روسیه گزارش: تونی بلر خواستار دولت به بررسی مسکو را به اتهام دخالت در Brexit

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 5 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تونی بلر از سوی دولت برای بررسی اتهام دخالت روسیه در مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی پس از انتشار این تاخیر گزارش به کرملین و در درگیری های داخلی, انگلیسی, سیاست است.

انتشار 50 صفحه سند در اوایل این هفته هوش و کمیته امنیت (ISC) هشدار داد که نفوذ مسکو در انگلستان بود "طبیعی" و متهم پی در پی دولت از عدم تمایل به پرداختن به این موضوع در اطراف 2016 رای با یک "10-قطب پا".

صحبت پس از بوریس جانسون را رد کرد و این کمیته توصیه یک ارزیابی از پتانسیل تداخل آقای بلر سابق حزب کارگر نخست وزیر ادعا کرد آن خواهد بود "معقول" برای یک کاوشگر را به محل.

"ما هنوز با یکی از بهترین سرویس های امنیتی در جهان – شما رو به ساخت قابلیت به بررسی آنچه که دولت های خارجی در حال تلاش برای انجام در تداخل با سیستم ما و افشای آن و بیشتر شما را در معرض آن کمتر موثر از آن خواهد شد و یا کمتر آن را به اتفاق می افتد," او گفت:.

"من فکر می کنم این امر می تواند معقول به بررسی آنچه اتفاق افتاده است, اما, واقعا, مهم ترین چیز این است که برای ایجاد ظرفیت برای آینده به مطمئن شوید که شما می دانید چه خبر است در خود را دموکراتیک سیاست به دلیل این دخالت و آن را تنها یکی از جنبه های امنیت سایبری راه – این تداخل در حال رفتن به بیشتر و گسترده تر به دلیل قابلیت های بسیار بیشتر است."

اما آقای بلر همچنین ادعا کرد آن خواهد بود "احمقانه" به اعتقاد همه پرسی در نتیجه به خودی خود یک نتیجه از هر گونه دخالت از دولت روسیه است.

"آیا ما گرفته ام چشم ما کردن توپ و یا فقط تصمیم به قرار دادن چشم ما بر آن است که یک سوال جالب," او اضافه شده است.

"ما زندگی در دنیای جدید امروز که در آن امنیت سایبری در حال رفتن به یک سوال برای دولت دارد و دولت هایی که می خواهید برای تضعیف غرب; ما می دانیم که اساسا چرا آنها می خواهند به آن را انجام دهد و ما فقط باید مطمئن شوید که همه آنها در این زمان محدود."

بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده توسط Opinium نظرسنجی در شنبه تقریبا نیمی از انگلیسی عمومی (49 درصد) فکر می کنم که کرملین دخالت در سال 2016 رای از جمله 39 درصد از کسانی که رای دادند برای ترک و 63 درصد که حمایت باقی می ماند.

سر از رای گیری در Opinium آدم دروموند گفت: "اگر چه اتحادیه اروپا همه پرسی است که بارز ترین مثال آنچه جالب است این الگوی سازگار در همه انتخابات و همه پرسی بیش از پنج سال گذشته که حدود نیمی از رای دهندگان بر این باورند که دولت روسیه با دخالت ما روند سیاسی به این باور است که در مورد دو بار به عنوان بالا در میان رای دهندگان باقی می ماند به عنوان ترک رای دهندگان.

"که گفت: واقعیت این است که بیشتر آن را باور اتفاق افتاده است از اتفاق رخ نداد و این که 66 درصد از انگلستان بزرگسالان قرار دادن روسیه در 'تهدید' دسته نشان می دهد درجه ای از اجماع سیاسی در مورد این مشکل در آینده است."

پس از انتشار این گزارش دولت گفت: "ما شاهد هیچ شواهدی از موفق دخالت در اتحادیه اروپا همه پرسی. هوش و سازمان های امنیتی ارائه و کمک به ارزیابی به طور منظم تهدید مطرح شده توسط خصمانه دولت فعالیت از جمله در اطراف بالقوه دخالت در انگلستان فرایندهای دموکراتیک.

"ما را چنین ارزیابی تحت بررسی و در صورت لزوم آنها را به روز رسانی در پاسخ به اطلاعات جدید از جمله در طول دموکراتیک رویدادهایی مانند انتخابات و همه پرسی. زمانی که اطلاعات جدید پدیدار دولت را همیشه در نظر گرفتن مناسب ترین استفاده از هر گونه اطلاعات آن را توسعه و یا دریافت, از جمله این که آیا آن است که مناسب برای این مکان. با توجه به این مدت طولانی رویکرد گذشته نگر ارزیابی از اتحادیه اروپا همه پرسی لازم است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب