انتاریو می بیند کمترین روزانه COVID-19 مورد افزایش در هفته به کانادا اینچ نسبت 68K موارد

کانادا گزارش 1,266 رمان coronavirus موارد و 124 مرگ و میر در روز شنبه با همه اما چهار نفر از کسانی که مرگ و می

توسط SALAMNEWWS در 21 اردیبهشت 1399

کانادا گزارش 1,266 رمان coronavirus موارد و 124 مرگ و میر در روز شنبه با همه اما چهار نفر از کسانی که مرگ و میر ناشی از کبک و انتاریو به تنهایی.

این کشور در حال رشد است و نزدیک به 68,000-موارد خوانده شده را علامت. همانطور که از شنبه شب 4,693 که مردم از COVID-19 در کانادا و 67,691 موارد گزارش شده در سراسر کشور.

ادامه مطلب: Coronavirus: شتابزده دوباره باز می تواند ارسال کانادایی 'بازگشت به زندان,' ترودو می گوید:

نخست وزیر جاستین ترودو هشدار داد در روز شنبه است که هر شتابزده بازگشایی استانی اقتصاد می تواند باعث موج دوم از عفونت و ارسال کانادایی را به "حبس" در طول تابستان است.

در حالی که مقامات بهداشتی اشاره کرده اند مسطح نرخ روزانه موارد در چند استان ترودو گفت: کانادا "در مرحله بهبود است."

"ما هنوز در فاز اضطراری. ... اکثریت قریب به اتفاق از کانادایی ها ادامه خواهد داد تا نیاز به بسیار مراقب باشید."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: در سراسر جهان coronavirus موارد آمار 4 میلیون

شمارش روزانه با استفاده از آمار و ارقام گزارش شده توسط ولایتی و مقامات فدرال, آخرین شماره نیز شامل بیش از 31,000 بهبود و بیش از 1.1 میلیون آزمایشات انجام شده در کانادا.

کبک گزارش 61 کشته و 836 مورد جدید در روز شنبه و بالا بردن آن در مجموع به 36,986 موارد و 2,786 مرگ و میر. دوم پرجمعیت ترین استان در کانادا, Quebec همچنان به حساب اکثریت مرگ و میر و موارد در سراسر کشور.

شیوع کروناویروس: یک نگاه در داخل یک COVID-19 تست درمانگاه در مونترال غرب جزیره
شیوع کروناویروس: یک نگاه در داخل یک COVID-19 تست درمانگاه در مونترال غرب جزیره

مونترال است که کانون شیوع دارد و با پیش بینی بیش از آخر هفته نشان می دهد که coronavirus مربوط به مرگ و میر را افزایش می دهد اگر اجتماعی فاصله اقدامات جاری در این شهرستان است. بیش از 9000 نفر بهبود یافته اند از این ویروس تا کنون.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

انتاریو مشخص شده آن کمترین افزایش در بیش از یک ماه گزارش 346 موارد جدید و 59 جدید مرگ و میر در روز شنبه. با تجمعی در مجموع 19,944 موارد و 1,599 مرگ و میر در این استان در حال حرکت به سمت استانی افتتاح پارک برای استفاده در روز تقریبا سه هفته زود — با دسترسی محدود به پیاده روی, پیاده روی, دوچرخه سواری و تماشای پرنده است. بیش از 14,000 بهبود از COVID-19.

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

B. C. گزارش داد دو کشته و 15 مورد جدید در روز شنبه با استانی افسر پزشکی سلامت ترغیب مردم به حفظ فاصله فیزیکی در روز مادر. این استان دارای 2,330 موارد در مجموع و 129 مرگ و میر با بیش از 1500 بهبود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آلبرتا اعلام 59 موارد جدید و یک مرگ در روز شنبه. این استان در حال حاضر 6,157 موارد با بیش از 4200 بهبود و 116 مرگ و میر. بیش از 1200 موارد در نظر گرفته شده فعال در کلگری منطقه.

شیوع کروناویروس: Ontario فروشگاه سخت افزار سر در فروشگاه فروش به عنوان پارک آماده سازی برای بازگشایی
شیوع کروناویروس: Ontario فروشگاه سخت افزار سر در فروشگاه فروش به عنوان پارک آماده سازی برای بازگشایی

ساسکاچوان گزارش نه موارد جدید و صفر جدید مرگ و میر در روز شنبه. این استان دارای 553 موارد در مجموع با یک منحنی است که همچنان به صعود و 207 از این موارد در نظر گرفته شده فعال است. شش نفر فوت کرده اند تا کنون و 340 بهبود یافته اند. بسیاری از موارد جدید متمرکز در شمال دور.

مانیتوبا تا به حال هیچ مورد جدید به گزارش روز شنبه. این استان دارای تجمعی در مجموع 273 موارد با 30 از آنها در نظر گرفته شده فعال و 247 نفر در نظر گرفته شده است. هفت نفر فوت کرده اند تا کنون. مانیتوبا لگد کردن فاز اول آن به تدریج در حال ظهور از زیر COVID-19 محدودیت در اوایل ممکن است.

ادامه مطلب: Coronavirus: می توانم حاضر به بازگشت به محل کار اگر من احساس می کنم نا امن ؟

نوا اسکوشیا تنها اطلس استان به گزارش موارد جدید و یک مرگ در روز شنبه. این استان اعلام کرد سه مورد جدید آوردن مجموع آن تعداد از موارد به 1,011. یک نفر کشته در دراز مدت مراقبت از خانه در هالیفاکس است که دیده می شود تمدید شیوع بیماری در میان ساکنان و کارکنان بالا بردن استانی تلفات به 47. بیش از 740 نفر بهبود یافته اند.

نیوفاندلند و لابرادور گزارش هیچ مورد جدید ترک آن مورد شمارش در 261 با 244 بهبود و 14 فعال موارد است. سه نفر فوت کرده اند در این استان پس از همه گیر آغاز شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: برخی از نیوبرانزویک کسب و کار ناراضی ناگهانی انتقال به جدید فاز بهبود
شیوع کروناویروس: برخی از نیوبرانزویک کسب و کار ناراضی ناگهانی انتقال به جدید فاز بهبود

جزیره پرنس ادوارد ندارد یک به روز رسانی در شنبه اما آن تعیین شده coronavirus صفحه نشان می دهد تمام 27 مورد از COVID-19 در استان در نظر گرفته بازیافت از جمعه.

نیوبرانزویک گزارش هیچ مورد جدید در روز شنبه ترک آن با 120 موارد در مجموع و صفر و میر. بسیاری از افراد بهبود یافته اند از آنجا که تنها دو فعال موارد باقی مانده است. این استان در روز جمعه اعلام کرد که از آن خواهد شد در حال حرکت به مرحله بعدی آن از بازیابی اجازه می دهد و دفاتر و فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و نهادهای فرهنگی مانند کتابخانه ها موزه ها و گالری های برای باز کردن. اجتماعی فاصله و ماسک صورت هنوز هم نقش مهمی در نیوبرانزویک را بازگشایی برنامه.

ادامه مطلب: ساسکاچوان بومی جامعه نا امید و عصبانی' آن را به عنوان جنگ شیوع کروناویروس

Nunavut دست نخورده باقی مانده توسط COVID-19 تا کنون پس از مثبت کاذب گزارش شده است به تازگی. همه موارد در مناطق شمال غربی و یوکان در نظر گرفته حل شود.

جهانی تعداد برای COVID-19 مورد رسیده چهار میلیون مارک در روز شنبه. بیش از 279,000 مردم در سراسر جهان کشته شده اند که تا کنون با توجه به داده های ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

— با فایل های رویترز

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب