آنلاین مراسم تشییع جنازه برگزار می شود برای شهردار سئول در میان COVID-19 همه گیر

رسمی تشییع جنازه برای شهردار سئول پارک برنده-به زودی برگزار خواهد شد آنلاین در این هفته بیش از coronavirus نگر

توسط SALAMNEWWS در 22 تیر 1399

رسمی تشییع جنازه برای شهردار سئول پارک برنده-به زودی برگزار خواهد شد آنلاین در این هفته بیش از coronavirus نگرانی های خود را از مراسم تشییع جنازه کمیته روز یکشنبه گفت.

اعلام می آید در میان یک گرم اجتماعی بحث بر سر چگونه یک مراسم تشییع جنازه باید مرتب برای پارک که مرده پیدا شد در روز جمعه. او گزارش شده بود درگیر در آزار و اذیت جنسی اتهامات.

نماینده مجلس Park Hong-keun که با این نسخهها کار به صورت موقت تشییع جنازه کمیته به خبرنگاران گفت که حاضر تشییع جنازه برگزار خواهد شد در داخل Seoul City Hall در صبح روز دوشنبه. او گفت: این کمیته با هدف حمایت از یک دولت-led anti-virus مبارزات انتخاباتی و برگزاری یک "فروتن" مراسم تشییع جنازه.

ادامه مطلب: شهردار سئول: سوالات فراگیر مرگ ناگهانی به عنوان همدردی هرچه در

این نماینده مجلس گفت: حدود 100 نفر از جمله سوگوار خانواده انتظار می رود برای حضور در مراسم تشییع جنازه خواهد بود که پخش زنده در یوتیوب. او گفت: مراسم تشییع خواهد شد عبارتند از سکوت بزرگداشت تخمگذار از florals, فیلم های شهردار و یادبود سخنرانی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Park Hong-keun گفت که از ساعت 1 صبح یکشنبه حدود 18000 نفر پرداخت کرده احترام خود را به شهردار در دو سایت های عزاداری در سئول در یک بیمارستان دیگر در یک میدان در نزدیکی شهرستان سالن. در مورد 922,000 مردم اسبق شهردار مرگ در یک شهرستان اجرا آنلاین عزاداری سایت از بعد از ظهر یکشنبه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در حالی که مرگ ناشی از ابراز همدردی بسیاری از کره جنوبی خواستار آن شدند که مقامات بررسی گزارش اتهامات علیه پارک و ابراز مخالفت با مقیاس بزرگ در یک مراسم تشییع جنازه برای پرداخت با پول مالیات دهندگان.

شیوع کروناویروس: کره جنوبی مقامات به دنبال در تلفن همراه اطلاعات کارت های اعتباری برای ردیابی ممکن است COVID-19 عفونت
شیوع کروناویروس: کره جنوبی مقامات به دنبال در تلفن همراه اطلاعات کارت های اعتباری برای ردیابی ممکن است COVID-19 عفونت

یک درخواست با دفتر ریاست جمهوری مخالفت با چنین تشییع جنازه تا به حال به دست آورد بیش از 535,000 امضا از بعد از ظهر یکشنبه. "برگزاری آرام مراسم تشییع جنازه خانواده باید مناسب" طومار می گوید.

سئول مسئولان شهرستان گفت: روز دوشنبه آنلاین مراسم تشییع جنازه خواهد بود یک رویداد رسمی پرداخت می شود با بودجه شهرستان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پلیس گفت: هیچ نشانه ای از قتل زمانی که پارک را در بدن کشف شد. اما آنها حاضر به افشای علت دقیق مرگ او. سئول مقامات روز جمعه گفت که آنچه آنها به عنوان پارک "را" پیدا شد در محل اقامت خود را.

ادامه مطلب: شهردار سئول در بر داشت مرده چپ توجه داشته باشید گفت: "متاسفم برای همه مردم" هیچ اشاره ای به اتهامات

پلیس راه اندازی گسترده جستجو برای پارک 64 روز پنج شنبه پس از دخترش بود به نام پلیس و گزارش او را پدر از دست رفته است. در حالی که جستجوهای بودند در جریان کره جنوبی رسانه ها گزارش دادند که یکی از پارک دبیر شکایت کرده و پلیس در روز چهارشنبه بیش از اتهام آزار و اذیت جنسی.

پلیس بعدا تایید کرد که شکایت علیه پارک شده بود واصل اما حاضر به ارائه جزئیات بیشتر از جمله اینکه آیا این شکایت بود در مورد رفتار های جنسی.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن