سامسونگ کهکشان مناسب 2 : عمر باتری این ردیاب تناسب اندام خواهد شد عظیم دو هفته -- CNET

سامسونگ کمتر از یک ماه پس از اعلام کهکشان دیده بان خود را 3، سامسونگ اضافه شده در عین حال یکی دیگر از پوشیدن

توسط SALAMNEWWS در 22 شهریور 1399
galaxy-fit2-scarlet-3 سامسونگ

کمتر از یک ماه پس از اعلام کهکشان دیده بان خود را 3، سامسونگ اضافه شده در عین حال یکی دیگر از پوشیدنی به نمونه کارها خود را با کهکشان مناسب 2. ردیاب جنس دوم جایگزین باریک تری برای ساعت های هوشمند این شرکت است و در هسته خود تناسب اندام دارد.

سامسونگ این ردیاب را در جریان رویداد مجازی توقف ناپذیر Life خود که امسال برای اولین بار به جای کنفرانس مطبوعاتی معمول خود در IFA در برلین برگزار کرد، اعلام کرد. ویژگی ایستادگی کهکشان فیت ۲ عمر باتری آن است. سامسونگ می گوید در مقایسه با دو روز سختی که از یکی از ساعت های هوشمند تمام عیار سامسونگ دریافت خواهید کرد، تا 15 روز به طول خواهد انجامید.

کهکشان فیت ۲ نیز مانند سلف خود دارای صفحه لمسی مستطیل شکل AMOLED محصور در یک باند سیلیکونی است، اما این بار بدن در داخل باند سیلیکونی قرار دارد تا اینکه در فلز قاب شود. همچنین فاقد دکمه فیزیکی در کنار، و آن را با دکمه مجازی در جلو زیر صفحه نمایش جایگزین کرده است. و راه های بیشتری برای سفارشی کردن آن وجود دارد. سامسونگ ۷۰ گزینه مختلف چهره ساعت را برای انتخاب برای Fit 2 اضافه کرده است.

galaxy-fit2-black-6galaxy-fit2-black-6سامسونگ

همچنین ویژگی های تناسب اندام خود را بهبود یافته است و می تواند تا پنج نوع مختلف تمرین ردیابی, ارائه بینش به کالری سوخته, ضربان قلب, فاصله و بیشتر. این تجزیه و تحلیل خواب جامع تر است که نرخ هر شب از خواب و می دهد شکست از مراحل مختلف در برنامه سامسونگ بهداشت و درمان.

Fit 2 بسیاری از قابلیت های اساسی smartwatch از جمله نمایش تماس ها و نمایش اعلان ها را پوشش می دهد. حتی دارای یک گزینه پاسخ سریع با پاسخ های از پیش شروع شده برای گوشی های آندروید است. اما فاقد ویژگی های پیشرفته تری مانند پرداخت های تلفن همراه و جریان موسیقی است.

سامسونگ هیچ جزئیات در دسترس بودن برای کهکشان مناسب 2 ارائه نمی, اما ما امیدواریم که برای دیدن آن هزینه کمتر از 100 دلار زمانی که آن را در نهایت ضربه قفسه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب