افسر پلیس دوچرخه ربوده در حالی که اجرای اجتماعی فاصله اقدامات

پلیس به دنبال شاهدان پس از یک افسر دوچرخه ربوده شد در حالی که او را گفتن مردم به چوب به اجتماعی فاصله گرفتن قو

توسط SALAMNEWWS در 17 اردیبهشت 1399

پلیس به دنبال شاهدان پس از یک افسر دوچرخه ربوده شد در حالی که او را گفتن مردم به چوب به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

دره رودخانه تیمز پلیس گفت: یک گروه از مردان با استفاده از "ارعاب و تهدید زبان" به سوی یک پلیس جامعه مسئول پشتیبانی (PCSO) و در زمان دوچرخه خود را پس از آنها نزدیک شدند در حالی که بازی یک بازی کریکت در سلوق.

"بچه ها این نیست خنده دار" افسر شنیده می شود گفت: در یک تصویری از این حادثه.

"شما فقط از سرقت" کسی فریاد زد: پس از یک مرد فرار کردن با دوچرخه.

این افسر خط مقدم به نام برای پشتیبان گیری, اما به پایان رسید تا گرفتن دوچرخه خود را به عقب زمانی که این گروه از صحنه فرار کرد.

دره رودخانه تیمز پلیس به دادگاه تجدید نظر شاهدان به جلو آمده و پس از PCSO بود "مرعوب" توسط یک گروه در Godolphin زمینه بازی در سلوق برکشایر در دوشنبه شب بود.

او تا به حال نزدیک شدن این گروه — که در اواخر نوجوانی خود را به اواسط 20s — به "توضیح اهمیت آنها پیوستن به محدودیت های فعلی در مجامع عمومی" در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به زور گفت.

سرپرست گاوین وانگ محلی پلیس فرمانده سلوق گفت: "ما به طور کامل متعهد به حمایت از مبارزه با کروناویروس به منظور صرفه جویی در زندگی می کند و ما باید به یاد داشته باشید که افسران در خط مقدم قرار دادن خود در معرض خطر به منظور انجام این کار است."

"من می دانم که جامعه محلی خواهد بود خجالت اقدامات تعداد کمی از مردم به این دلیل که اکثریت قریب به اتفاق مردم درک آنچه مورد نیاز است و باید با پیروی از قوانین در اطراف coronavirus."

مردم شده اند خواست تا در خانه بماند مگر اینکه ضروری است — برای مثال برای رفتن به محل کار و یا دریافت مواد غذایی — به عنوان بخشی از تلاش های این شامل گسترش ویروس.

دولت نیز ممنوع, عمومی تجمعات بیش از دو نفر در طول بیماری همه گیر.

آقای وانگ گفت: ماموران رفت و برگشت به زمینه های بازی در سلوق در روز سه شنبه و یک گروه از مردان بازی کریکت. "آنها در تلاش برای اجرا کردن اما آنها بازداشت شدند و صادر شده و با مجازات ثابت اعلامیه" او گفت:.

سرپرست گفت: PCSO مجروح نیست در طول روز دوشنبه حادثه نشان داد و "حرفه ای و بزرگ محدودیت".

آقای وانگ گفت: این حادثه بود که "مورد بررسی به طور کامل" و او به دادگاه تجدید نظر برای هر کسی که با اطلاعات در مورد حادثه و یا چه کسی می داند هر کسی که ممکن است به جلو آمده.

"ما به خصوص مایل به ردیابی یک مرد است که آسیایی, با نازک ریش و سبیل کوتاه, تاریک, نابود و لگدمال مو, پوشیدن آنچه که به نظر می رسد سیاه و سفید سنتی لباس بلند و گشاد و سیاه و لغزنده."

وی افزود: "ما همچنین به دنبال ردیابی یک مرد که درگیر سوار بر دوچرخه است که آسیایی, پوشیده, تاریک, تی شرت و شلوار و ما نیز به دنبال ردیابی مردان دیگر که در حال حاضر در پارک و درگیر در این حادثه است."

انگلستان شده است در مستند از ماه مارس بیش از Covid-19 که آلوده اطراف 195,000 مردم به تاریخ در انگلستان است.

مرگ و میر برای coronavirus بیماران بود در 29,427 که از بعد از ظهر دوشنبه با توجه به آمار دولت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب