رئیس جمهور تهمت حساب شده است به طور موقت ممنوع از Twitch - CNET

Twitch به طور موقت به حالت تعلیق جمهور تهمت حساب میشه. حرکت یا کشش ناگهانی Twitch به طور موقت ممنوع اعلام کرد

توسط SALAMNEWWS در 9 تیر 1399
Twitch logo

Twitch به طور موقت به حالت تعلیق جمهور تهمت حساب میشه.

حرکت یا کشش ناگهانی

Twitch به طور موقت ممنوع اعلام کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کانال با استناد به "نفرت انجام شده است." تعلیق صادر شد با توجه به یک برنامه تکراری پخش کردن یک کمپین 2016 رالی و نیز تجمع اخیر در تولسا با توجه به جریان پلت فرم.

Twitch مدارا در نفرت و رفتار آن را به عنوان ترویج تشویق یا تسهیل تبعیض شئ, بد, آزار یا خشونت بر اساس نژاد و قومیت ، ملیت ، مذهب ، جنسیت ، گرایش جنسی ، سن و ناتوانی وضعیت پزشکی یا کهنه وضعیت.

"نفرت انگیز رفتار است نه مجاز در حرکت یا کشش ناگهانی" سخنگوی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. "رئیس جمهور تهمت کانال صادر شده است تعلیق موقت از Twitch برای نظرات در جریان و محتوای متخلف حذف شده است."

این برنامه تکراری پخش از 2016 تجمع موجود نظرات از مغلوب ساختن پیشی جستن است که مکزیک در حال ارسال "تجاوزگران" و "مواد مخدر" در سراسر مرز ایالات متحده. اخیر تولسا تجمع دیدم رئیس جمهور را بیشتر نژادپرستانه اظهارات مربوط به نگرانی های خود را با defunding پلیس: "بسیار دشوار hombre است به شکستن پنجره از یک زن جوان که شوهرش را به عنوان یک سفر به فروشنده و یا هر آنچه که او ممکن است انجام دهید. و شما 911 تماس بگیرید و آنها می گویند " من ببخشید این شماره دیگر کار می کند.' شما باید بسیاری از موارد که مانند بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از," او ادعا کرد که در طول رالی.

Twitch گفت: آن هشدار داده بود مغلوب ساختن پیشی جستن تیم سال گذشته زمانی که آنها باز حساب خود را که او تا به حال به پایبندی به پلت فرم دستورالعمل و شرایط استفاده از خدمات: هر کاربر. "ما را استثنا سیاسی و یا انتشار محتوا را در محتوای گزارش به ما که ما را نقض قوانین" Twitch گفت: رئیس جمهور در زمان.

Twitch به سرکوب کاربران آن است. هفته گذشته آن را به حالت تعلیق در حساب از بازی محبوب streamer,,,, Dr بی احترامی به دلایل ناشناخته و بنا به گزارش ها به طور دائم و همچنین گفت: این امر آغاز صدور ممنوعیت دائم زیر موجی از اتهامات سوء استفاده جنسی در برابر محبوب کشش streamers. حرکت یا کشش ناگهانی حذف حساب streamers از جمله IamSp00n, BlessRNG و DreadedCone.

همچنین نگاه کنید به: بهترین لپ تاپ 15 اینچ از سال 2020 برای کار و بازی یا هر دو

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 5 PC بازی خواهیم کرد که شما را بهتر مسابقه

26:13tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب