سنگ: یک مارشال ووبورن دوم بلندگوی بلوتوث برای $400 - CNET

مارشال هیچ سوالی وجود دارد که مارشال اعمال نفوذ آن یاد تاریخ به عنوان تقویت کننده که طراحی دهه rock 'n' rol

توسط SALAMNEWWS در 5 خرداد 1399
marshall-speaker
مارشال

هیچ سوالی وجود دارد که مارشال اعمال نفوذ آن یاد تاریخ به عنوان تقویت کننده که طراحی دهه rock 'n' roll در آن بلندگوهای بلوتوث و من خوب است که با. همه مارشال سخنرانان نگاه بیشتر یا کمتر مانند, در مرحله آمپر, اما شاید بیشتر از این ووبورن دوم که اقدامات 16 x 12 x 7.9 اینچ و وزن آن 19 پوند -- آن را به عنوان بزرگ به عنوان یک نمونه تمرین amp پس از آن به نظر نمی آید مانند یک خانه عروسکی آمپلی فایر. از آنالوگ صفحة در بالا به چرم پیچیده مورد به کلاسیک پنجره مشبک بلندگو در مقابل آن به نظر می رسد مانند معامله واقعی, اما آن را به یک بلندگوی بلوتوث. از هم اکنون از طریق ژوئن 1, شما می توانید مارشال ووبورن دوم بلندگوی بلوتوث برای 400 $که $100 قیمت معمول.

در ووبورن دوم به طور کامل مدرن, بلوتوث, 5 بلندگو است که پشتیبانی از high-fidelity صوتی aptX و هنگامی که با استفاده مارشال تلفن همراه برنامه, شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن صدا با پنج باند اکولایزر و یا فقط با استفاده از باس و سه برابر کردن و کنترل در بالای آمپر... منظورم بلندگو. در علاوه بر این به بلوتوث (که می تواند اتصال به دو دستگاه مختلف) وجود دارد AUX-در بندر بنابراین شما می توانید پلاگین در منبع صدا خارجی. یکی از چیزهایی آگاه باشید: این یک بلندگوی قابل حمل پس هیچ باتری در آن وجود دارد. شما نیاز به آن را در وصل به استفاده از آن.

جایزه مارشال معامله: اگر شما در بازار برای یک مجموعه ای از هدفون و عشق کلاسیک مارشال, پرنیان, نگاهی به مارشال عمده III wireless on-Ear headphones. این نیز بلوتوث و aptX-سازگار و به پایان رسید در همان چرم بسته بندی به عنوان ووبورن دوم. در حال حاضر مارشال عمده III در دسترس است برای $80است که 47 درصد خاموش معمول قیمت $150.

مانند آمپر-الهام گرفته از سخنرانان من عاشق نگاهی به فهرست این هدفون در عین حال آنها را مدرن موجودی تسلی مانند 30 دقیقه از زمان اجرا بین هزینه و در گوش دکمه برای کنترل پخش حجم و قدرت.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: JBL Boombox 2 مقابل UE Hyperboom: نبرد های قابل حمل...

4:13


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب