کلیشه های نژادپرستانه توقف و اقلیت های قومی قربانیان سوء استفاده جنسی از دریافت کمک, گزارش, پیدا

کلیشه های نژادپرستانه ممکن است توقف, سیاه و اقلیت های قومی قربانیان سوء استفاده جنسی از دریافت کمک یک گزارش پی

توسط SALAMNEWWS در 5 تیر 1399

کلیشه های نژادپرستانه ممکن است توقف, سیاه و اقلیت های قومی قربانیان سوء استفاده جنسی از دریافت کمک یک گزارش پیدا کرده است.

پژوهش به سفارش مستقل تحقیق به سوء استفاده جنسی از کودکان (IICSA) هشدار داد که تصورات غلط در مورد آنچه که "عادی" در برخی از فرهنگ ها می تواند منجر به سوء قصد به رسمیت شناخته نشده و یا حرفه ای مصرف بدون عمل.

"چارچوب گسترده تر از نژاد پرستی در جامعه می تواند آن را سخت تر برای افراد در اقلیت های قومی و جوامع به صحبت کردن در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان را از نگرانی برای تقویت کلیشه های منفی" گفت: گزارش منتشر شده در روز پنج شنبه.

"علاوه بر این می تواند منجر به موسسات و حرفه ای عدم مداخله برای ترس از بودن با برچسب 'نژادپرستانه'."

تحقیقات انجام شده با نژاد برابری پایه و اساس تجزیه و تحلیل تجارب بیش از 80 نفر از جمله قربانیان و بازماندگان از طیف وسیعی از اقلیت های قومی و جوامع است.

یک زن گفت که زمانی که او گزارش داد آنچه او رنج می برد به یک مددکار اجتماعی, "او به من گفت: 'این است که سوء استفاده جنسی. این است فرهنگ خود را'. حتی امروز من خیلی آسیب دیده توسط این".

این گزارش گفت: کلیشه ها در مورد عاملان و قربانیان داشتن یک تاثیر منفی به دلیل حرفه ای "تا به حال یک ایده متفاوت از آنچه که "طبیعی" برای کودکان اقلیت های قومی و خانواده ها نسبت به فرزندان و خانواده".

آن را به نام کلیشه های مخرب از جمله "Asian نظافت باندهای" این sexualisation از مردم سیاه و سفید و یا درون خانوادگی روابط در برخی از گروه های قومی.

این گزارش گفت: برخی از معلمان به حال موفق به شناسایی نشانه هایی از کودک آزاری "از آنجا که از کلیشه ها که اقلیت های قومی به طور معمول کودکان بد رفتار" اضافه کرد: "این پاسخ عمیقی مادام العمر تاثیر منفی بر کسانی که تا به حال آنها را تجربه کرده."

این تحقیق همچنین نشان داد که برخی از قربانیان از اقلیت های قومی جوامع یافت می شود آن را دشوار است به دنبال کمک از آنجا که از یک کد "سکوت".

"شرم و ننگ می تواند به عنوان رانندگان پاسخ به سوء استفاده جنسی از کودکان که به دنبال حفظ افتخار و نه به نیازهای قربانی و بازمانده" آن هشدار داد.

این پژوهش گفت: برخی از قربانیان بوده است ostracised از جوامع خود پس از افشای سوء استفاده و آزار جنسی بود "دیده می شود به عنوان داشتن یک خاص تاثیر منفی بر ازدواج چشم انداز برای دختران در برخی از جوامع آسیای جنوبی".

یک زن گفت: یک گروه متمرکز است که برخی از خانواده ها با قرار دادن یک "مقدار زیادی از فشار بر روی بازمانده به صحبت می کنند".

"این می تواند خود خانواده خود را تمدید خانواده اما حتی جامعه خود را," او اضافه شده است. "و نیز وجود دارد یک حس سفید مردم ما را به عنوان بد و در حال حاضر شما در حال نشان دادن آنها چگونه بد شما هستند."

شرکت کنندگان گفت: آنها احساس کلیشه های نژادی نیز می تواند عمل به عنوان یک مانع برای گزارش تخلف به موسسات دیده می شود که عمدتا سفید از جمله پلیس و خدمات اجتماعی.

Jabeer کون, مدیر اجرایی مسابقه برابری بنیاد گفت: "در حالی که شواهد نشان می دهد که این موضوع این است که بیشتر آشکارا مورد بحث این مهم است که ما همچنان برای به چالش کشیدن کلیشه و مراحل را به اطمینان حاصل شود که کودکان از همه جوامع در حال بهتر محافظت از سوء استفاده جنسی از کودکان."

هالی Rodger یک پژوهشگر اصلی برای IICSA گفت: "شرکت کنندگان' احساسات 'othered' توسط متخصصان و موسسات معناداری مانع گزارش تخلف عنوان شد احساس شرم و ننگ و ترس از عدم اعتقاد.

"اهمیت آموزش و آگاهی بیشتر و گوش دادن به صدای بازماندگان از اقلیت های قومی پس زمینه روشن است."

این گزارش منتشر شد که آمار جداگانه از دولت ازدواج اجباری واحد نشان داد که 1,355 موارد مورد بررسی قرار گرفت در سال 2019.

حدود 5 درصد از بالقوه یا واقعی ازدواج های اجباری در زمان ثبت محل در بریتانیا در حالی که دیگران درگیر کشورها از جمله پاکستان و بنگلادش و هند و افغانستان و سومالی و عراق و رومانی.

بیش از یک چهارم قربانیان کودکان درگیر و یک سوم از قربانیان بین سنین 18 و 25.

"ازدواج اجباری یک جرم پنهان و این ارقام منعکس خواهد شد در مقیاس کامل از سوء استفاده" در این گزارش است.

IICSA بررسی میزان که موسسات و سازمانها را قادر به محافظت از کودکان در انگلستان و ولز از سوء استفاده جنسی و توصیه هایی را برای تغییر.

بازماندگان از کودکان سوء استفاده جنسی می توانید به اشتراک گذاری تجارب خود را با تحقیق در حقیقت پروژه در نوشتن و یا از طریق تلفن. بازدید www.truthproject.org.uk و یا ایمیل share@iicsa.org.uk

اگر شما آسیب دیده اند و تجاوز و یا سوء استفاده جنسی, شما می توانید تماس با بحران تجاوز در 0808 802 9999 یا بازدید rapecrisis.org.انگلستان

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن