نینتندو گستراند کاغذ ماریو برای تغییر و آن را به نظر می رسد به عنوان جذاب به عنوان شما می خواهم انتظار - CNET

نینتندو ما را شگفت زده کرد با اعلام کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه با یک جناس-تریلر لادن پنج شنبه صبح -- سازمان د

توسط SALAMNEWWS در 25 اردیبهشت 1399

نینتندو ما را شگفت زده کرد با اعلام کاغذ ماریو: اوریگامی پادشاه با یک جناس-تریلر لادن پنج شنبه صبح -- سازمان دیده بان راست به پایان برای یک cameo. پازل مبتنی بر ماجراجویی بازدید سوئیچ در ژوئیه 17.

"شما چین خود را و دوباره متولد می شود مانند من است ؟" یک نحو نامشخصی وحشت زده هلو می پرسد ماریو قبل از ارسال او غلت طریق یک trapdoor.

او آشکار و روشن به نظر می رسد بخشی از جدید baddie پادشاه Olly غیر مستقیم اوریگامی-محور طرح و به نظر می رسد ماریو باید به تیم با نمسیس Bowser خود به او را متوقف کند.

ادامه مطلب: بهترین نینتندو سوئیچ بازی های چند نفره برای خانواده ها

hac-papermariotok-scrn-010

کاغذ ماریو را به یک دنیای رنگارنگ به کاوش در اوریگامی پادشاه.

نینتندو

حلقه های مبتنی بر سیستم مبارزه می افزاید: یک عنصر پازل به سری " جنگ نوبه خود مبتنی بر با اجازه دادن به شما خط تا پراکنده دشمنان برای به حداکثر رساندن آسیب. ماریو نیز جدید "1000 برابر اسلحه" حرکت به کشش و دستکاری جهان اطراف او.

آن را توسعه یافته توسط سیستم های هوشمند است که مسئول برای هر بازی در این سری است. اصلی بازی ضربه N64 در سال 2000 و انتشار جدید ترین بود رنگ چلپ چلوپ بر روی Wii U.

اوریگامی پادشاه ممکن است تنها ماریو بازی ما در این سال-2020 علائم محبوب ایتالیایی لوله کش در سالگرد 35 و مارس گزارش ها نشان می دهد که نینتندو در حال برنامه ریزی برای انتشار remastered نسخه های کلاسیک 3D ماجراهای مانند سوپر ماریو 64 و آفتاب سوپر ماریو به جشن می گیرند. آن را نیز آزاد بسیار دلپذیری به روز رسانی برای سال گذشته سوپر ماریو ساز 2.

ادامه مطلب: بهترین نینتندو سوئیچ کنترل برای سال 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: نینتندو به جشن ماریو سالگرد 35 با بازسازی...

3:24tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن