سرپا نگه داشتن فرهنگ یکی از سنگهای قیمتی در دیزنی به علاوه با تشکر از میزبان دن Lanigan - CNET

در دیزنی به علاوه نشان می دهد سرپا نگه داشتن فرهنگ دن Lanigan بررسی غرفه های لباس از معروف دیزنی فیلم مانند کا

توسط SALAMNEWWS در 27 تیر 1399
dan-lanigan-headshot

در دیزنی به علاوه نشان می دهد سرپا نگه داشتن فرهنگ دن Lanigan بررسی غرفه های لباس از معروف دیزنی فیلم مانند کابوس قبل از کریسمس, Who Framed Roger Rabbit و Tron.

دیزنی

یکی از لذت بخش می یابد در دیزنی به علاوهnestled در میان موسیقی همیلتون و جنگ ستارگان و مارول فیلماست زیبا و درس خوان و سرگرم کننده نشان می دهد سرپا نگه داشتن فرهنگ میزبانی فیلم سرپا نگه داشتن جمع آوری دن Lanigan. نشان می دهد قضیه ساده است: Lanigan صرف هر قسمت بررسی غرفه ها و لباس های از فیلم دیزنی مانند کابوس قبل از کریسمس و یا دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه. او سهام خود را می یابد و با هنرمندان و طراحان است که آنها را ایجاد کرده و بازیگرانی که مورد استفاده و آنها را میپوشید.

بخشی از نشان می دهد درخواست تجدید نظر است که Lanigan نشان دهنده همه ما است که طرفداران دیزنی و فیلم. در این مصاحبه من خیلی وسواس پادکست Lanigan توضیح می دهد که چگونه میزبانی نمایش اجازه داده او را به عشق خود را از فیلم مکشوفه به سطح دیگری.

"همانطور که ما فیلم برداری در هر قسمت یاد گرفتم بیشتر و بیشتر شد با وسواس کسانی که فیلم" Lanigan می گوید. "من خوش شانس هستم چرا که من می توانید نگاهی به فیلم, من در حال حاضر دوست دارم و در پایان از ساخت یک قسمت آن را دوست دارم و حتی بیشتر."

در فصل اول از سرپا نگه داشتن فرهنگ پوشش هشت فیلم از جمله Honey, I Shrunk The Kids, Tron, Mary Poppins و Muppet Movie.

ما در طول مصاحبه Lanigan مشترک آنچه آن را مانند رفتن به دیزنی Archives سرپا نگه داشتن انبار گرفتن برای دیدن لباس های شگفت انگیز و غرفه های از فیلم هایی مانند کابوس قبل از کریسمس و Who Framed Roger Rabbit. او همچنین در مورد کار با اکشن star, دولف لاندگرن در واقعیت نشان می دهد نژاد به صحنه که در آن شرکت کنندگان رفت و به مکان های از فیلم های معروف مانند ترمیناتور, E. T. و Pulp Fiction و دوباره مانع از آنها.

گوش دادن به تمام مکالمات با Lanigan در اپل پادکست ها و Spotify در. اشتراک من خیلی وسواس در پادکست های مورد علاقه خود را برنامه. در هر قسمت ما گرفتن با یک هنرمند بازیگر و یا خالق برای یادگیری در مورد کار حرفه ای و زمان وسواس.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: iOS 14 hands-on preview: تلاش توسعه دهندگان'...

12:13tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن