قربانیان تجاوز به عنف 'را تکذیب کرد عدالت به عنوان اعتقادات سقوط به رکورد پایین

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 9 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

قربانیان تجاوز به عنف می شوند "را تکذیب کرد عدالت" منتقدان گفت: پس از تعقیب و محکومیت کاهش یافته و به یک رکورد جدید کم است.

تنها 1,439 نفر به جرم تجاوز به عنف در موارد مربوط در سال به ماه مارس با توجه به آمار جدید منتشر شده توسط تاج دادستان خدمات (CPS), پایین یک چهارم در سال قبل است.

تکمیل تعقیب نیز به یک رکورد کم پس از سقوط تقریبا یک سوم از 3,034 در 2018-19 به 2,102.

تنها 1.4 درصد از بیش از 55 ، 000 مورد تجاوز جنسی ثبت شده توسط پلیس در همان دوره متهم شدند.

قربانیان طرفداران را متهم CPS اجازه می دهد "موثر decriminalisation تجاوز به عنف" و دادستان اعلام کرده اند یک برنامه پنج ساله برای محدود کردن فاصله بین گزارش ها و اتهامات عنوان شده علیه.

آخرین آمار و ارقام نشان داد که زنان گروه برنده آخرین مرحله از یک نبرد قانونی بیش از اتهاماتی که دادستان شده اند از بین بردن "ضعیف تر موارد" از این سیستم برای بهبود اعتقاد نرخ.

دادگاه تجدید نظر اجازه چالش به پیش بروید و لغو قبلی حکم توسط دادگاه عالی.

اگر چه تعداد اعتقادات کاهش یافته است, آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که در بسیاری از موارد اتهام آنها افزایش یافت به 68.5 درصد در سال است.

پایان خشونت علیه زنان ائتلاف است که آوردن قضایی بررسی وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک "خلاء رهبری و پاسخگویی".

مرکز زنان عدالت است که اقدام به نمایندگی از ائتلاف در دادگاه تجدید نظر گفت: قربانیان تجاوز به عنف "تا به حال یک احتمال بسیار بهتر از دیدن عدالت در حال انجام" پنج سال پیش.

مدیر هریت Wistrich پرسید: "چگونه می تواند از آن باشد که ما نقل مکان کرد و تا کنون به عقب در یک جرم و جنایت است که به طوری جدی و بسیار آسیب؟"

خداوند Falconer کار سایه دادستان کل از این گفته شده بود "هیچ کافی توضیح به همین دلیل ارقام کاهش یافته است بنابراین به شدت".

دادگاه عالی رد یک چالش قانونی بیش تجاوز تعقیب اما پرونده به دادگاه تجدید نظر (iStock)

"CPS نیاز به فوریت شناسایی علل اینکه چرا دادستان سطوح پایین یادگیری این درس به سرعت و سرعت عمل برای معکوس کردن این نگرانی از بدتر شدن دادستان سطح به اطمینان حاصل شود که قربانیان تجاوز و خشونت جنسی هستند را تکذیب کرد, حق, عدالت," او اضافه شده است.

دیزی کوپر لیبرال دموکرات " عدالت سخنگو گفت مقامات عدم بازماندگان خشونت های جنسی "اجازه می دهد بیش از حد بسیاری از مجرمان به پیاده روی رایگان".

"دولت اعلام کرد که یک نقد و بررسی برای شناسایی به همین دلیل محکومیت کاهش یافته است بیش از یک سال پیش اما این گروه انجام آن را تنها ملاقات چهار بار و ما هنوز دیده نشده و هیچ نتیجه ای نداشت" او اضافه شده است.

خانم ورا بیرد قربانیان' کمیسر انگلستان و ولز به نام آمار "کاملا شرم آور".

"وجود دارد کمتر از 1500 متجاوزان بودن محکوم از سه سال پیش," او اضافه شده است. "تجاوز به عنف سریال جرم و تجاوزگران حمل تا زمانی که آنها متوقف شده است."

CPS آمار و ارقام نشان می دهد 19 درصد کاهش در تعداد موارد تجاوز به عنف با اشاره به دادستان توسط پلیس, کردن از 3,375 در 208-19 به 2,747.

ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) در توصیف این کاهش در تعداد اعتقادات به عنوان "بسیار مورد" و گفت: آنها متعهد به تغییر راه محققان کار می کنند.

یک بیانیه مشترک از آن منجر به تجاوز به عنف و سوء استفاده داخلی و شارژ و گفت: دلایل متعددی بودند که در پشت کاهش در تعداد موارد تصویب دادستان.

"ما در حال شنیدن از افسران ما که آن را در حال تبدیل شدن سخت تر برای رسیدن به استاندارد مدارک مورد نیاز برای شارژ یک شک و یک مورد به دادگاه" به آن اضافه شده است.

حداکثر تپه QC, مدیر تعقیب عمومی گفت: 'اشتباهات جدی" بود که در گذشته ساخته شده ()

"محققان در حال کار فوق العاده سخت را امتحان کنید و رسیدن به این استاندارد است."

این NPCC گفت: پلیس نیز در مورد نصب تاخیر بین تجاوز به عنف گزارش و شارژ تصمیمات تا حدودی سرزنش "بالا مدرکی آستانه" و امتحانات از شاکیان' گوشی های تلفن همراه.

و متوسط زمان برای پلیس و CPS را به اتهام افزایش به 145 روز در مقایسه با 108 در 2018-19.

CPS گفت که "سخت در تلاش برای معکوس کردن روند ما دیده ایم در سال های اخیر" به عنوان یک راهبرد پنج ساله رونمایی شد به منظور بهبود میزان محکومیت در موارد تجاوز به عنف.

حداکثر تپه QC, مدیر تعقیب عمومی گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: "من قبول مقیاس مشکل اما ما نیز باید شرایط اگر ما در حال صحبت کردن در مورد آن است که به دنبال برگشت سه یا چهار سال برخی از اشتباهات جدی نیز ساخته شده است.

"موارد وجود دارد رفتن به دادگاه است که باید نشده است رفتن به دادگاه بنابراین ما تا به حال به از بین بردن است که به عنوان خوبی است."

CPS استراتژی شامل یک طرح اقدام مشترک با پلیس و افسران مشاوره حقوقی اولیه در تحقیقات.

آقای هیل نیز گفت: بیشتر اتهام تجاوز قربانیان باید اجازه داده شود به قبل از ضبط مدارک و شواهد برای جلوگیری از آمدن به دادگاه برای محاکمه و قربانیان که نیاز به حضور ارائه می شود باید یک "دیجیتال خرید" از روند به طوری که آنها می دانم چه به انتظار.

او گفت: "روند در حال حرکت در مسیر درست" با اشاره به افزایش تعداد موارد مراجعه کننده به CPS توسط پلیس است که در نتیجه در اتهامات عنوان شده علیه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب