پلیس رد زن تجاوز به عنف ادعا می کنند به عنوان 'b****cks' و حاضر به بررسی چهار سال قبل از مرد همان اتهام دوباره زده

پلیس اخراج یک زن به اتهام تجاوز به عنف به عنوان "b*****cks" چهار سال قبل از همان مرد که گفته می شود دوباره زده

توسط SALAMNEWWS در 7 تیر 1399

پلیس اخراج یک زن به اتهام تجاوز به عنف به عنوان "b*****cks" چهار سال قبل از همان مرد که گفته می شود دوباره زده شد.

که نمی توان به نام به دلایل قانونی گزارش شده است که مورد تجاوز قرار گرفته در یک مهمانی در خانه در ماه نوامبر 2011.

Greater Manchester, افسران پلیس ثبت نکرده اتهام جرم و جنایت و یا درستی و در سال 2015 همان مرد به اتهام تجاوز به یک دوم قربانی.

شک نیست در صورت آزمایشی دلیل که شاکی بود بیش از حد بیمار به شواهد و اولین قربانی ادعا کرده است در حال حاضر پرداخت شده است £12,000 غرامت.

"او رفت و دوباره همه به این دلیل که پلیس موفق به گوش دادن به من و من به طور جدی اولین بار در" زن گفت: در بیانیه منتشر شده از طریق وکلاء.

"من فکر می کنم آن را کاملا وحشتناک. آنها تا به حال دو شانس برای متوقف کردن این مرد و او است که هنوز هم در خارج وجود دارد در حال حاضر."

مورد نازل شد پس از آن نسبت به ثبت تجاوز پیگرد قانونی در انگلستان و ولز میزان به 1.5 درصد است.

در ماه مارس دادگاه عالی حاضر مجوز برای یک چالش قانونی متهم تاج دادستان خدمات تغییر شیوه های خود را به پیش بروید.

مرکز زنان و عدالت است را به چالش کشیده حاکم و دولت را نقد کنید از دست زدن به موارد تجاوز به عنف در سراسر سیستم عدالت کیفری در جریان است.

زن در, Greater Manchester, پلیس مورد گفت: نیروی حال "زندگی من از بین برد" بیش از دو بار هر دو با دست زدن به آن از سال 2011 بررسی و "آوردن کابوس بازگشت" سال بعد.

دو هفته قبل از عروسی خود را در ماه جولای سال 2016 افسران زدم در درب خود را به اطلاع او که مرد او متهم شده بود موضوع را به اتهام تجاوز به عنف.

زن گفته بود که ضبط اصلی پلیس مصاحبه شده بود از دست داد و او را به بطور منظم احساس را تجربه کنند.

"من تا به حال تلاش برای قرار دادن آن پشت سر من اما در یک لحظه آن را بیش از زندگی من" او گفت:.

"من شروع به نوشیدن به شدت هنگامی که آن را تمام آمد که من فقط نمی تواند مقابله و من ازدواج نمی زنده ماندن آن است. شوهرم مرا ترک کرد و هنگامی که او گفت که من نمی خواهم همان فرد از روز پلیس در رو زد. چگونه می تواند باشد؟"

در طول این تحقیقات به دومین اتهام تجاوز ماموران کشف شد که برای اولین بار گزارش شده بود ثبت شده به عنوان یک جرم و تحقیقات توسط پلیس دیده بان باعث شد.

مستقل اداره پلیس انجام (IPOC) که کشف ایمیل های بین یک مرد کارآگاه گروهبان (DS) و یک پلیس زن پاسبان (PC) تمسخر و مشروعیت او اتهامات.

در یک تبادل ایمیل DS نوشته بود که "هیچ جرم و جنایت شده و با توجه به آن همه بودن ب*****cks" و PC پاسخ داد: "مطمئن پزشکی قانونی حتی نمی توانیم اجازه آن را."

این IOPC همچنین کشف کرد که هر دو از افسران اخراج کرده و نتیجه گیری از یک گزارش پزشکی قانونی که پیشنهاد بیشتر تست DNA مورد نیاز بود با توجه به آثار مایع منی بر روی زن لباس است.

در طعنه آمیز, ایمیل, DS, مسخره شاکی به شرح آنچه او رنج می برد در طول حمله.

زمانی که مورد سوال توسط IOPC او اعتراف کرد که او معتقد بود این زن در حالی که افسر زن ادعا کرد که او احساس آن را سخت برای تضمین محکومیت.

پلیس ناظر به این نتیجه رسیدند که چهار افسر به حال موارد به پاسخ برای تخلف مربوط به عدم به درستی بررسی یک اتهام تجاوز به عنف و عدم ثبت آن به عنوان یک جرم و جنایت است.

DS دریافت یک هشدار نوشته شده است. این افسر پلیس زن که پس از ارتقا به رتبه کارآگاه پاسبان استعفا قبل از برنامه ریزی سوء شنوایی.

دو نفر دیگر از افسران پلیس که در مورد چپ, Greater Manchester, پلیس قبل از IOPC تحقیقات راه اندازی شد.

شاکی گفت: او تجربه کرده بود "در مجموع به کشته شدن هر گونه اعتماد به نفس یا احترام به پلیس".

Greater Manchester مقر پلیس (گتی)

"من آن را کاملا منزجر کننده است که پلیس در نظر گرفته من," او گفت:. "آنها در زمان یک نگاه در من ساخته شده یک فرض چون من مست شده بود و چون از حزب خانه من بود و شاید مردم من را با آن زمان.

"این واقعیت است که یک افسر پلیس زن می خواهم که نسبت به زن دیگری که تبدیل شده به آنها را برای کمک به این است که تکان دهنده ترین از همه است."

او وکیل ویکتوریا ریچاردسون مدیر, از آزادی های مدنی در Hudgell وکلاء گفت: "وحشتناک مورد" یکی fo بدترین نمونه های او دیده می شود.

"همان مرد مواجه نیست بیشتر اتهامات چهار سال پس از مشتری های ما به حساب این تکان دهنده رفتار پلیس نمی خواهد کشف شده است," او اضافه شده است.

"چرا که این خانم نمی تواند ارائه توضیحات واضح و روشن از آنچه اتفاق افتاده است به دلیل نوشیدن در یک مهمانی, آنها به طور کامل رد کرد و حساب او را. که طرز فکر افسران معنای آنها بودند و سپس نابینا به جزئیات در یک گزارش پزشکی قانونی که در واقع به نام برای تحقیقات بیشتر.

"پلیس استانداردهای دولتی که افسران باید قضاوت در مورد اعتبار قربانیان اگر دولت خود را از ذهن است که تحت تاثیر الکل, اما, متاسفانه, این به نظر می رسد یک مورد که در آن رخ داده است که از آغاز."

Greater Manchester, پلیس عذر خواهی کرد برای ناراحتی های ناشی از به زن و گفت: فرآیندهای آن تا به حال "تغییر قابل توجهی".

"ما می خواهیم برای اطمینان دادن به مردم که اقدامات کسانی را منعکس نمی کند سخت کوش و شیوه ای حرفه ای کارکنان ما نمایش هر روز" یک سخنگوی اضافه شده است.

"ما در حال آگاه از حساسیت های درگیر هنگامی که ما دریافت چنین گزارش کرده اند و تیم های متخصص افسران آماده به پیشرفت موارد و پیدا کردن کسانی که مسئول."

اگر شما آسیب دیده اند و تجاوز و یا سوء استفاده جنسی, شما می توانید تماس با بحران تجاوز در 0808 802 9999 یا بازدید rapecrisis.org.انگلستان

آخرین مطالب