آفریقای جنوبی آماده 1.5 میلیون gravesites به عنوان coronavirus موارد افزایش

Coronavirus همه گیر در آفریقا در حال رسیدن به "پر سرعت" و آن را خوب به آماده شدن برای بدترین سناریو آفریقا مرا

توسط SALAMNEWWS در 19 تیر 1399

Coronavirus همه گیر در آفریقا در حال رسیدن به "پر سرعت" و آن را خوب به آماده شدن برای بدترین سناریو آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رئیس جمهور کرزی پس از آفریقای جنوبی گفت: تنها استان در حال آماده سازی 1.5 میلیون gravesites.

فقط یک روز پس از تایید ویروس موارد در سراسر آفریقا پیشی گرفته نیم میلیون نقطه عطف مجموع بیش از 522,000 و کوهنوردی با بیش از 12 ، 000 مرگ و میر. با تست های سطح پایین این اعداد ناشناخته است.

ادامه مطلب: فقط در 5 روز coronavirus موارد یافت یکی دیگر از میلیون به 12 متر در سراسر جهان

آفریقای جنوبی دارای بیشترین موارد تایید شده با بیش از 224,000 و برای اولین بار Gauteng استان — صفحه اصلی به ژوهانسبورگ و پایتخت آن پرتوریا — این کشور و بسیاری از موارد با بیش از 75,000 یا 33 درصد است.

استانی رسمی Bandile Masuku پزشکی دکتر مبهوت آفریقای جنوبی هنگامی که او به خبرنگاران گفت: روز شنبه در آفریقای جنوبی در حال آماده سازی بیش از 1.5 میلیون گور. "این یک واقعیت است که ما نیاز به مقابله با" او گفت:, و آن را به مسئولیت "به مطمئن شوید که ما نمی وجود دارد."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این استان در بیانیه ای روز شنبه به دنبال ترس آرام گفت: "نمی باید بیش از یک میلیون نفر در حال حاضر باز حفر گور" و تعدادی اشاره به ظرفیت بالقوه. همچنین گفت: شش نفر از اعضای, Gauteng را COVID-19 اتاق جنگ را آزمایش مثبت برای ویروس.

شیوع کروناویروس: آژانس سازمان ملل متحد می گوید حداقل 300,000 آفریقایی رود به مرگ ناشی از ویروس
شیوع کروناویروس: آژانس سازمان ملل متحد می گوید حداقل 300,000 آفریقایی رود به مرگ ناشی از ویروس

خواسته مورد نظر آفریقا CDC رئیس جان Nkengasong گفت: "مطلقا هیچ آسیبی به آینده فکر می کنم" و آماده شدن برای بدترین سناریو.

'ما عبور بحرانی شماره در اینجا او گفت:" از نیم میلیون نقطه عطف. "ما همه گیر شدن سرعت کامل است."

به نام او برای بیشتر ماسک-پوشیدن گفت: "این نبرد خواهد بود و برنده و یا از دست رفته در سطح جامعه." او همچنین به نام برای تست بیشتر به عنوان فقط 5.7 میلیون آزمایشات ویروس جدید انجام شده در سراسر این قاره از 1.3 میلیارد نفر است.

با خاطرات دردناک از بسیاری از مردم در حال مرگ در آفریقا در حالی که انتظار برای در دسترس HIV مواد مخدر سال پیش در آفریقا CDC در روز پنج شنبه راه اندازی یک کنسرسیوم با هدف تامین امنیت بیش از 10 در اواخر مرحله COVID-19 واکسن آزمایش های بالینی در این قاره به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus مستندات تهدید آفریقا در حال حاضر آسیب پذیر عرضه مواد غذایی

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما اصلا خودمان را پیدا کنید در سال 1996 سناریو که در آن HIV مواد مخدر در دسترس بود اما از آن زمان تقریبا هفت سال برای کسانی که مواد مخدر قابل دسترس در این قاره" Nkengasong گفت.

با هر COVID-19 واکسن یک "تاخیر در آفریقا و حتی یک سال فاجعه بار خواهد بود," او گفت:.

او گفت: این کنسرسیوم جدید از موسسات خواهد شد و تعامل با GAVI واکسن داد و دیگر نهادهای خارج از این قاره در میان تلاش برای اطمینان حاصل شود که یک واکسن توزیع عادلانه از شروع.

کسانی که در تلاش هستند به چالش کشیده شده توسط ایالات متحده و دیگران پافشاریای معاملات با سازندگان واکسن برای ایمن سازی منابع در پیشبرد.

شیوع کروناویروس: شرق آفریقا آمار دوم تهاجم ملخ آن را به عنوان جنگ COVID-19
شیوع کروناویروس: شرق آفریقا آمار دوم تهاجم ملخ آن را به عنوان جنگ COVID-19

اتحادیه آفریقا در ماه گذشته گفت: دولت ها در سراسر جهان باید "برداشتن همه موانع" به سوئیفت و توزیع عادلانه موفقیت هر COVID-19 واکسن از جمله ساخت تمام مالکیت معنوی و فن آوری فورا در دسترس است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آفریقا در روزهای اخیر آغاز شده است در نظر گرفتن بخشی در COVID-19 واکسن دادگاه در صورت افزایش اطلاعات غلط در این قاره است. محاکمات را آغاز کرده اند که در آفریقای جنوبی و مصر اما Nkengasong گفت: "قاره از 1.3 میلیارد نفر از مردم سزاوار بیش از دو کشور شرکت کننده."

واکسن "تنها سلاح اجازه می دهد تا زندگی ما را به بازگشت به حالت عادی" او گفت:.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب