Rishi Sunak می گوید او نمی خواهد برای تبدیل شدن به PM بعدی: 'اوه خدا، من که میل ندارم'

Rishi Sunak ادعا کرده است که او "هیچ تمایلی" به نخست وزیر بعدی بریتانیا به عنوان او صادر هشدار از سختی های اقت

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399

Rishi Sunak ادعا کرده است که او "هیچ تمایلی" به نخست وزیر بعدی بریتانیا به عنوان او صادر هشدار از سختی های اقتصادی در پس از همه گیر شدن coronavirus آمده است.

بر اساس نظرسنجی ها، صدراعظم که پس از استعفای ناگهانی سلف خود در ماه فوریه به دومین شغل ارشد در دولت رانده شد، از زمان مسئول یدهم گوردون براون محبوب ترین فرد در این نقش است.

توسط یک مجری رادیو تایمز گفته بود که او در تلویزیون خسته نگاه کرده بود و فشار بر روی اینکه آیا بحران coronavirus میل خود را به نخست وزیر بعدی dampened شده است، او پاسخ داد: "اوه خدا، من که تمایل ندارم."

اما بله من خسته هستم من فکر می کنم که عادلانه است، او اضافه کرد. این فقط من نیستم که مردم زیادی هستم، نه فقط در دولت، بلکه بالا و پایین کشور در تمام راه های مختلف شان در تمام طول ساعت کار می کنند- مردم در خط مقدم از طریق خود نخست وزیر.

ما همه با چیزی سروکار داریم که قبلا ً با آن مواجه نبودیم، این کار با سرعت و شدت فوق العاده ای به ما ضربه می خورد و هر در روش های مختلف خود سعی می کند بهترین کاری را که می تواند انجام دهد. که اغلب نیاز به کار بسیار سخت دارد، و این استرس زا است زیرا بسیار نامشخص است."

چه محبوبیت صدراعظم می گیرد ضربه زمانی که بسته اقتصادی coronavirus دولت در پاییز مرحله، از جمله طرح furlough، با این حال، هنوز هم دیده می شود.

او گفت: "ما در یک زمان از عدم قطعیت اقتصادی بی سابقه زندگی می کنند بنابراین من فکر می کنم همه ما نیاز به برخی از فروتنی در مورد توانایی ما برای پیش بینی دقیق، دقیقا، آنچه که قرار است برای اقتصاد اتفاق می افتد. که گفت: من موافقم و قبلا گفته اند، سختی برای آمده است."

با فشار بر کاهش آینده به امور مالی عمومی، او گفت: خزانه داری روند صحبت با بخش های در مورد برنامه های بودجه خود را برای سال های آینده پیش از بررسی هزینه های پاییز آغاز شده است.

او ادعا کرد: «آنچه ما گفتیم، در همه موارد، بازگشتبه ریاضت وجود نخواهد داشت»

"هزینه های عمومی به رشد واقعی ادامه خواهد داد، بنابراین مردم باید این را بفهمند. ما به سرمایه گذاری در خدمات عمومی خود ادامه می دهد. پول رفتن به خدمات عمومی بالا می ره، پایین نمی ره.

اما امور مالی عمومی ما در کنار شوک اقتصادی که ما در حال حاضر تجربه می کنیم ضربه قابل توجهی را به خود گرفته است و این به این معنی خواهد بود که ما نیاز به تصمیم گیری های دشوار به جلو خواهد داشت."

با وجود درخواست های کار برای گسترش طرح فورفوربرای صنایع و مناطق خاص تحت تاثیر محدودیت های محلی کوروناویروس، آقای سونک گفت که این طرح نمی تواند "به طور نامحدود" ادامه دهد، و اضافه کرد: "در مشترک با کشورهای دیگر در سراسر جهان نسخه هایی از این ها همه در حال پایان دادن به پایان به سوی پایان سال وجود دارد."

Anneliese Dodds، صدراعظم سایه، پیش از این از "فشار شبیه پایتون" در مشاغل در حمایت دولت هشدار داده است که به طور زودرس پس گرفته شده است، گفتن مستقل یک اندازه متناسب با تمام رویکرد از پرداخت یارانه برای کارگران یک "اشتباه تاریخی" که منجر به از دست دادن شغل در سراسر کشور بود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب