پیکسل 3A در مقابل پیکسل 3 مشخصات: دوربین, پردازنده, باتری و بیشتر در مقایسه - CNET

پیکسل 3A و 3A XL لزوما به روز رسانی به پیکسل های موجود 3. بلکه دو گوشی گسترش گوگل ساخته شده برای درخواست تجدید

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399

پیکسل 3A و 3A XL لزوما به روز رسانی به پیکسل های موجود 3. بلکه دو گوشی گسترش گوگل ساخته شده برای درخواست تجدید نظر برای مخاطبان گسترده تر با گوشی های مقرون به صرفه تر (درست مثل پیکسل 4A جدید و به تازگی قطع پیکسل 4 و پیکسل 4 XL). هنگامی که با پیکسل 3 و 3 XL مقایسه, 3A و 3A XL هزینه صدها کمتر در راه اندازی, هر چند شکاف قیمت از آن زمان باریک شده است -- در حال حاضر شما در واقع می توانید 3 پیکسل برای کمتر از 3A پیدا کنید.

پیکسل 3 هنوز هم یکی از بهترین دوربین های زمانی که آن را به عکس می آید, و آنچه فوق العاده است پیکسل 3A و 3A XL دریافت همان دوربین. قربانی شد برای گرفتن گوشی های جدید به آمار قیمت پایین، اما نه بسیاری از. بدن ها به اندازه براق نيستن هیچ مقاومت در برابر آب و یا شارژ بی سیم وجود دارد, هر چند جک هدفون وجود دارد.

پیکسل 3A دارای صفحه نمایش کمی بزرگتر در داخل بدنه کمی بزرگتر از پیکسل 3 -- ما در حال صحبت کردن میلی متر. 3A دارای صفحه نمایش 5.6 اینچ OLED در حالی که بزرگتر 3A XL دارای صفحه نمایش 6 اینچ OLED. خبر خوب اينه که هيچ خبري نيست!

تلفن های پیکسل جدیدتر نمی دریافت پیکسل 3 'sاسنپ اژدها 845 پردازنده. در عوض آنها یک پردازنده اسنپ دراگون 670، که ما در آزمون های معیار ما کمتر قدرتمند پیدا کرد.

بیشتر بخوانید: آیفون SE در مقابل پیکسل 4A: کدام تلفن بودجه بهترین دوربین را دارد؟

سارا تِو/سی نت

پیکسل 3 واقعا ما را با دوربین های استثنایی خود را در سال 2018 منفجر. در حالی که ما کمتر در مورد عدم جک هدفون هیجان زده شد, دوربین بیش از می سازد تا برای آن (به ذکر نیست که AI - صفحه نمایش تماس). حتی پس از استفاده از تلفن به مدت شش ماه، ما تحت تاثیر قرار باقی مانده است.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب