در مجموعه ای از درام فضایی نت فلیکتور دور، هیلاری سوانک نگران زمین است - CNET

رام و اما لباس ميپوشن دیه پرا/نت فلی سی این داستان بخشی از خوش آمدید به مریخ است، سری ما کاوش در سیاره سرخ اس

توسط SALAMNEWWS در 14 شهریور 1399
away-109-unit-01641r

رام و اما لباس ميپوشن

دیه پرا/نت فلی سی این داستان بخشی از خوش آمدید به مریخ است، سری ما کاوش در سیاره سرخ است.

هیلاری سوانک صاحب انواع جوراب های با themed فضا است. بعضی ها روی آن ها ستاره دارند، بعضی ها سیاره دارند.

او آسایشگاه کیهانی را خرید زیرا فضانورد زندگی واقعی ناسا مایک ماسیمینو در جوراب های خنده دار قرار دارد و به نظر می رسید دقیقاً از نوع لمس انسانی کننده ای است که هنگام بازی فرمانده اولین سفر به مریخ در درام فضایی جدید نت فلی ۱۰ قسمت دور می خواست.

سوانک می گوید: «من فکر می کردم، «این بشریت است، درست آنجا»، پایش را روی میز بلند می کند و ترکیب ماسیمینو از مغز و طنز را در حالی که کفش آسمانی اش را نشان می دهد، توصیف می کند.

دور، خارج از سپتامبر 4، به دنبال فضانورد بسیار انجام شده سوانک اما گرین و خدمه بین المللی خود را به عنوان آنها بادبان دورتر و دورتر از زندگی خود را بر روی زمین به سمت آینده ای ناشناخته در سیاره سرخ است. اما، مادر یک دختر نوجوان و همسر مهندس ناسا، با افسار فشار بین خانواده اش بر روی زمین، و حرفه تاریخ سازی اش دست و پنجه نرم می کند.

در ماه ژانویه، در ونکوور پیش از همه گیر، سوانک و کاست مات هایش بسیار روی زمین هستند. اونا روي يه ميز توي حياط پشتي مجموعه براي خونه خانوادگي سبز نشسته اند، جلوي يه آتش نشاني که به احتمال زياد تاييد چيپ و جوانا گينز رو ملاقات ميکنه. از طریق پنجره ها، من می توانم فضای داخلی مفهوم باز، یخچال فولاد ضد زنگ، و تمام شانس و به پایان می رسد خانواده ها جمع آوری و قرار دادن در خانه های خود را ببینید. بازیگران در مورد بخش هایی از گرایش انسان صحبت می کنند که در راه مریخ گرفته یا پشت سر گذاشته می شوند. به اندازه کافی مناسب، آنها در سفینه فضایی گاه به گاه پوشیده شده اند-- پیراهن های آستین بلند مونوگرام شده مارون و نسخه فضایی شلوار بلند لباس ورزشی.

دور خواهد شد، به ناچار، به عنوان چیزی از یک درام محل کار توصیف می شود. اما با همکارهایی سر و کار دارد که همیشه به اقتدار او احترام نمی گذارند، که شایعات می کنند، که دیدگاه های خاص خود را در مورد روابط خانوادگی از فضا دارند -- نه به این دلیل که هیچ یک از آنها آدم های خوب یا بدی هستند، بلکه دقیقا به این دلیل است که آنها مردم هستند. پر شده به سفینه فضایی برای ماه ها در پایان، نظرات یک راه برای ضربه زدن به یکدیگر. و در قسمت اول که یک بحران بهداشتی به دیدار خانواده فوری اما می افتد، او باید بین مادر بودن و فضانورد بودن یکی را انتخاب کند.

سوانک می گوید: «من فکر می کنم ما در یک [تغییر فرهنگی] هستیم.» سوانک با قرار دادن این نمایش در زمان فعلی می گوید: «این برابری است و همه ما در آنجا هستیم تا هر کاری که رویای ما مهم نیست چه جنسیتی انجام دهیم، مهم نیست چه عقیده ای، مهم نیست چه نژادی، و زمان هیجان انگیزی است و با این حال ما هنوز این الگوهای رگبار و قدیمی تفکر را داریم.»

در یک اتاق کنفرانس در استودیوی کانادایی، خالق اندرو هیندراکر (با پوشیدن کلاه ناسا بافندگی سیاه) و دونده نمایش جسیکا گلدبرگ در مورد تضاد مشکلات آشنای زمینی و آینده ای که هنوز در پیچیدن پلاستیکی است صحبت می کنند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب