او شاهد N. S. توده تیرانداز خشونت. او هنوز در تلاش برای شنیده می شود

برندا فوربس, 62, می خواستم اثبات است.پس روز دیگر فوربس متعادل iPad خود را در دامان او آن را به شروع به ضبط و ب

توسط SALAMNEWWS در 2 خرداد 1399

برندا فوربس, 62, می خواستم اثبات است.

پس روز دیگر فوربس متعادل iPad خود را در دامان او آن را به شروع به ضبط و به نام Glynn Wortman در مسنجر نرم افزار از تلفن خود را.

"سلام" Wortman شنیده می شود گفت. صدای او کمی مبهم و صفحه نمایش تاریک است اپل با داشتن تضعیف و سقوط در برابر فوربس' بدن در حالی که آنها صحبت کرد.

"چگونه آن را می رود ؟" او بازگشت.

ادامه مطلب: یک جدول زمانی دقیق از چگونگی داد و بیداد گشوده

Wortman و فوربس ملاقات در نوا اسکوشیا در اطراف 2007, دوستان طریق دانشجویان اما با هم گره خورده در حال حاضر توسط Wortman برادرزاده که به کشته شدن 22 نفر در ماه گذشته در بدترین کشتار جمعی در کانادا مدرن تاریخ است.

شروع به داد و بیداد در Portapique یک جامعه از حدود 100 نفر در 40 کیلومتری غرب ترورو, N. S. جایی که مسلح بود — برای حدود یک دهه — فوربس' همسایه و برای یک زمان قفل شده است و در مالکیت اختلاف با دایی Wortman.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اخبار جهانی تایید شده است صوتی با Wortman, که گفت که او شاهد برادرزاده اش سوء استفاده از شریک زندگی خود را بارها و بارها.

فوربس که می گوید: او در نهایت چپ جامعه در سال 2014 با شوهرش به دلیل مسلح به نام Wortman چرا که او می خواست اثبات است. این احساس لازم است او می گوید: پس از RCMP گفت: اخبار جهانی آن را به حال "یافت نشد رکورد" فوربس گزارش مسلح به آنها را در سال 2013 برای خشونت خانگی و یک کش از سلاح.

پاسخ خود را نگران ،

"من نمی خواهم مردم به باور من," او گفت: اخبار جهانی است. "من حقیقت را بگویید."

عکس های جدید ارائه نگاه Nova Scotia مسلح خانه
عکس های جدید ارائه نگاه Nova Scotia مسلح خانه

فوربس نگران پیدا کردن خودش در یک سناریو که در آن هیچ کس دیگری صحبت کردن در مورد مسلح تاریخچه و سپس پیدا کردن که پشت به او به نحوی; او تصور مردم گفت: شما در حال دروغ گفتن است.

"هیچ جهنم من نیست," او می گوید. پس از آن تقریبا بلافاصله او معذرت خواهی برای این قسم کلمه است.

چند دقیقه به ضبط تماس با Wortman او پرسید که آیا او به یاد زمانی که او به RCMP که او را دیدم مسلح ضرب و شتم تا شریک زندگی خود را.

"من باید" Wortman گفت. و سپس چند لحظه بعد گفت: "او را کشته اند من اگر هنوز هم وجود دارد زندگی می کردند."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اثبات فوربس می خواستم.

***

اولین بار فوربس و شوهرش جورج ملاقات مسلح شد و در سال 2003 یا 2004 فقط یک یا دو سال پس از زن و شوهر نقل مکان کرد و نزدیک به 5000 کیلومتر از ادمونتون به نزدیک به جورج بیمار پدر و مادر است.

خانه اش شد یک پیاده روی پنج دقیقه از ایشان و هنگامی که آنها نشسته بر روی عرشه خود را, آنها می توانند او را در سال بعد فوربس می گوید او می خواهم او شلیک اسلحه که عرشه. مسلح به رسمیت شناخته شده هر دو فوربس و شوهر او را به عنوان نظامی او می گوید و دعوت آنها را بیش از.

او به آنها نشان داد سلاح, او می گوید: تفنگ و تپانچه. سپس فرد مسلح خواسته همسایگان جدید خود را اگر آنها می تواند کمک به او را به انواع خاصی از سلاح و یا حتی چند گلوله.

"هر دو به من نگاه یکدیگر و رفت "نه گابریل که غیر قانونی'" فوربس بازگو. زنگ زنگ در مغز او شدند وافغان.

ادامه مطلب: چه یک طرح اقدام ملی در خشونت مبتنی بر جنسیت ممکن است رسیدن به — اگر کانادا می شود آن را حق

RCMP جواب نداد سوالات خاص در مورد مسلح سلاح های مجموعه در اوایل 2000s. اما سرجوخه اد گالو) جنیفر کلارک گفت: از طریق ایمیل است که هر گونه شکایت که نمی در نتیجه اتهام هستند تحت حفاظت قانون حفظ حریم خصوصی.

فوربس به خاطر معرفی مسلح را شریک در اطراف آن زمان. اما آن را تا یک سال یا تا بعد که شریک زندگی خود را — همان کاری که مخفی یک شب در جنگل در مارس 18 — زد با گریه به فوربس' خانه گفت: فرد مسلح مورد ضرب و شتم بود و او نمی خواهد اجازه دهید او را ترک مسدود کردن ماشین خود را در جلوی خانه با کامیون خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فوربس به خاطر گفتن او او نیاز به کمک و که وجود دارد سازمان ها است که می تواند نگه داشتن خود را امن است. اما زن گفت: "او را پیدا کردن من."

RCMP می گویند هیچ مدرکی از "نفرت نسبت به زنان" در نوا اسکوشیا جرم تیراندازی
RCMP می گویند هیچ مدرکی از "نفرت نسبت به زنان" در نوا اسکوشیا جرم تیراندازی

زن به خانه رفت فوربس می گوید. پس از آن, آنها یکدیگر, اما اغلب در عبور از در گردهمایی جامعه. این احساس هر زمان شریک زندگی خود را شروع به از آن لذت ببرید مسلح خواهد "کشیدن دور از ما," او می گوید.

فوربس می گوید در زمان او احساس اخراج همسایگان خود زمانی که او نگرانی خود را.

"اوه نه" او می گوید که آنها به او گفت: "او مانند یک پسر خوب."

اسطوره که بچه ها خوب نیست مرتکب ضرب و جرح و فراگیر است و حتی هنوز هم. شانل میلر زن که قربانی تاثیر بیانیه در تجاوز جنسی محاکمه براک ترنر ویروسی رفت و نوشت: به عنوان های زیادی را در او تحسین خاطرات نام من می دانم.

"در طول محاکمه داوران مجبور به انتخاب است که او سالم و بی خطر و یا هیولا... من باید شما را به می دانم که آن همه درست بود" میلر نوشت.

"دوستانه که به شما کمک می کند تا حرکت و کمک شهروندان ارشد در استخر پسر همان کسی است که حمله به من. یک فرد می تواند قادر به از هر دو. جامعه اغلب با شکست مواجه شد به قرار دادن سر خود را در اطراف این واقعیت است که این حقایق اغلب همزیستی آنها ناسازگار نیست. کیفیت بد می تواند پنهان در داخل یک فرد خوب است. که وحشتناک بخشی."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: بیشتر از مردان کشته از زنان پس چرا تمرکز بر خشونت علیه زنان ؟

در سال 2013 فوربس شنیده داستان هولناک از مسلح ضرب و شتم و خفه کردن شریک زندگی خود را در مقابل دو مردان غیر قانونی سلاح های قابل مشاهده در این نزدیکی هست. Wortman به او گفت او می گوید: چون او وجود دارد.

او به او گفت که وقتی که دیگر رفت به دخالت فرد مسلح را شریک او را به نام خاموش چیزی به اثر "don't stop, شما فقط رفتن به آن را بدتر می کند."

فوربس به نام the Mounties اما می گوید آنها نمی توانید بیش از حد چرا که هیچ یک از شاهدان حاضر به صحبت با آنها.

فوربس او به یاد می آورد تماس با Wortman. او پرسید: اگر او می خواهد به صحبت می کنند به RCMP و او می گوید که او به او گفت: "به هیچ وجه چون (مسلح) در حال حاضر به من گفت که او را کشته و کسی در ایالات متحده است. او به کشتن من اگر من هر چیزی می گویند."

N. S. تیراندازی قربانی به عنوان مادر و معلم
N. S. تیراندازی قربانی به عنوان مادر و معلم

در پاسخ به اتهام مسلح ممکن است به کشته شدن قبل از یک سخنگوی RCMP گفت: اخبار جهانی آن است که "به دنبال ممکن است هر تحقیقی خیابان." او تصریح کرد که نیروی اتحاد بدون دریافت شکایت از فوربس.

یک Mountie اخبار جهانی است نمی شناخت چرا که آنها مجاز به صحبت در مورد این پرونده گفت که می تواند برای یکی از تنها چند دلیل: که فوربس اشتباه است که افسران که در پاسخ به این مورد نیست ورود آن و یا که آنها وارد شده اما هیچ جنایتکاری بنابراین سابقه مدیریت سیستم و پاکسازی آن برای فضای پس از چند سال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"هر گونه شکایت به RCMP که در آن هیچ اتهام گذاشته است تحت حفاظت قانون حفظ حریم خصوصی و به عنوان مثل من قادر به ارائه جزئیات بیشتر گفت:" سرجوخه اد گالو) کلارک در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

ادامه مطلب: فمینیسم ملاقات تیراندازی در École Polytechnique. آن را گرفته شده از 30 سال به آن تماس بگیرید, آنچه در آن بود

مدتی پس از 2013 حادثه فوربس می گوید: او را دیدم زنان بودند که نه مسلح را شریک آینده در داخل و خارج از خانه خود را در حالی که برای و ذکر آن پس به Wortman. او فکر می کند او باید بدست مست و اجازه دهید آن را لغزش به مسلح که آمد به خانه او یک شب فریاد شوهرش.

زمانی که جورج رفت و در یک نظامی تور فوربس را مسلح رانندگی به خانه اش پارک کردن جلو و خیره در او را برای نیم ساعت امتداد و بیش از بیش. زمانی که جورج برگشتم و دیدم آن اتفاق می افتد آنها انجام شد.

در این زمان او با پلیس تماس بگیرید. "هنگامی که رفتن سخت می شود سخت می شود رفتن" فوربس می گوید; آن یک نظامی ذهنیت ریشه دوانده در او.

زن و شوهر نقل مکان کرد به هالیفاکس در سال 2014 و پس از آن بازگشت به آلبرتا در سال 2019.

***

هر فرد موظف به علائم هشدار دهنده از خشونت مبتنی بر جنسیت به طور جدی می گوید: لیندا مک دونالد یک مدافع حقوق بشر در نوا اسکوشیا که حمایت از فوربس در عموم به اشتراک گذاری داستان خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مک دونالد استفاده نمی اصطلاح علائم هشدار دهنده و یا پرچم قرمز برای توصیف پیش سازهای به جرم قتل که خشونت خانگی یکی از بزرگترین.

"من به آنها تماس بگیرید قرمز عود از آنجا که من احساس می کنم آنها روشن تر از پرچم قرمز."

مک دونالد یکی از بسیاری از فمینیست های تماس برای نوا اسکوشیا به برگزاری مستقل تحقیق به تیراندازی یکی از, او می گوید: نیاز به یک نگاه در چه قرمز شراره رو از دست رفته است. فوربس می خواهد که بیش از حد.

"مردم را به توجه... (خشونت خانگی) باید تا کنون مخفی," او می گوید. "باید آن را گزارش داد و در عمل حق دور."

École Polytechnique کشتار: چرا ما به خاطر 30 سال بعد
École Polytechnique کشتار: چرا ما به خاطر 30 سال بعد

که در آن نیست و مردم نمی است منتقله از هولناک آمار: دو سوم از کانادایی ها می گویند آنها می دانند که حداقل یک زن که تجربه کرده است جسمی یا سوء استفاده جنسی و خشونت داخلی به مقدار یک در هر چهار پلیس-گزارش جرایم خشونت آمیز اکثریت قریب به اتفاق موارد نمی تواند گزارش به پلیس.

آن را متحمل شده اند هم در تجارب زندگی می کردند. قبل از فوربس به ارتش پیوست او در یک دکل نفت. وجود دارد او می گوید: او حمله.

"من تا به حال هیچ کس به من کمک کند" او می گوید. "من یک مدافع است."

آیا شما و یا کسی که شما می دانید که تجربه سوء استفاده ؟ در اینجا یک لیست از منابع است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de