ثبت شماره تماس NSPCC در طول مستند با رفاه کودکان نگرانی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 20 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک رکورد تعداد زیادی از مردم به نام انجمن ملی برای پیشگیری از ظلم به کودکان (NSPCC) تلفنی با نگرانی برای یک کودک در طول coronavirus مستند موسسه خیریه نشان داده است.

بیش از 22,000 بزرگسالان با کودکان موسسه خیریه بین آوریل تا ژوئن با بزرگترین نگرانی های مربوط به والدین رفتار غفلت و جسمی و روحی ،

آن را نشان دهنده یک افزایش تقریبا یک سوم (32 درصد) به طور متوسط ماهانه برای سه ماه قبل به مستند. در ماه مه به تنهایی وجود دارد 8,287 تماس به خط تلفن بالاترین تعداد تا کنون ساخته شده در یک ماه رکورد.

حدود 40 درصد از تماس های دریافت شده مراجعه کرده بودند به مقامات محلی و یا پلیس برای اقدام بیشتر است که این موسسه خیریه گفت: همچنین یک افزایش اندک در قبل از مستند سطوح.

این ارقام پس از تحقیقات از دانشگاه کالج لندن و Great Ormond Street در بیمارستان برای کودکان یافت افزایش هشدار دهنده در بروز سوء استفاده و ضربه به سر در کودکان مراجعه کننده به بیمارستان.

بین 23 مارس 23 مارس در این سال ده در کودکان دیده می شد در بیمارستان مشکوک به سوء استفاده و ضربه به سر در مقایسه با میانگین 0.67 موارد در هر ماه در همان دوره بیش از سه سال گذشته است.

این مستند تحمیل شده به منظور کاهش انتقال Covid-19 – منجر به اقتصادی و اجتماعی و چالش های روانی اجتماعی است که افزایش والدین استرس گفت: محققان. این شد قابل توجه عوامل خطر برای سوء استفاده همراه با کودک را افزایش قرار گرفتن در معرض به پدر و مادر خود و کاهش تعامل با گزارش بدن.

"مجموعه پیوند بین, سوء استفاده, روان, سلامت, سوء استفاده از مواد مخدر و اجتماعی و اقتصادی در شرایطی هستند که اغلب وابسته است و نمی تواند به طور موثر خطاب در انزوا" اضافه شده است این مطالعه که در مجله منتشر شد Archives بیماری در دوران کودکی در اوایل این ماه.

نگران کننده آمار و ارقام مربوط به کودک آزاری منجر به نامه مشترک امضا شده توسط NSPCC و نزدیک به 150 دیگر سازمان های خیریه و سازمان های هفته گذشته اصرار نخست وزیر را به اولویت کودکان در همان سطح سلامت و اقتصاد وقتی که می آید برای بهبودی از این بیماری همه گیر.

NSPCC نیز خواستار دولت به فوریت متعهد به کودکان بازیابی طرح و تنظیم کردن که چگونه آنها را تحویل سرمایه گذاری بلند مدت در کودکان و مراقبت های اجتماعی و بازسازی پشتیبانی برای خانواده ها و همچنین اطمینان از مقامات محلی مدارس و بیمه خدمات درمانی باید ابزار مورد نیاز برای حمایت از کودکانی که دچار آسیب های روانی شده اند در طول مستند دوره است.

پیتر Wanless آن مدیر اجرایی گفت: "به خانه تبدیل شده است و به طور فزاینده ای ناسالم و حتی خطرناک محل برای برخی از کودکان است.

"ما باید تمام بازی های ما در حمایت از کودکان به بهبود جسمی و روانی و آسیب های بسیاری را دچار این چند ماه گذشته.

"نقش دولت بسیار مهم است و باید آن را در محل مفصل بازیابی خواهد شد که برنامه حمایت از کودکان و افراد جوان و مطمئن شوید که آنها می توانید دریافت متخصص کمک آنها نیاز دارند اگر آنها را به حال مشکل و یا آسیب رساندن به تجربه است.

"قرار دادن کودکان در قلب بهبود برنامه ریزی و در نظر گرفتن این عمل به سرعت به این معنی بحران از سه ماه گذشته نمی اسکار دوران کودکی یک نسل کامل," او اضافه شده است.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن