نیسان Z نشان می دهد : سازمان دیده بان جدید Z ماشین livestream در اینجا -- Roadshow

امروز روزی است که بسیاری از ما سال ها منتظرش بودیم، اما فکر ممکن است هرگز نیاید: نیسان در نهایت سه شنبه شب Z ج

توسط SALAMNEWWS در 26 شهریور 1399

امروز روزی است که بسیاری از ما سال ها منتظرش بودیم، اما فکر ممکن است هرگز نیاید: نیسان در نهایت سه شنبه شب Z جدید را فاش کرد. خب، از نظر فني اين چيزيه که نيسان بهش ميگفت ز پروتو اما نگران نباشید، نام "پروتو" -- همانطور که در "نمونه اولیه" -- نشان دهنده یک نسخه به آرامی مبدل از ماشین تولید نهایی است. چند چیز ممکن است تغییر کند، اما توسط و بزرگ، این Z بعدی خواهد بود.

آشکار امروز است که بیشتر در مورد ushering در ماشین بعدی در مجموع، بنابراین ویژگی های نسبتا سبک است. با این حال ، دوقلو توربو V6 از برخی از فرم تایید شده است و ما می دانیم که شما قادر خواهید بود برای تغییر انتقال دستی مناسب است. اونا هر دو چيز خوبي هستن . ما در نهایت می توانید ببینید که چه طراحان concocted ، بیش از حد. Z پروتو است ، در اصل ، بزرگترین بازدید آلبوم طراحی Z ، و ما در حال حفر عقب. زیاد. جلو... به هر حال يه تاد يفي که مربع کردن شکل گریل دقیقا سکسی نیست، اما ما گمان می کنیم یک intercooler جلو نصب شده می تواند به راحتی مناسب، و نگاه رئیس زیبا وجود دارد.

ما اولین تولید Z را در سال آینده خواهیم دید -- به احتمال زیاد با پوشیدن نشان 400Z -- قبل از اینکه ماشین ورزشی جدید به احتمال زیاد در سال 2022 به خیابان ها برخورد کند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن