دانشمندان شناسایی باستان آنزیم است که باعث می شود بوی بد بدن بسیار قوی - CNET

بو می توان به یک آنزیم خاص. دانشگاه نیویورک/Unilever محققان zeroed در منبع ما بد بودن. این تیم همان است که شنا

توسط SALAMNEWWS در 7 مرداد 1399
bo-505

بو می توان به یک آنزیم خاص.

دانشگاه نیویورک/Unilever

محققان zeroed در منبع ما بد بودن.

این تیم همان است که شناسایی تعداد انگشت شماری از باکتری ها برای بدن انسان بو در حال حاضر رفته یک گام بیشتر و مشخص آنزیم عامل در آن موجودات. این یک سیستئین-تیول آمونيالياز (C-T lyase) آنزیم های درون باکتری ها مثل باکتری استافيلوکوکوس هومينيس است که باعث می شود واقعی مولکول های بو که الهام گرفته از کل صنعت از اسپری حاوی آنها را.

"این است که یک کلید پیشرفت در درک چگونه بوی بدن کار می کند و قادر خواهد ساخت توسعه هدفمند بازدارنده است که جلوگیری از بو تولید در منبع بدون اخلال در زیر بغل میکروبیوم" گفت: دانشگاه نیویورک محقق دکتر میشل Rudden در آزادی.

Rudden همکاری نویسنده یک مقاله در آنزیم دوشنبه منتشر شده در علمی, گزارش. پژوهشگران مشغول به کار در همکاری با دانشمندان از محصولات مراقبت شخصی غول Unilever که ممکن است با استفاده از بینش جدید در توسعه دئودورانت جدید محصولات.

شاید جالب ترین یافته های این تحقیق این است که این گند-ساخت آنزیم ها شده اند با انسان از خوب... پس قبل از ما انسان ها است. محققان می گویند آن را همراه برای سوار شدن در ما اجداد پستاندار قبل از تکامل انسان مدرن است و ممکن است نقش کلیدی در ارتباطات اجتماعی; پستانداران شناخته شده است به استفاده از بو برای ارسال یک پیام مانند "عقب."

"این پژوهش یک چشم واقعی-opener" گفت: Unilever همکاری نویسنده دکتر گوردون جیمز. "جالب بود که کشف کلید بوی-تشکیل آنزیم وجود دارد تنها چند را انتخاب کنید باکتری های زیر بغل و تکامل وجود ده ها میلیون سال پیش است."

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: واکسن آنتی بادی آزمایش درمان: علم...

6:02tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب