموار SpaceX شروع خواهد شد به طور منظم عملیاتی خدمه اژدها ماموریتنشانه آن است که ناسا خواهد شد و دیگر نیازی به تکیه بر روسی فضاپیمای سایوز به کشتی فضانوردان به ISS است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن